HORRORY- lubiane, ciekawe i całkiem nudne ;)

A.   master of sarcasm :]
09 stycznia 2011 19:46
Cube - koniecznie wszystkie 3 czesci, niesamowity film
Silent Hill jest super filmem, ale moim zdaniem tylko jeśli się grało wcześniej w grę.
Poza tym lubię Lśnienie, Cujo, Teksańską Masakrę Piłą Mechaniczną.
Podobały mi się też Blair Witch Project i Paranormal Activity.
Piła tylko pierwsza część.
Potrzebuje tytułu jakiegoś horroru, ale z duchami, jakiś nawiedzony dom, szpital psychiatryczny?  😀
Tak mi przyszło na pierwszy ogień - Delikatna - ale to zwykły szpital.
Gillian   four letter word
12 stycznia 2011 18:53
a czy ktoś miał wątpliwą przyjemność oglądać "dzieło" pod tytułęm DEAD GIRL? w sumie nawet nie wiem czy to horror, ale twórcę powinno się poddać obowiązkowemu leczeniu psychiatrycznemu  🤔wirek:
ja oglądałam , dawno , tytuł kojarzę ale z faktami było by teraz ciężko, zapewne był nudny bo nie zapadł mi w pamięci.
uwielbiam horrory  😍, ale jeszcze nie natrafiłam na takiego który śnił by mi sie po nocach   😁
lubię  filmy o żywych trupach!! nieważne że można śmiać sie na  nich ale je uwielbiam!! jak sie ludzie pożerają  😁
siwaaa a oglądałaś 28 tygodni później? tam się pożerają hehe
pewnie😀 i 28 dni póżniej 😀
Dobry motyw jest w "wysyp żywych trupów: gdzie na koniec je udomowili  😂
wydaje mi się że oglądałam chyba wszystkie filmy o truposzach.
Oglądałam nawet odcinkowy The Walking Dead (2010)  pierwszą serie, już się 2 nie mogę doczekać, ale ponoć dopiero na jesień późna ma być 🙄
no to widzę maniak horrorów  😀 mi się od niedawna wkręciły
Udomowione trupy były też w Fido. A Wysyp żywych trupów uwielbiam, oglądałam kilka razy, a zawsze mam ubaw.
"Fido"?? nie kojarzę filmu, taki tytuł??
widzę kolejna miłośniczka truposzy?? 😁 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 stycznia 2011 21:29
oglądnęłam Nosferatu, z jakich powodów nie powiem. uznajmy że klasykę trzeba zaliczyć.
i ja się pytam kiedy wampiry z przebrzydłego Klausa Kinskiego wyewoluowały w tego wymoczka ze zmierzchu
Od kiedy nastolatki mają rozbuchaną erotycznie fantazję  😂
A.   master of sarcasm :]
15 stycznia 2011 14:07
😵

do rozbuchania polecam Rocky Horror Picture Show  😂

biedny Tim Curry musial sie pozniej rehabilitowac rola kardynala Richelieu w Trzech muszkieterach  😂
Czy ktos oglądał ten film Eklipsa? Irlandzki? Warto?
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
17 stycznia 2011 11:15
POLOWANIE NA CZAROWNICE-bardzo fajny,bo nie jest taki typowy🙂 właśnie puszczają w kinach 😉
Polowanie na Czarownice - kolejny horror-nie-horror, przewidywalny do bólu, ze słabą fabułą, nudny. Odradzam szczerze  🙄
nawet nie wiedziałam że taki wątek jest
ale fajnie
moje ulubione:
Cube (wszystkie części)
Egzorcyzmy Emily Rose
Jeepers Creepers (dwie części)
Klątwa
Ring
Silent Hill
1408
Jakie chore filmy ostatnio oglądałam!! Szok... Cierpię na cało tygodniową bezsenność i oglądam co popadnie... W pon czy we wtorki na tvp1 albo tvp2 (coś nie tak z moją pamięcią :hihi🙂 lecą mistrzowie horroru i masakraaa... musicie obejrzeć "sny w domu wiedźmy" niezła jazda  🥂
i "taniec umarłych"  😵 ale tu to jest chora akcja...  🤔 Ale ten pierwszy może i taki dziwny ale mi osobiście się podobał, ten drugi to jest "okropny".. nie wiem kto go wymyślił.
Poziomu straszności nie potrafię określić bo jestem typem człowieka który mało czego się boi.  🤔wirek:
"Mistrzowie horroru" już dawno oglądnięci. Filmy są niezłe, bo to sami najlepsi przecież reżyserują - Argento, Hoper, Carpenter, Romero...
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
23 stycznia 2011 16:36
Sierra-nie zgodzę się z Twoją opinią,film wcale taki przewidywalny nie był,nudny również niespecjalnie,jedynie zakończenie mogło nieco rozczarowac. Przewidzialas chociażby to co stanie sie z czarownica?

edit: dzieki pokemon za zwrócenie uwagi na to co zrobiłam właściwie nieświadomie 😉

No brawo! Nie ma to, jak bez ostrzeżenia napisać koniec filmu  😵
pokemon a kojarzysz te co wymieniłam?  😁
Wczoraj oglądałam ''Delikatna'' i jestem na NIE. Strasznie mi sie nie podobał, nudny, te momenty w których miało się podskoczyć w miejscu jakieś takie nieudane były, ta dziewczynka też mało straszna. Nie spodobał mi się.
Incognito TAK, przewidziałam. DLATEGO napisałam, że film jest nudny i przewidywalny. Powiem więcej, zakończenie-zakończenie też przewidziałam, jak i to że twój główny negatywny bohater będzie sobie rozmawiał z głównym pozytywnym bohaterem pięknym, potocznym amer-angielskim. Kiedy to ksiądz "odczarowujący" tytułową czarownicę musiał wrzeszczeć po łacinie 🙄  🤣

Zgadzać się nie musisz, tak jak ja nie zgadzam się z Tobą. 😉

I po obejrzeniu kilkudziesięciu filmów w tej konwencji (mam na myśli horrory, a nie motyw czarownic) wydał mi się nieinteresujący. Pomijam że to taki "ni to pies ni to wydra", ani to straszne, ani pseudohistoryczne, ani zabawne... ot filmidełko takie. 😉
pokemon a kojarzysz te co wymieniłam?  😁

Oczywiście, że kojarzę 🙂 poczekaj na następny odcinek, to chyba będzie Jenifer  😁
Ostatnio przez przypadek wpadłam na internecie na urywki z filmu "Begotten", nie jest to standardowy horror, film bardzo... kuriozalny, tak bym go nazwała. Po opiniach widzę, że tworzą się dwa obozy - dla jednych to film genialny, dla innych totalne dno. Klimat (film czarno biały, momentami ledwo widać co się właściwie dzieje, widz może się tylko domyślać) ma taki, że osobiście mnie ciary przechodzą, a dźwięki (dialogów nie ma) powodują u mnie niepokój. Nie jest to film do bania się, nie jest to film do rozrywki, obejrzenia z popcornem w gronie przyjaciół. Nie jest to też film do niczego, trzeba go zrozumieć. Już sam początek - samobójstwo Boga i jego następstwa daje do myślenia. Film niekonwencjonalny, dziwaczny, dla koneserów 🙂

trailer:
haha była Jenifer  🤣 o ja Cie niezła psycha. 😁
A co powiecie o pachnidle? nie wiem w sumie czy to horror, ale film daje wiele do myślenia
Na Tvfilmy jest Paranormal Activity 2 z napisami, jakby ktoś szukał  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się