Końska rewia mody cz. V (2011)

Czy ktoś potrzebuje może zdjęcie porównujące wszystkie 3 profile cottonów ? Bo akurat mam w domu, to przy okazji mogę cyknąć 🙂
wątek zamknięty
huzarova - Dawaj dawaj wszystko tu się przyda 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 listopada 2011 07:33
zonk, Nigna, szał te derki Jarpolowe 🙂 Sama muszę w końcu moją na karym zaprezentować 🙂

Nigna, ta twoja derka nie jest odrobinę przymała na klacie? Czy to po prostu kwestia ujęcia?
wątek zamknięty
Dziewczyny! Jakie owije do Polo Padu Fango? Najchętniej też Eskadrona. Help  :kwiatek:
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
24 listopada 2011 08:48
zonk: ja miałam dylemat między czarną a bakłażanowa *.*  I chyba zaczynam żałować bo jest cudna
Livia : raczej kwestia zdjęcia ; ) Da derka ma rzep więc zawsze można zapiąć lżej ; )  Ale Niga ma jeszcze luz z przodu więc za ciasna raczej nie jest
wątek zamknięty
wątek zamknięty
te nauszniki są boskie 😍

jejku, mam do obfocenia czerwony komplet, różowy i teraz mi jeszcze taki fiolecikowy pad przyszedł, a nie mogę aparatu znalezc 🙁 🙁

do tego malinowego padu horseage macie pomysł jakis na owijki? taka malinka złamana leciutko fioletem
wątek zamknięty
czy jakaś dobra dusza mogłaby mi ubrać mojego B. w:  :kwiatek:  :kwiatek:






nie jestem w szczególności przekonana do tego ostatniego, tak jak cross iny starsze kocham i mam chyba wszystkie pasujące do gniadego kolory, tak ten wydaje mi się "krzywy" przez to kołderkowate pikowanie 🙁

p.s gratisowo B. w ance offwhite 🙂 doatrły do mnei moje Anki od Koniczki 🙂

takie:


albo mniej statyczne ale bardziej widać pad:
wątek zamknięty
Precelek, a można gdzieś jeszcze dostać ten drugi od góry (czarno - czerwony)? Ja na niego poluje i poluje i nie mogę znaleźć nigdzie DL ;(
wątek zamknięty
ja tak samo na niego poluję, a dla chcącego nic trudnego, najwyżej sciągnę go zza granicy 🙂
wątek zamknięty
Precelek, ja bez ubierania moge ci powiedziec, ze czarny z czerwonym to juz nie bedzie szau tylko kosmos!  😜
wątek zamknięty
a ja poluję teraz na szokmola french vanilla lub caffee latte i ogólnie taki podobny beż/biała czekolada do tego  😍
a poza tym to jeszcze jakiegoś jasnego szarego i antracytu szukam ...i ciekawej czerni...może jakaś łezka  😎

a z oczodajnych to skusiłabym się na limonkę ...albo coś ankowego? brąz albo błękit wchodzący w fiolet?

ojjj - dużo tego jest  😜
wątek zamknięty
Myślę, że się przyda 🙂
wątek zamknięty
huzarova- pewnie,że się przyda 🙂  a ja nienawidzę szmatoholizmu : /. a kiedy mam gorsze chwile on się nasila ! w końcu zamówiłam 2 komplety Anky i 3 eskadrony, w tym 2 Niciaki -,-.  nie rozumiem ludzi,którzy nie rozumieją szmatoholizmu. Jedni zbierają znaczki, inni monety,a inni czapraki i pady, ot co 😀  😂
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
24 listopada 2011 21:18
Mnie aktualnie szmatoholizm się wyłączył :P zamiast nowej szmatki wolę mieć na trening 😁 i fakt czapraki nadal mi się podobają oglądam przeglądam, ale nic mnie, aż tak nie powala aby kupić na chwilę obecną
idą święta to może "pod choinkę" coś sobie zażyczę  🤣

