Kiedyś Ranne Ptaszki, Nocne Marki czyli jak mija wam dzień

Ja tez dziękuję Gavi u mnie tez decyzja nie przyszła łatwo i była okupiona masa nerwów i watpliwości.Ale nadejszła wiekopomna chwila i nawet nie mrugnęłam okiem 😉
I teraz czuje bardzo mocno:idzie dobre 😜
ja mam jeszcze jedne orzech do zgryzienia, mianowicie wyprowadzkę z domu... marzenie ściętej głowy, i trochę głupstwo, bo jak tu się wyprowadzać z mieszkania, które prawnie jest moje... ale z drugiej strony: jak wytrzymać w mieszkaniu, w którym matka przegląda moje notatki z zajęć i kręci nosem że nie są ładne?  🤔wirek:
szepcik,bo tak to zazwyczaj jest, że ludzie bez ambicji i bez marzeń zawsze będą krytykować tych, którzy dążą do realizacji planów.
Przykre, ale prawdziwe.
Gavi święte słowa 🙁
no co za pech, że nie chcę mieć życia jak moja babcia, dla której największą atrakcją dnia jest jak pralka wypierze pranie i może to rozwiesić  😎
Jest coś niezwykłego w piątkowych popołudniach i wieczorach, gdy już zrobi się ciepło, czyż nie? Ta zapowiedź lata, i dziwne wrażenie, że zaraz może stać się coś niezwykłego... 😉
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
24 kwietnia 2009 17:39
Ja już tak bardzo czuje wakacje... a tu jeszcze do szkoły trzeba chodzić, hehe  🤣 A jutro jadę na zawody do Bolixu luzakować 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
27 kwietnia 2009 20:22
wyszłam na balkon ściągnąć pranie, a tu pies sąsiada szczeka. Patrzę na dół, o co mu chodzi (mieszkam w domu), a na dole na podjeździe widzę jeża 😲
Pies tak się zdziwił, że położył się przy ogrodzeniu i pilnował nowego kolegi 😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
27 kwietnia 2009 21:35
Strucelka, Ostatnio gadam przez telefon i patrzę chodnik a tam też jeż pomyka, początkowo myślałam, ze to szczur tak zdumiona byłam, ale po przypatrzeniu się stwierdziłam, ze to jeż 😁
dziewczyny zycze powodzenia!! Oby Wam to wyszlo na dobre! Czarnapanda a wlasnie mialam sie przejsc w koncu do Twojego klubu  😉

Ja ostatnio na nic nie mam czasu, nawet na komputerze nie siedze dluzej niz 15 minut ( jelsi juz siedze), nie liczac pisania prac na studia.
Mam troche tego dosyc, czuje, ze moje zycie gna na oslep. Troche sie czasem sama w nim gubie i nie nadazam.
Od dawna nie bylam tak zmeczona i obolała. Obolała w sensie bólu głowy. Cieszylam sie, ze spokojnie wytrzymuje po 20 godzin na nogach, ze nie jestem zmeczona mimo braku snu. To teraz mam... spalam dwie noce po 12 h i czuje sie jeszcze gorzej.

Strucelka, a moze sprzedasz jednego małego i wzamian wezmiesz duzego w dzierzawe?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
28 kwietnia 2009 19:46
Ja dziś cały dzień nad książkami, wieczór szykuje mi się równie "fantastyczny", a poprzedniej nocy spałam tylko 3 godziny  😵
Jutro koło, ja umiem niewiele, do tego jeszcze mam na 8  🍴
Tragedia...
Ja to jakiś świr jestem - zamiast normalnie ubrać długie spodnie bo mi zimno, to siedzę w rybaczkach i skarpetach po kolana  😎
wlasnie lyknelam plyn do zmywania i jest mi niedobrze... chyba pojde spac...  🙄
do zmywania czego?? naczyń czy paznokci  😎
naczyn mądralo :p
A którego? Bo jeszcze Pur bym zrozumiała, żółty, można ewentualnie z sokiem pomylić, ale Ludwika żeby się napić to już trzeba być mega  😎
oj to taki angielski, kolorek raczej ludwikowy... wiec milo mi, ze jestem mega 😎 😉
Mega zmęczona 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 kwietnia 2009 08:48
Właśnie zbieram się do dentysty... Nie znoszę...
Mega zmęczona 😉


dokladnie tak bylo ! 😉

Notarialna, mam nadzieje, ze przezylas... ja jestem w trakcie kanalowego, wiec podzielam Twoj bol !!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
01 maja 2009 13:14
Na szczęście nie mam żadnych dziur 😅
Zrobiła tylko przegląd i prześwietlenie jedynki prawej i dwójki lewej górnej. No i nic sie nie dzieje.
Ale za to mam się zgłosić do szpitala na szczękówkę na chirurgiczne usunięcie wszystkich ósemek :/
O rety, a czemu?
Ku*wa mać!

Szlag by to jasny trafił z tymi wszystkimi ludźmi...  🤔wirek:
W środę wieczorem trafiłam do szpitala, dali mi 4 kroplówki, tabletki nasenne, pojechałam do domu i obudziłam się w czwartek o 14
Piszę mojej zmienniczce z pracy, że byłam w szpitalu lekarz kazał mi się nie ruszać nigdzie z domu, odpoczywać i pytam czy będzie w takim razie dziś w pracy.
Ona na to, że ona ma inne plany, że nie jestem jej pępkiem świata żeby miało ją to obchodzić, że byłam w szpitalu i żeby nie marnowała czasu pisząc do niej tylko kołowała sobie zastępstwo.
Ja na to 🤔
Taka wdzięczność ludzi, którym się załatwia prace, uczy wszystkiego... zajebiście!

W dodatku przez to, że wczoraj nie przyszłam do pracy (uprzedzając wcześniej) szef nie chce mnie więcej widzieć.

Bosko!  😵
m0niSka  a co się stało, że byłaś w szpitalu?  :przytul:  Oby się wszystko jakoś ułożyło  😉


Wczoraj szłam sobie dróżką i bażant mi przed nogi wyskoczył, wywróciłam się ze strachu..  🤦 Teraz super jedwabiście boli mnie noga. Jestem nie wyspana, bo pół nocy jacyś kolesie się darli na parkingu  🤔  Ogólnie u mnie jakoś tak się wszystko sypie  🙁  Dlaczego niektórym się układa, mają wszystko co tylko chcą, a niektórym to nic nie wychodzi, NIC!  😕
Wr szkoda, że nie da się tak uciec gdzieś gdzie nikt cie nie znajdzie..  😕
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
01 maja 2009 15:19
szepcik, To do mnie było pytanie? 😉
Obijam sie, bo mam wolne, ale w sumie korci mnie, zeby do stajni pojechac. Sama nie wiem, czemu, przeciez jutro i tak musze.  🤔wirek:
Obejrzalam film, ogladam jednym okiem zawody z Mannheim i nagrywam mezowi koncert AC/DC. 
Musze posegregowac pranie, ale mi sie strasznie nie chce.  😵
Notarialna tak
Anka To ruszajmy do tego prania  🤣 Razem zawsze łatwiej  🤣
halo w jednosci sila 😀  a wiec do boju  🏇
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
01 maja 2009 17:30
szepcik, Chodziło o to, że pozostawione ósemki mogą doprowadzić do stanu zapalnego całej jamy ustnej. Babka stwierdziła, że im dłużej się je zostawi w takim stanie tym większe prawdopodobieństwo coraz gorszego stanu uzębienia.
No i niestety one są tez przyczyną krzywego zgryzu. Pchają do środka i do przodu :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się