Poszukiwany/poszukiwana

frairlato napewno nie ja ale mogę wiedzieć jaka fala,maść rasa  ? i jak na imie ma źrebak ??


karla158 Klacz stała u rolnika w gospodarstwie oddana w rozliczeniu - to długa historia. Rolnik nie prowadził żadnej hodowli, czy rekreacji, miał jeszcze jakiegoś zimnokrwistego konia, a Fala znalazła się u niego przez zbieg różnych okoliczności. Nie szukam tej klaczy, bo ona padła przy kilkumiesięcznym źrebaku. Źrebaka również nie szukam, bo go kupiłam i jego losy są mi doskonale znane. Kupiłam go jako trzylatka i wówczas imienia właściwie nie miał, nawet nie pamiętam jak na niego wołali. Rolnik sprzedał go kilka miesięcy przed tym, zanim go kupiłam innemu gospodarzowi w okolic Starych Babic, który już jakąś rekreację prowadził (pamiętam, że miał jeszcze jakieś arabokoniki) i od tego gospodarza go kupiłam. Paszport robiłam mu już sama, a ponieważ źrebie nie było opisane przy klaczy, toteż w paszporcie pochodzenie miał NN, a imię sama mu dałam: Frazes. Szukam dziewczyny, która opiekowała się klaczą Fala i źrebakiem. Mam do niej kilka pytań dotyczących losów źrebaków po Frazesie, bo te na własne oczy kiedyś widziałam, więc wiem, że są. Po dokumentach nie znajdę, bo Frazes krył, zanim go kupiłam i nie miał wtedy jeszcze żadnych papierów. Wstawiam zdjęcie Frazesa zrobione w gospodarstwie, z którego go kupiłam, może ktoś kojarzy konia i zna losy źrebaków po nim.
Ważne: to są okolice wsi Janów/ Stare Babice pod Warszawą.

Koleżanka szuka informacji na temat wałacha Dragon, po Davidoff, ur. 1994r w Racocie,  jako ogier stał w Wielkopolsce, potem wykastrowany, trafił podobno na Mazury. Może go ktoś spotkał, lub wie jak potoczyły się jego losy?
frairla  rozumiem, po prostu zapytałam bo znałam tu w janowie taką klacz fala, miała źrebaka fuks, klacz również padła ale była w normalnej stajni więc to nie ta
Słuchajcie, poszukuje konia GOLEM. Został sprzedany do handlarza (Kazek z Małopolski). Prawdopodobnie koń mógł, może trafić na rzeź. Jakby ktoś coś wiedział to pilnie proszę o informacje. Właścicielka chce odkupić tego konia. Dodaje zdjęcie tego konia. Trochę niewyraźne ale widać.

Golem po Milczan od Godzilla/Genius han


http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/11883?

Zdaje sie ze to ten kon, tak?
Arcon   dążąc do celu.
25 lutego 2014 11:53
[quote author=Arcon link=topic=472.msg1307260#msg1307260 date=1329500645]
Poszukuję klaczy Werwa sp matka Wonderful han. Urodzona bodajże w 2005. Chciałabym się tylko dowiedzieć gdzie klacz teraz stoi.



Ponawiam znowu. Bardzo mi zależy na znalezieniu klaczy. Wg moich ostatnich informacji stała w Podgaju, ale podobno została sprzedana, niestety straciłam kontakt z dziewczyną, która pomogła mi ją znaleźć wcześniej...


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] cytowanie zdjęc
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
26 lutego 2014 15:19
Szukam ale nie konia tylko człowieka 🙂

Zależy mi na odszukaniu i skontaktowaniu się z mężczyzną który w 2013 roku pracował w Bogusławicach jako stajenny. Wcześniej, jak mówił, pracował też przy koniach w Szwecji bądź w Szwajcarii. Ma na imię Artur, ale niestety nie znam nazwiska, lat ok 40. Być może znów pracuje w jakiejś stajni. Jeśli ktoś ma do czynienia z takim człowiekiem to bardzo proszę o kontakt.
Koleżanka szuka informacji na temat wałacha Dragon, po Davidoff, ur. 1994r w Racocie,  jako ogier stał w Wielkopolsce, potem wykastrowany, trafił podobno na Mazury. Może go ktoś spotkał, lub wie jak potoczyły się jego losy?

