Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
29 października 2013 09:11
Kaktus- tak, chodzi mi o te bryczesy  🙂
dobrze, że Kaktus Ci sprawdzi, bo mi się sprzedała wczoraj jedyna para XS Kipwarmów którą miałam. Ale już dzisiaj zamówiłam od XS do M/L  😁
Będą w reducie?  🏇
Tak, powinny być jakoś za parę dni. Dam znać jak przyjadą 🙂 będą tylko rozmiary 36,38 i 42. Jak byłam dzisiaj w pracy była jeszcze 40, ale to kwestia chwili.
emptyline   Big Milk Straciatella
31 października 2013 17:34
Idę po te szaro-różowe. 🙂
emptyline polecam,są baardzo wygodne i ciepłe 😀
Naiwna pojechałam do lidla po kurtkę narciarska  🤔wirek:
fajne narciarskie widziałam w auchan wczoraj. i wiele polarów i softsheli w promocjach (nawet po 12 zł z 60) trwa akcja od jakiegoś czasu, wiec mocno wytrzebione te największe okazje. i świetne narciarskie po 70 zł. pewne w całym kraju takie akcje 🙂 bez promocji też super ceny na takie rzeczy (np 70 -80 zł), hi-tec w najlepszych cenach. no i często promocje w stylu "- 70 % czy druga rzecz -50% itd"

a w biedronce kupiłam "szalik wielofunkcyjny" - czyli taki komin ze ściągaczem. super sprawa i wygodny, miły. niecałe 15 zł
były też fantastyczne kurtki (z podszewką) polarowe. i inne.
To może muszę się wybrać do auchan
Sio   nowe wcielenie marchewki
04 listopada 2013 15:57
U mnie to nawet było sporo tych kurtek-tylko nie wiem jakie rozmiary bo nie oglądałam dokładnie (jedna duża mi wpadła w ręce
36...u mnie zostały same duże
To prawda bryczki z Decathlonu są super trwałe. Od 6 lat mam stary, stary, stary model i jedynie wypłowiały. I ceny świetne porównując z całym rynkiem jeździeckim : ) Niedawno weszły bryczesy nieprzemakalne z membraną Novadry (czyli oddychające i nieprzemakalne) podszyte polarkiem. W dotyku przyjemne i elastyczne. Warto sprawdzić.
http://www.decathlon.pl/ciepe-spodnie-kipwarm-czarne-id_8206638.html

Kaktus To zależy : DDDD


A "juniorski" odpowiednik jest? 😀
U nas w tej naszej "metropolii" dwa lidle i żadnych końskich szmatek  😵
szuka taka 36

A "juniorski" odpowiednik jest? 😀


tak, pisałyśmy o tym stronę wcześniej  😉
Jak ktoś wpadnie na genialny plan kupienia wkładek na akumulatorki to z całego serca odradzam. Prawie wogóle nie grzeją.
szaga, ale mówisz o tych lidlowych?
Piaffeczka i inne zainteresowane osoby! Dojechały do Reduty czarne bryczesy z membraną (Kipwarmy) za 159zl. Rozmiary XS, S, M, M/L, L/XL
Przyjedźcie, pomacajcie ( i kupujcie  🤣 )

Edit :
XS- 36
S- 38
M- 40
M/L- 42
L/XL- 46
A ja dziś upolowałam kurtałkę w lidlu :P  fioletowo niebieską - dokładnie taką jakiej zdjęcie wstawiła Dramka /tylko rozmiar 40... wolała bym 38 ale była tylko jedna sztuka, a że źle nie wygląda więc nie będę marudzić/:P szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że jeszcze jakąś znajdę :P /z damskich była jeszcze taka /
Nie kojarzycie kiedy w Lidlu są rzeczy końskie? Swego czasu bywały derki, owijki...
jett   success is the best revenge
05 listopada 2013 18:46
W Polsce nie było już od kilku lat...  🤔
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 listopada 2013 19:24
Piaffeczka i inne zainteresowane osoby! Dojechały do Reduty czarne bryczesy z membraną (Kipwarmy) za 159zl. Rozmiary XS, S, M, M/L, L/XL
Przyjedźcie, pomacajcie ( i kupujcie  🤣 )

Edit :
XS- 36
S- 38
M- 40
M/L- 42
L/XL- 46


A można by było wymiary na szerokość w biodrach i pasie? Chcę kupić , ale nie wiem, czy za duże nie będą- zwykle kupowałam juniorskie w rozmiarze 14 lat...
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
05 listopada 2013 19:44
A czy sa te bryczesy Kipwarmy w Decathlonie na Targowku?
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=485.msg1916917#msg1916917 date=1383680680]
A czy sa te bryczesy Kipwarmy w Decathlonie na Targowku?
[/quote]

Są tylko dziecięce
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
05 listopada 2013 20:05
Kaktus dzieki, ale to niedobra wiadomosc 🙁
Dementek postaram się jutro zmierzyć (jeśli jeszcze będą). Rozumiem, ze interesują Cię XS 😀 Gdyby co mogę Ci zarezerwować.
Jak ktoś wpadnie na genialny plan kupienia wkładek na akumulatorki to z całego serca odradzam. Prawie wogóle nie grzeją.


a ja tak się na nie napaliłam 🙁 już czułam brak zamarzania zimą 🙁
dzięki za opinie!
No niestety do tego część jest wadliwa i już dwóch znajomych trafiło, że jedna z wkładek nie działa.
Mojej koleżance również kiepsko działają i tez nie polecała 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się