Konie zimnokrwiste i pogrubiane

Kare piękne!!! 🙂
any, on jest fantastyczny 🙂
Dziękujemy za miłe słowa 😉
any, Borys jak zwykle trzyma linię... czego nie do końca można powiedzieć o Klusku - je ile wlezie nawet jak inni mają już dość heheh
Nie wiem czy zdjęcia kłamią, ale wydaje mi się, że nigdy tak dobrze nie wyglądał jak u dorcysi  :kwiatek:

edit.
any, Borys jak zwykle trzyma linię...


linię to on miał po zeszłorocznym rajdzie/jakieś 300km/, a w tym roku niby na majówce zrobiliśmy te 200km około, ale jeszcze dobrze nie zrzucił tego co miał nafutrowane przed wyjazdem, a już nadrobił na trawie na plus w kilka dni po powrocie... -_-' poza tym jakiejś wielce spektakularnej przemiany tym razem nie doświadczyliśmy 🙂
dla porównania - po powrocie z majówki 2012 /koń wymęczony bo na zdjęciu zaraz po rozsiodłaniu gdzie na trasie jeśli dobrze pamiętam nie robiliśmy postoju ze względu na nadciągającą burzę/:


i gdzieś w połowie tegorocznego wypadu /pakowanie na drogę powrotną/:


a jeśli chodzi o Kluska to jak dla mnie super wygląda na tych zdjęciach 😉
za to w temacie jedzenia 'ile wlezie' Borysa na bank nie pobije... któregoś wieczora dostał 5 naładowanych z górką taczek zielonki /tata się rozpędził kosząc/ - rano śladu niemal nie było /zostało tylko kilka pokrzyw/
Klusek nie miał okazji jeść ściętej trawy więc nie wiem... ale możliwe że spust mają podobny heheh czarna dziura 😉
A my udajemy skoki 😀
Burza jak zwykle jestem Twoją i Piorka wierną fanką 😉 Fajnie, że skaczecie, w halterku jesteście tacy.. naturalni  😁 Ty nie masz przypadkiem siodła ujeżdżeniowego?
Burza a to jest pogrubiany jakiś?? 🙂 wyglada szlachetnie 🙂
.
aien, ano trzeba się pobawić choćby sznurkiem 😀 przypadkiem mam ale na kawaletki trudno żebym skokówki szukała 😀

PauliL, pewnie, że pogrubiany 🙂 w dwóch wersjach, grubej i normalnej dla Ciebie



glanek, galopował przez to, raz mi spłynął w 'szeregu' 😁 dało radę, wciągnęłam się, ubaw nieziemski 😀
W wersji dla mnie jest piękny! 🙂 Cudoooo!
kasztankaija   Love you more and more and more.
04 czerwca 2013 17:05
Piękne wasze koniska! My się przeprowadziliśmy do innej stajni, jak będę miała w końcu zdjecia (narazie pogoda nie dopisuje) to też się pochwalę  😉
Glanek Talon? Ogier był puszczony "luzem" do klaczy? ( nie wylukałam lonży )
kasztankaija dawno tu sie nie odzywałaś, chwal się koniskiem  😉

Od ponad 2 tyg jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami źrebola (foty w galerii ) najgorszy poród za nami  😅
Dziękuję wszystkim w imieniu Kluska 🙂
Edy, no gratuluję!
.
Mazia   wolność przede wszystkim
05 czerwca 2013 13:03
Mam zdjęcie Talona sprzed dwóch lat z Czemionatu Ogierów, zdecydowanie najspokojniejszy koń wystawy!!!
Burza, zawsze fajnie sie na was patrzy 🙂 Piorek niezły mięśniak 😉
.
Mazia   wolność przede wszystkim
05 czerwca 2013 14:36
Prrrroszę bardzo  😉



.
a to moje cztery źreby! 🙂
harja, dziękuję 🙂 coś tam uskubaliśmy 🙂
.
Herwa 🙂
.
PauliL, koń fajny, ale za ten łańcuszek w pysku to 🤬
i tu jeszcze jedno 🙂 Tak, ciemny kasztan 🙂
o jacie... zawsze marzyłam mieć konia o takiej maści  😍
Mam takie trzy w sumie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się