Dragon, Dragon... znam jednego w Olsztynie lub okolicy, nie wiem skąd dokładnie jest. Ale odezwij się w Olsztyńskich voltowiczach, tam go znają.

Edit: Już pamiętam, stoi jeden Dragon w Olsztynie, w Kortowie. Ten: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=543767389040963&set=a.543678912383144.1073741855.419625181455185&type=3&theater
kosteczka podobny straszliwie , ale już się skontaktowałam z właścicielką i to niestety nie ten - a po zdjęciach byłam na 90% pewna, że to ten którego szukam.

Szukam koni: Grafika, około 24 lat. Po prawej stronie na zdjęciu. Po lewej jej syn Grenadier, ok. 4-5lat. Będę wdzięczna za każdą informację i ze swojej strony również mogę podać więcej :kwiatek:
To teraz moja kolej 🙂 Szukam gniadej kobyłki do której mam straszny sentyment...
Dzierżawiłam ją w roku 2011 w Mysłowicach, potem do kwietnia 2012 stała w Rudzie Śląskiej a potem została sprzedana w okolice Częstochowej, ponoć kupili ją jacyś Państwo dla ok 10 letniej córeczki.
Kobyła nazywała się Grenada, była gniada, rocznik 2003, od Grecji, w paszporcie ojciec NN. Miała między oczami odmiankę, bardzo ładny, obszerny ruch. Jeśli ktoś coś wie to bardzo byłabym wdzięczna - strasznie przywiązałam się do tej kobyłki i chętnie dowiedziałabym się co u Niej teraz słychać... 🙂
Poszukuje wszelkich informacji o ogierze haflingerze Amigo ur. w 2002 po Neptun od Anke po Norden.

Przede wszystkich interesują mnie informacje o jego charakterze i skąd wzięło mu się wgniecenie w czole?

Jestem też ciekawa czy miał udane dzieci🙂

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje.
Chciałabym wiedzieć, co z losami konia ESPERO. Jest to kary, bardzo potężny wałach SP, z odmian tylko gwiazdka. Ma na czole charakterystyczne ''rogi'' odpowiadające jego charakterowi. Należy do koni 'narwanych'. Miał ochwat i rozwalone trzeszczki - powinien nosić podkowy ortopedyczne. 2 lata temu otrzymałam przypadkowo wiadomość, że koń trafił do rzeźni, a następnie, że stoi na padokach. Czy może jednak są jakieś szanse, czy ktokolwiek coś wie? Proszę o pomoc.
Grzecznościowo:
Poszukuję wałacha MIGDAŁ sp, sprzedany 22.07.2011 r. z Krakowa w okolice Olsztyna.
http://www.bazakoni.pl/migda-martel-markiza

Szukam informacji z przed kilku lat na temat tego konia.
Koń poprzednio stał w KJ GEO w Miłocicach.
Aktualnie nazywa się Hannibal Lecter, ma ok 10-12 lat, jest ślepy na lewe oko, koń posiada liczne blizny po np. ostrogach.
Generalnie widać, że miał ciężką przeszłość.
Normalny gniady koń, chodzący konkursy P-N.
Wcześniej prawdopodobnie miał na imie Argus, Argos jakoś tak.
Tyle wiem od poprzednich właścicieli, ale chcę wiedzieć więcej o tym koniu.

Jeśli ktos kojarzy konia ze zdjęć, prosze o kontakt.

