O czym teraz myślisz ?

...że chce mi się siku :/
O tym jak dziwne jest to że potrafimy dzielić się z zupełnie obcymi nam ludźmi na forum naszymi problemami, pragnieniami itp itd a czasami trudno o to w racjach ze znajomymi... i co nam da dzielenie się tym ze np. chce nam sie siku? 😁
darolga   L'amore è cieco
10 kwietnia 2009 21:37
Ramires -  :winko: o tym samym myślałam.
I jeszcze o tym, że zabawne, jak to się w życiu wszystko momentami uklada, a potem całość jebuuuut z góry na dół po kolei...
Ramires, Oj to już ktoś dawno zauważył co jest w sumie smutne. Ale wydaję mi się, że akurat ten wątek aż tak tego nie pokazuje .... jak niektóre inne 😁

Sorry za  🚫
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
10 kwietnia 2009 21:44
O tym, że jestem głodna, ale nic już nie będę jeść, bo jest późno... I o tym, że mam ochotę na jakieś pyszne megasłodkie ciasto ( 😲 )
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 kwietnia 2009 21:49
O tym, na jakich gamoni trafiam w życiu  🍴
I wymyślam tysiące powodów, dla których tak się dzieje  🙄
Pauli ciesz się, że na gamoni - ja na idiotów... (oczywiście nie wszyscy są tacy, ale większość, niestety...)  🙄
O tym, że jestem 24 h u teściów i mam już dość, a mam tu być jeszcze 72  😤
O tym, że muszę do wanny a mi się nie chceeee...
darolga   L'amore è cieco
10 kwietnia 2009 22:17
O tym, że powinnam iść na dietę, a tymczasem dyskretnie wciągam żelki.
Averis   Czarny charakter
10 kwietnia 2009 22:25
O tym, że kakao to jednak najlepszy przyjaciel kobiety  😁
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 kwietnia 2009 22:27
szepcik
Żeby nie było zbyt różowo, to idioci też regularnie się przewijają  😉


Myślę sobie, że chyba już czas do łóżka, bo ktoś musi jutro podreptać z koszyczkiem 😉
o K...
że coraz więcej ostatnio siedzę na revolcie zamiast robić inne rzeczy - a mam masę roboty...  🤬

i o tym, czy mnie jutro będą zmuszać do pójścia do kościoła z koszyczkiem.
Myślę sobie, że chyba już czas do łóżka, bo ktoś musi jutro podreptać z koszyczkiem 😉


a niektorzy do pracy...  🙄
wolałabym do pracy niż z koszyczkiem...
Lotnaa   I'm lovin it! :)
10 kwietnia 2009 23:08
szepcik, a ja bym chętnie poszła z koszyczkiem. Ale nie mam gdzie 🙁
szepcik, koszyczek to rach ciach i po bolu... a do pracy przyjdzie tlum "turystow" ogladajacych, ale nie kupujacych i trzeba bedzie sie z nimi uzerac... iech..
ale koszyczek jest sprzeczny z moimi poglądami...
a praca... tyle razy już pracowała, użerałam się z klientami, że nawet czasem mi tego brakuje  😎
Ramires,  pijesz do mojego postu? Skoro wątek jest zatytułowany "O czy teraz myślisz" a wchodząc tu myślałam o tym jak strasznie mi się chce siku, więc chyba wszystko ok?
o tym ze chce mi sie spać a nie chce mi się ścielić łózka  😁 😁
O tym jak bardzo wierną kopią Cisawej jest Anasia 🙂
a ja mysle wlasnie o tym, ze czemu ten #^&^%%$#@ prezes kazal nam dzis isc do pracy...  👿
Czy chcę w taki upał pojechać do konia czy może po południu ...
O tym, że sprzątanie pokoju mnie jeszcze czeka... i jak bardzo mi się nie chce :P
I o tym, że mam jakiś badziewny transfer i zdjęcia, które dostałam  na maila zapiszą mi się chyba po świętach :[
...o tym jak bardzo nie chce mi się dzisiaj iść do pracy....
a ja myślę o papudze darolgi  🤔wirek: chcę papugę!!!!
Nadal o pokoju.
A ja myślę , że muszę oddac 3 papugi bo mi się tych kurdupli namnożyło ...
o tym ze nie mam w co sie ubrać  👿 👿 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się