Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

kujka   new better life mode: on
11 lutego 2011 20:02
Dramka, na allegro kupilam takie same za polowe ceny tchibowskich.
No coś ty  🤔  😡

Już poraz kolejny przekonuje się ze tchibo jest drogi.  😤
Mnie zatkało jak zobaczyłam w decathlonie ochraniacze za 10 zł  🤔   
http://www.decathlon.com.pl/PL/ochraniacze-1-19756432/
I tyły za 15 O.o
Nie przyglądałam się i nie wiem też czy w stacjonarnych są ale w necie znalazłam, więc daję cynk ;D
ChingisChan   Always a step ahead! :)
11 lutego 2011 23:00
Nie wiem czy mnie wzrok myli ale ja tam widzę 70-coś 🤣
Nie wiem czy mnie wzrok myli ale ja tam widzę 70-coś 🤣

😡
Miałam że 9.99  🤔
musieli zmienic, bo jak wchodziłam w to i było 9.99zl i było bodajże -87 % 🙂
jesli faktycznie jest na nie wyprzedaz to ja bym bardzo prosila kogos o kupienie mi kompletu na 4.  bardzo bardzo :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
12 lutego 2011 08:34
Niestety, o ile dobrze kojarzę, była na te ochraniacze wyprzedaż jakiś rok temu 😉 Strona Deca jest pełna takich "xx-lat-temu" wyprzedaży.
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
12 lutego 2011 08:49
ja tą wyprzedaż widziałam hm... 14 stycznia? Jakoś tak.
Livia   ...z innego świata
12 lutego 2011 08:52
nightmare, ja po prostu kupiłam komplet tych ochraniaczy jakoś z rok temu 😉 Już wtedy była wyprzedaż 😉
jutro ogarnę na 100% ale kochane moim zdaniem mącicie na czym świat stoi.
Faktycznie wyprzedaż na Softy była rok temu i była dokladnie na te, z gładką łyżką
http://www.decathlon.com.pl/PL/ochraniacze-1-19756432/
wtedy ceny były kosmiczne

Aktualnie 90% sklepów posiada nowe Soft, z łyżką na której jest logo i "karbowania", czyli te
http://www.decathlon.com.pl/PL/ochraniacze-new-112397094/

Możliwe że któryś sklep nie ogarnia końców serii i zostały im jakieś starocie, ale na moje oko żadnej wyprzedaży nie ma. Za Targo ręczę na 99%, ale jak mówię jutro ogarnę na 100%

I niestety zgadzam się z Livią, strona internetowa pełna jest starociowych kwiatków, końcówek serii których sklep nie widział od wieków.
thaya, ja dzisiaj się orientowałam i nigdzie nie widziałam, żeby były dostępne (chociaż po sklepach patrzyłam dość pobieżnie, ale teraz i tak by nas to nie urządzało, kiedy nie obsługujemy intermagów).
Livia   ...z innego świata
12 lutego 2011 16:11
thaya, szam, najpiękniej było kiedy koleżanka wypatrzyła jakieś super bryczesy na przecenie na stronie Deca, po czym w sklepie się okazało, że to była promocja sprzed 3 lat  😂
ChingisChan   Always a step ahead! :)
12 lutego 2011 17:07
Ja już mam mętlik w głowie moje koleżanka ze stajni powiedziała mi, że w Deca są ochraniacze po 10zł. 🤔wirek:
[s]Byłam w deca na Targówku dziś i te ochraniacze faktycznie w normalnej cenie były :/[/s]  dzięki szam 😉 już wszystko wiem :P
Ale za to kupiłam rękawiczki Fouganzy takie zwykłe, mięciutkie  za 7 zł  🤔
Bez pięknego nadruku z konikiem co prawda, ale...  😉
Warto nawet jako takie jako druga warstwa, albo do ciurania do stajni 😉
I widziałam derkę za 80 zł polarową bodajże, z takich okazji większych.
No i klasycznie końcówki serii bryczesów i tych koszulek polo, al nie zwróciłam uwagi po ile- na pewno taniej niż normalnie ;P.
kuco, bo to nie były te ochraniacze tylko nowa seria, o czym pisała parę postów wyżej Thaya.
kurcze, żeby tak otworzyli Deca na Mazurach...  😕
Tercet, myślę, że się spokojnie kiedyś doczekasz bo w tamtej okolicy jeszcze nic nie otworzyli a plany ekspansji obejmują całą Polskę.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
12 lutego 2011 17:50
Tercet hehe ja tez czekam az cos w Grudziadzu powstanie. Albo chociaz blizej niz Trojmiasto.
oj przydałoby się, domiwa może się kiedyś doczekamy  😉
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
12 lutego 2011 18:46
domiwa niedawno przecież w Bydgoszczy otworzyli Deca, tylko osobiście nie byłam, więc nie wiem, jak z asortymentem. No chyba, że masz bliżej do Trójmiasta 🙂
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
12 lutego 2011 18:56
o to nawet nie slyszalam;d Jest blizej. Ale fakt, ze i tak trzeba zaplanowac wycieczke;d a paliwo tez sie samo nie naleje 😉
Dziewczyny przecież i ja i thaya myślę, że przesłałybyśmy wam coś, co by wam sie spodobało, więc serio, nie narzekajcie.
W Deca Okęcie teraz ze sprzętu owijki za 19,99 (czarne, czerwone, błękitne) i siodło z 949 na 699 ( w wątku wyprzedażowym większe info) i masa ciuchów.
Tak btw. słyszałam , że na razie w północno -zachodnich granicach coś powstanie.
szam -  A dokładnie wiesz może gdzie?? Jejkuś jakby powstał w okolicach Koszalina było by super!!! 😅
Ja na razie słyszałam o Białymstoku, Szczecinie, Suwałkach, warszawskiej Ostrobramskiej. Ale wiecie plany a wykonanie czasem się nie ma w ogole do rzeczywistosci.
I chyba już Słupsk się otworzył/otwiera
W bydgoskim (fordońskim) Deca dział jeździecki jest trochę ubogi. Mam nadzieję, że się rozwinie z biegiem czasu... Ale trafiła mi się przynajmniej wykwalifikowana obsługa  😎
dobrze by było jakby w Olsztynie otworzyli 😉 Decathlon naprawdę by się tu przydał
Tercet, jak będzie się otwierał w Olsztynie i okolicach to Ci dam znac 🙂
kucyna dzięki ❗ Mam nadzieję, że to nastąpi niebawem  😉 😉 😉
ale to jak chce jakiś artykuł ze Deca to możecie w sklepie w waszej okolicy zamówić, nawet jeśli go nie ma na stanie, a dział koński jest ubogi, ja tak zrobiłam i nie żałuję 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się