Stajnie w Warszawie i okolicach

kujka   new better life mode: on
19 grudnia 2012 09:52
u Złotkowskich od połowy stycznia będzie 1 wolny boks.
Właśnie mi odpisali ze stajni Encanto, że nie ma wolnych miejsc  🙁
W Wilczej Górze są 2 🙂
W&P mam wrażenie, że mówimy o dwóch różnych stajniach. Stoję w Golden Horsie od początku maja i autobusy L16 jeżdżą 5razy na dzień, a nie co 2 godziny. Ja tez mówię o przystanku Jaroszowa Wola pod sklepem (z resztą w JW jest chyba tylko jeden przystanek).

Ale przecież 5 razy w ciągu dnia to wychodzi mniej więcej , że autobus jest co dwie godziny  😉
W Wilczej Górze są 2 🙂


A jest tam jakiś dojazd dla niezmotoryzowanych? ;>
Łosiowa, Jest przystanek 715 kawałek od stajni. Mapy google mówią że to 850m.
Hmm to chyba tyle samo drałowałam z pociągu do Iskierki, także 10min marszu mnie nie zraża.  😉  Mają jakąś stronę internetową? Bo nie mogę znaleźć  :kwiatek:

EDIT:
A jak nazywa się przystanek? 😉 Bo 715 nie ma Wilczej Góry na trasie :P
Strony stajnia nie ma. Zapraszamy do obejrzenia na żywo.
A jak się nazywa przystanek?  😉
Poprawka to autobus 707 i L-1 jeżdżą jakoś w okolicy. 🙂 Nikt z nas nie korzysta, więc nie wiem 🙂

Dziś sprawdzę jaki to przystanek. Jest chyba więcej możliwości niż ta jedna, może z drugiej strony też się da. Stajnia jest na ul. Polnej w Wilczej Górze.
linia 707 i przystanek wilcza góra 😉
Tylko ten przystanek jest dalej chyba niż ten o którym mówię. Nic to, jadę dziś - sprawdzę.
Czy stoi może ktoś w Stajni Sabat i może coś o niej powiedzieć ? Może być na PW, będę bardzo wdzięczna 🙂
Bandos to może kolonia lesznowola, bo od żwirowej chyba będzie dalej.
Martuha, też mi się tak wydaje, że to ten.
W&P mam wrażenie, że mówimy o dwóch różnych stajniach. Stoję w Golden Horsie od początku maja i autobusy L16 jeżdżą 5razy na dzień, a nie co 2 godziny. Ja tez mówię o przystanku Jaroszowa Wola pod sklepem (z resztą w JW jest chyba tylko jeden przystanek).


Z tego co wiem to popołudniu są co dwie godziny od 14 do 20 dlatego tak napisałam 🙂 ale nie będę się spierać bo nie jeżdżę autobusami już dawno. Tak w JW jest jeden przystanek, ale tak jak napisałam nie ma problemu poprosić kierowcę żeby zatrzymał się przy drodze na Koryta zawsze jest dużo bliżej.
Ktoś coś wie o stajni w Wólce Łosiowej ? Jaki dojazd ZTM, jakie warunki dokładnie ?  :kwiatek:
Albo może ktoś coś wie o stajni Chłopska zagroda w Woli Prażmowskiej?  :kwiatek:    W katalogu jest napisane, że najbliższy przystanek 500m od stajni, ale jakoś nie wiem gdzie by ten przystanek miał być  😉
Sprawdziłam przystanek - Kolonia Lesznowola 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 grudnia 2012 08:45
Czy ktoś wie, jak stoi rekreacja w Sewanie w Konstancinie? Istnieje jeszcze w ogóle? I w Powsinie? Jak to tak pi razy drzwi cenowo wygląda?
W Powsinie na Potukały stoimy i nie ma rekreacji, jest już sam pensjonat 🙂
Dramka, to jest chyba w Stanisłałowie, po prawej stronie Wisły. Wieś Poręby Nowe, bodajże.
Dramka tak jak Dzionka napisała okolice Stanisławowa. Uderz do bjooork. Ona tam stoi już jakiś czas
A ta Wólka Łosiowa?  😀
Dzięki  :kwiatek:
Darto raczej stajnia w Łosiej Wólce gm Czosnów.
Gospodarz karmi konie uczciwie,wychodzą na wybiegi.
Jakiś tam placyk do jazdy jest,stajnia typowo rekreacyjna
konie są użytkowane spacerowo .
Więcej info na pw
Pyśka, czy w Łosiej Wólce stajnia nazywa się  - Zielony Zakątek?
Grace zielony zakątek jest 4km dalej w Małocicach.
[quote author=Łosiowa link=topic=46.msg1620746#msg1620746 date=1355949517]
Albo może ktoś coś wie o stajni Chłopska zagroda w Woli Prażmowskiej?  :kwiatek:    W katalogu jest napisane, że najbliższy przystanek 500m od stajni, ale jakoś nie wiem gdzie by ten przystanek miał być  😉
[/quote]
Od kiedy przez Wolę Prażmowską jeździ L-ka do przystanku jest znacznie bliżej. Wcześniej trzeba było dojść 1,6km do trasy Piaseczno-Grójec.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się