😉 Matrosowa - napisz tylko, że to nie u nas takie akcje😉) też szukaliśmy go przez ten wątek - parę stron wczesniej😉)
oczywiście wszystko co złe nie spotkało go u poprzednich właścicieli 🙂
maciek możesz mi podesłać linka bo nie mogę znaleźć, albo odezwij się na pw
kosteczka podobny straszliwie , ale już się skontaktowałam z właścicielką i to niestety nie ten - a po zdjęciach byłam na 90% pewna, że to ten którego szukam.

Ok, to wiem o jeszcze jednym. Stał w stajni Zimna Woda, pod Nidzicą. Wejdź na stronę www.zimnawoda.pl, w zakładce nasze konie/byli mieszkańcy stajni, jest jeden gniady Dragon. Wprawdzie już go tam nie ma, ale jak zapytasz to może Ci powiedzą gdzie trafił. O ile to ten.
Poszukuje jakichkolwiek informacji i zdjęć o ogierze Europides han po Escudo I.
matrosowa, widzialam ogloszenie z tym koniem pare dni temu, kupilas go z Lubonia?
maciek czy to wy macie stajnie handlową w Luboniu wlasnie?
matrosowa, widzialam ogloszenie z tym koniem pare dni temu, kupilas go z Lubonia?


To nie ten koń. Tylko imię takie samo. Kontaktowałem się w tej sprawie z Matrosową

http://tablica.pl/oferta/kon-hannibal-lecter-walach-CID103-ID4HIHp.html
ok, dzieki 😉
Poszukuję konia BAJER. Na początku lutego 2009r został sprzedamy spod Kołobrzegu. Wiem tylko tyle, że sprzedali go z dwoma innymi końmi- Lajkonikiem i Cezem.
Data urodzenia to najprawdopodobniej 2004-2005r. (nie jestem pewna) Wzrost ok. 160 cm.

Mam tu filmik ze zdjęciami. Zdjęcia pochodzą sprzed 5 lat.

Poszukuje klaczy Eqviria po Eko i Matadorze urodzonej 12.02.2005r.
Klacz rasy małopolskiej skarogniada,z malutką skarpetką na lewej, przedniej nodze.
Klacz jest gdzieś w woj.Lubelskim,ale wszędzie gdzie pytałam to jej nie było 😕
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie info.


Ponawiam moją prośbę :kwiatek:

http://www.bazakoni.pl/eqviria-matador-eko
Kopyciak, mam namiary na jeszcze jednego Dragona. Odezwij się do re-voltowej ircia, stoi jeden u niej.
Szukam srokatej klaczy imieniem Nelly. W 2013 roku miała około 7 lat. Najpierw stała z Zakopanem, w kościelisku, teraz podobno jest gdzieś w okolicach Zielonej Góry, ale ile w tym prawdy tego nie wiem. Proszę jeżeli ktoś ją zna to proszę napiszcie do mnie, mam ogromny sentyment do tej klaczki
Szukam informacji o klaczy HOWIA wlkp    -  http://www.bazakoni.pl/howia-wiking-holma
oraz informacji o klaczy HARDA wlkp ( Howia-Tornado) siwa, urodzona w 2005 r - interesują mnie informacje sprzed 2010 roku.
kosteczka ten Dragon z Zimnej Wody jest po Daisy i bodajże po Cencie więc to pewnie nie ten 🙂

edit. dopisek
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 marca 2014 19:36
kejti Czy chodzi o tego Amigo ?

Jeżeli tak, to służę pomocą. Zajmowałam się nim w poprzedniej jego stajni, zajeżdżałam go i kilka młodzików po nim. Znam też młodsze konie po nim. Jeśli jesteś zainteresowana to zapraszam na PW.
Witam,  szukam siwej klaczy o imieniu Brendy - http://www.bazakoni.pl/brendy-liverpool-bogini
Klacz została sprzedana już ładnych kilka lat temu ze stajni w Gdańsku do stajni Alexander Elizówka
Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się