Czas pojeździć w tym co się już ma i może obfocić  🙂
wątek zamknięty
A u mnie się szmatoholizm nasila bo aktualnie nie mogę mieć treningów (i akurat teraz jak ja w sumie nie mogę jeździć ale dziś nie wytrzymałam i wsiadłam na stępa i 3 kółka kłusa ma hali to koń jak złoto szedł, fuck) to jedyne co mi pozostaje to wyczyścić sobie konisia i ubrać go w ładne szmatki 💘 Jak taka małolata normalnie ale co tam.
I oczywiście zaraz mi się wszystkie szmaty, których nie mam podobają😉
wątek zamknięty
Haha, no jak mnie się spytali, co chcę dostać na gwiazdkę, to zapaliła mi się w głowie czerwona lampka, a tuż niej obok pojawił się różowy padzik.  😁
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
24 listopada 2011 21:29
U mnie pad ocean navy 🙂, kocham święta! 💃 I do tego "zastępcze" nauszniki z USG 😀.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
24 listopada 2011 21:32
ChingisChan - bardzo chciałam komplet nici ocean, ale dziewczyny mówią, że są bardzo cieniutkie niż np. violet  😕 i chyba sobie daruje o proszenie pod choinkę bo szkoda, dostać komplet za tyle kasy, a jeszcze cieńszy niż standardowy cotton 🙁 może o polopad jakiś poproszę bo bardzo lubię i świetnie się w nich jeździ  😉
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
24 listopada 2011 21:38
Medziiik no właśnie ja kupiłam polo pad 🙂. Podobno grubość się nie zmieniła. Już się nie mogę doczekać aż przyjdzie, tylko pstryknę zdjęcie na pożegnanie i będzie leżał taki sam, osamotniony i smutny w szafie mojej mamy 😕, ale będę go przytulać :przytul:. W niciakach najgorsze jest to, że nawet gdyby jakość się pogarszała i pogarszała to ja je i tak kupię 😵, bo są piękne, a ja uzależniona 😵.
wątek zamknięty
kotbury, skąd ja to znam 😁 dwa tygodnie przerwy i już leci kilka nowości 😵 A jak człowiek jeździ, to o szmatach wcale nie myśli.
wątek zamknięty
te derki z jarpola, po prostu obłęd!!  😍
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
24 listopada 2011 21:43
ChingisChan - widzisz mnie niciaki zawsze się podobały, ale ocean jest moim spełnieniem marzeń jeśli chodzi o kolor, ale ta jakość  😕 kocham eskadrony miłością wielką, ale jeśli on jest jeszcze cieńszy niż moje cottony to na prawdę masakra  za takie pieniądze 🙁
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
24 listopada 2011 21:49
Medziiik pewnie też kiedyś się ograniczę 🙁. Ale teraz już mam koncepcję na wiosnę, jakiś taki jasny różowy kolor i do zimy będę spełniona 😎. Może kupić jarpola, jedyne co mnie zniechęca to to, że się takie sztywne wydają...
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
24 listopada 2011 22:01
ChingisChan - ja jednak wolę na konto niciaka cottona i owijek zakupić polopad z owijkami choć nie przeżyję chyba tego, że kolor z tego niciaka na innych czaprakach nie widnieje :P
wątek zamknięty
a o jakim kolorze polopadu myślałaś medziiik ?  😀
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
24 listopada 2011 22:26
wichrowelove - myślę, o :

głównie:
white lub navy z royal/navy



standardy
black creme navy choco lub white






ew.

white lub navy z navy/burgund



anthra z aubergine/violet


coffee z coffee/berry/apricot


niestety przepatrując asortymenty sklepów już nic innego nie zostało 🙁 ew. jeśli nic z tego to po prostu jakiś ze starszej kolekcji w ogłoszeniach lub na ebay'u
wątek zamknięty
Ja też się leczę!! Aktualnie pozbyłam się dość sporej ilości rzeczy, ale kurde więcej już nie jestem w stanie wybrać 😀😀
wątek zamknięty
A u mnie się szmatoholizm nasila bo aktualnie nie mogę mieć treningów

ja z innego powodu, ale tez nie moge 😉 i u mnie szmato, a raczej sprzetoholizm osiagnal bardzo wysoki poziom- czapraki, siodlo, oglowie. kon do roboty dopiero od marca jak dobrze pojdzie 😉
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
24 listopada 2011 22:32
xxagaxx - bo to tak jest chciało by się czegoś pozbyć, aleee.. i ten i tamten jest śliczny i tym sposobem ok przynajmniej 10/15 czapraków ma dożywocie, a zwłaszcza te ze starszych kolekcji  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.