strzyżenie / golenie koni

postanowiłam, że wygole motylki. Mam nadzieje, że w stajni nie pękną ze śmiechu i że crazy się nie obrazi. Moje będą trochę inne 🙂
1 Strona dupeczki Ksiecia :
crazy  😜 bosko  😜
Dziekujemy 🙂 Jutro z SIgma dorobimy druga dupke z innym napisem :P
koniecznie wrzuc foty  😎
jaki napis?  😁
crazy boskie!!

Moj golony jakis miesiac temu ( ponad) stoi w derce 300 gr.
No wiec tak :P

Druga dupka :


I wisienki dla kobylki :

Słuchajcie w przyszłym tyg golę małej dziewczynce konia o imieniu Duszka. Chcę jej zrobić niespodziankę i wygolić jej na zadku ducha Kacperka. Czy mógłby mi ktoś podesłać rysunek tego ducha ale w jakiejś łatwej pozie do wygolenia? :kwiatek:
crazy, wytnij cos mojemu... 😉 Taka koniczynke na przyklad?? Przyda mu sie. 😉
Klami,  zanim do Crazy to do mnie sie zglosic trzeba:P co ty myslisz ze ona sama by to wszystko stworzyla?
sigma zdecydujcie sie prosze, do ktorej mam najpierw sie zglosic, bo sie juz pogubilam...... 😉
To jak?? stworzysz mi jakas piekna szczesliwa czterolista koniczyne??
Czy piekna nute??
🙇
kpik   kpik bo kpi?
03 lutego 2009 23:13
Słuchajcie w przyszłym tyg golę małej dziewczynce konia o imieniu Duszka. Chcę jej zrobić niespodziankę i wygolić jej na zadku ducha Kacperka. Czy mógłby mi ktoś podesłać rysunek tego ducha ale w jakiejś łatwej pozie do wygolenia? :kwiatek:


pewnie tyle i sama znalazlas... ale moze jednak na cos sie przyda:


Monny   bez odbioru .
03 lutego 2009 23:38


i jeszcze takie w aukcji znalazłam
http://www.allegro.pl/item544998092_kacper_przyjazny_duszek_casper.html

Koniecznie pokaż efekty 🙂
google nie boli :-P

[[a]]http://images.google.pl/images?source=ig&hl=pl&rlz=&=&q=casper%20ghost&lr=&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi[[a]]
Ada   harder. better. faster. stronger.
04 lutego 2009 00:15
To jest cudne:
Ada, te u ciebie nie bedzie dobry bo nie bedzie widac tej raczki. przerabialam to jak wycinalam Tweetiego na zad
wg mnie najlepszy do wygolenia bedzie ten pierwszy z postu Kpika.
Ty lepiej opowiedz co za katorgi dzis przechodzilysmy... 3 konie bysmy zgolily w tym czasie.
ty opowiedz. ja sie swietnie bawilam, troche zmarzlam, posiedzialam, zjadalm pizze i staralam sie do ciebie nie zblizac zeby ze zlosci od po lbie nie dostac:P hahha
a tak serio to golilysmy kolorowego konia z 3cm futrem, jedna strona zrobiona a na drugiej padla maszynka i i zostala troche zafutrzona
Padly to ostrza.. ktore juz mialy serdecznie dosc.. Tem kon byl niedzwiedziem... Masara. zeby kuca 140 stojacewgo ghrzecznie golic 2.5 h i nie dogolic. NIGDY WIECEJ !!!

Futro, meszek... i tluszcz:P
Lotnaa   I'm lovin it! :)
04 lutego 2009 18:32
Futro, meszek... i tluszcz:P

Popieram - nie ma nic lepszego niż golenie tłustych baryłek o "opływowych" kształtach  😉
Ale najgorszy ten podszorstek.. jak to sie nazywa.. tak miekki, ze ostrza nie chca tego lapac, i trzeba jezdzic w kazdym kierunku po 10-15 razy jeden pasek... Myslalam ze sie poplacze jak szyje zrobilam.. a gdzie reszta..
To chyba widzialam dzis na hali wasze dzielo. 😉 Urocza wygolona kuleczka. 😉
A jak tam wzorek na dupcie dla mojego pajaca??
Pursat   Абсолют чистой крови
05 lutego 2009 08:09
Jakie te serduszka s asliczne i rowne!! 🍴
majeczka   Galopem przez życie!
05 lutego 2009 10:33
Bunia_fox dzisiaj ogoliła moje konisko (pierwszy raz mam ogolonego konia) jaki on łysy o matko 😲
Dziękuję :kwiatek:
Czy Wy też jak pierwszy raz ogoliliście sierściucha tak się dziwnie czuliście czy tylko ja mam takie akcje? 🤔wirek:
asior   -nothing but eventing-
05 lutego 2009 17:02
majeczka - to normalne, napewno jak wsiadasz na niego, to masz wrazenie, ze sie chudzina zrobila  😁
majeczka   Galopem przez życie!
05 lutego 2009 17:37
asior chudzina to nic ale jaki on ma kolor dziwny 🤔 i wogóle taki łysy
ze sie tak nieladnie pochwale :P jedno z naszych dziel bedzie jutro rano ok9 w Dzien Dobry TVN 🙂
kujka   new better life mode: on
06 lutego 2009 19:30
Sigma, ooo a o czym bedzie program? bo chyba nie o goleniu koni 😉
no nie😉 ale nie chce nic wiecej pisac 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się