Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

nie chce mi się wertować całego wątku, więc w skrócie powiedzcie mi czy takie bryczesy z GO SPORTU i ew. sztyblety nie rozwalą się po dwóch miesiącach? podjęłam decyzję o powrocie do rekreacji...
vissenna   Turecki niewolnik
25 grudnia 2010 12:58
szepcik a mi się nie chce tobie odpowiadać. Przewertuj wątek  🤬
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 grudnia 2010 13:14
szepcik to zależy ile razy w tygodniu bedziesz jeździć  😉
Jak dość często, to niestety nie wróżę im długiej żywotności  😉 Co do sztybletów, to sie nie wypowiem, bo nie mam.
Ja kupiłam najzwyklejsze, czarne, bawełniane bryczesy, z krótkimi lejami materiałowymi w Decathlonie i do tej pory są to moje ulubione bryczesy 🙂 Ciuram i ciuram już rok i poza tym że porządnie wyblakły, całkiem nieźle się trzymają 🙂
Cariotka   płomienna pasja
25 grudnia 2010 13:27
ja kupiłam tydzień temu treningówkę w decathlonie po 89 zł zamiast po 129
moja znajoma zawsze zaopatruje siebie i swojego konia w Decathlonie i bardzo sobie chwali tamtejsze rzeczy 🙂 szkoda, że u mnie na Mazurach nie ma Decathlonu  🙁
to może jednak przejdę się do Deca....  🤣
delta   Truth begins in lies.
25 grudnia 2010 14:19
Ja kupiłam najzwyklejsze, czarne, bawełniane bryczesy, z krótkimi lejami materiałowymi w Decathlonie i do tej pory są to moje ulubione bryczesy 🙂 Ciuram i ciuram już rok i poza tym że porządnie wyblakły, całkiem nieźle się trzymają 🙂


Potwierdzam, mam szare i czarne i tyram je po 10-12 godzin dziennie w stajni, maja dwa lata a wygladaja jak nowe
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 grudnia 2010 14:48
delta, poza tym na lato są idealne.
Cariotka   płomienna pasja
25 grudnia 2010 15:05
szepcik ale w Krakowie nic nie ma🙂 Ja kupowałam w Sosnowcu🙂
delta   Truth begins in lies.
25 grudnia 2010 15:19
delta, poza tym na lato są idealne.


Na lato a nawet na zime, zakladam bryczesy na to jeszcze jedna pare spodni i jest mi cieplo, a w 2 minuty po sciagnieciu spodni jestem gotowa do wsiadania na konia
Strzyga, są idealne, tyle że po lecie czarny zmienił się w brąz :p
aaa i tak je kocham 🙂
Norquina   Life is too important to be taken seriously
25 grudnia 2010 18:37
Czy ma ktos niedaleko Go Sport i moze bedac widzial derki zimowe po 190zł, podobne przypominaja takie jak ma Busse? alebo bedzie tam w najblizszym czasie i moglby na nie spojrzec czy sa warte uwagi. 🙂
Isilya   Free Your Mind
26 grudnia 2010 12:34
te derki nie przypominają Busse. to są derki Busse 🙂
  🤔trzałka:szepcik
osoby u mnie jeżdżące zaopatrują się tylko w go sporcie, jeżdżą, raz/dwa razy w tyg po godzinie i rzeczy im służą, zarówno bryczesy, rękawiczki, baciki, kaski, jak i czapsy. Ja sama moje pierwsze sztyblety kupiłam w go sporcie i posłużyły mi najdłużej ze wszystkich jakie miałam, a trochę ich było. Dużo zależy na co trafisz, uwiąż mam już 5 lat i żaden kon go nie rozwalił , choć namiętnie się odsadzają.
Jak obiecałam tak podaje dalsze info co się dzieje w Deca Targówek
Otóż są przecenione na 29.99 czapraki Schooling dokladnie ten kolor http://www.decathlon.com.pl/PL/czaprak-schooling-134645551/

A także zestawy w cenie 119.99 pierwszy zestaw to czaprak Riding czarny plus owijki czarne oraz drugi zestaw to czaprak Riding Knighters oraz kantar Knighters.
a moj czaprak gosportowski jest nie do zdarcia i za to go nienawidzę!
cieciorka   kocioł bałkański
30 grudnia 2010 21:41
denerwuje mnie, że go sport nie ma internetowej bazy produktów :P
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
30 grudnia 2010 22:03
Byłam wczoraj w GS i kupiłam derkę jacsona letnią za 80 zł i bryczesy z pełnym lejem za 120 zł  😜
cieciorka   kocioł bałkański
30 grudnia 2010 22:14
padłam:
Ogłowie Beauvalais + wodze

Nr ref:  3248394

Przeznaczenie: do precyzyjnego kierowania koniem. Odpowiednie również do ujeżdżenia

🤣

a jak z ogłowiami w go sport?
cieciorka, decowe opisy przejdą do historii, to pewne;]
cieciorka a jaki catchline wymyslisz dla munsztukowego? Nie widzę w tym nic złego w sumie oprócz "kierowania".
cieciorka   kocioł bałkański
30 grudnia 2010 22:21
thaya, no proszę cię, przeczytaj ten opis kilka razy to może zrozumiesz, co mnie w nim smieszy
"Jak obiecałam tak podaje dalsze info co się dzieje w Deca Targówek"

Thaya super  😅

Dziewczyny trzeba też brać pod uwagę że te opisy są dla osób które nie mają pojęcia i zaczynają przygodę z końmi
Dramka, ja to wiem, ale nie zmienia to faktu, że zawsze mnie śmieszą;] To trochę tak jakby ktoś napisała o trampkach: służą do efektywnego przemieszczania się. Nadają się również do biegania za autobusem i skakania na koncertach.
W Go-Sporcie Janki granatowe derki siatkowe po 69zł, w Decathlonie Okęcie widziałam poprzeceniane derki treningowe (polarowe i ortalionowe), były  poniżej 100zł. Jakość polaru Fouganzy jak zwykle mnie zaczarowała. Jest boski. Mam ochotę sama się pod nim zagrzebać z kubkiem kakao i przeczekać do wiosny.

Dziewczyny z Deca! Dostanę gdzieś taką półderkę na łopatki z lycry? http://www.decathlon.com.pl/PL/ochraniacz-na-opatki-22979617/
Jak to pisze Decathlon: "ochraniacz na opatki" 😉
BaŚ, eee, jakby ci to powiedzieć. Nie przypominam sobie żebym przeceniała w ostatnim czasie jakąkolwiek derkę treningową, a już na pewno nie na poniżej 100 zł. Ale "ochraniacz na opatki" zawsze możesz zamówić;]
Chyba tylko u mnie są treningówki przecenione z 279 na 119, ale to ten model 3 w 1 i do tego zostały mi dwie w rozmiarze Pony.
Majty sumoki (tak zostały ochrzszczone na dostawie jak nie wiedzieli co to) można tylko zamówić żaden sklep w Polsce nie ma ich w stałej ofercie.
A ta Pony to na konia 135 (hucuła) byłaby?
Wydaje mi się że będzie za mała, bo Fouganza podaje że rozmiar PS treningówki to rozmiar dla koni noszących derki poniżej 125 cm
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się