Howrse gra :)

ekuss   Töltem przez życie
17 października 2015 16:52
Ma ktos fajne islandy albo ogiery islandzkie na stanowke? 😀
Wrocilam na howrse po 2 latach jak zobaczylam,ze w koncu sa islandy  😂

nick: ekuss
[s]Sprzedam 6OM za 9 kuponów 🙂[/s]
Ja siedzę na PL, nick: maluda.
Próbuje znowu to 'ogarnąć'. 🙂
[s]BARDZO PILNIE kupię RP 100 000 za 2 sztuki[/s]
kaka2002, wystawiłam jedną, nie musisz nic płacić 😉


Ojej <33 Dziękuję bardzo  :kwiatek:
A ja zapraszam do znajomych jak kogoś nie mam, bo powoli nie ma mi kto piniat klikać 🤣
nick na PL: beton

Ech, zaldi chyba nie zdobędę, mam tylko 6 rogów na dwie ostatnie piniaty :/ Szkoda tylko, że zużyłam tych ro już 15...
ja też proszę o kliknięcia na piniatę!! na pl: myniak 😀

budyń, ja już gdzie mogłam to ci kliknęlam
szukam uczciwego sittera, może ktoś kogoś polecić ?🙂
kupie ZJ
Sprzedam 2 OM 🙂
[s]Szukam dobrej duszy do przekazania 2OM ode mnie na inne konto. Pomoże ktoś?[/s]
Ja juz mam Zaldie więc za klikanie dziękuję 😉

Chemik ja mogę na xxagaxx lub agnieszkas bo tam mam jeszcze wymiany działające.
Potrzebuję kogoś by wymienić się koniem za kupon, bo potrzebuję do zadania, a średnio mi się widzi marnować kasę :P
ChemiK, jak na pl, to mogę.
Ok wystawiam na xxagaxx i wystaw proszę dla wirek

Szukam sittera. Ilośc koni, zaplata etc do dogadania PW
Zdobyłam tego Zaldiego. Upociłam się, bo musiałam ubić parę koni, wystawiłam jakiś cr na wymianach za ro, ale na szczęście zauważyłam, że mam wagę temidy i druga doszła z piniaty, także udało się. Później przydał się ten koń, którego kupiłam za kupon, bo miał dobre um, to go wyszkoliłam i nadał się do przemiany w legendarnego. Szkoda mi tylko wydania koło setki pd i jakichś 26 ro, no ale mam nadzieję, że się powoli zwróci w diamentach.
No i najgorsze teraz, bo tak się dziś wkręciłam w to howrse, że po zakończeniu promocji nudzę się jak mops na kanapie i coś bym poklikała 😁
budyń ja zbieram kupony na kolejną promkę i te nowe maści w stylu Pieczęci Apokalipsy  🙂
Piniaty sobie całkowicie odpuściłam.


Nawet nie byłam świadoma, że sprzedając CR w każdym tygodniu i jakieś pojedyncze konie można zarobić w 20 dni 41 kuponów  😍
Co to będzie jak się będę starać  😅
W ogóle mnie nie ciągnie do Runa, gorzej z Wyzwaniami...
kupie ZJ
ktoś posiada ?🙂
moge dać kupon i equus za 2 zj, lub OM 🙂
Nawet nie byłam świadoma, że sprzedając CR w każdym tygodniu i jakieś pojedyncze konie można zarobić w 20 dni 41 kuponów  😍


🤔 to teraz tlumaczenie dla ciemniaka czyli mnie 😉 co i jak...?
Dziwne że nie dali Zimy i Lata w Złote Runo... Myślałam że będą. No nic, zbieram kupony na Tęczowe.

SZUKAM SITTERA!
Podoba mi sie ta nowa promocja  😀
Kaprioleczka, sprzedawać przedmioty z Black Market i sprzedawać jakieś bardziej wartościowe konie 🙂 nie wiem jak jest ze sprzedawaniem przedmiotów na com, bo tu więcej osób na pl gra 😉
[s]Mam do ubicia 5 koni- dam 1 kupon  🙂[/s]
nieaktualne
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
23 października 2015 16:27
[url=http://alter-mugi.blogspot.com/2015/10/spoiler_22.html#more]kolejna promocja, [/url] [url=http://alter-mugi.blogspot.com/2015/10/spoiler.html#more]kolejna kolekcja i konik skorpionik.[/url]

Skorpion należy do kolekcji koni astrologicznych,  oferuje 5ty zywiol raz do roku w twoje urodziny, o ile logowales sie dzien wczesniej. Jeśli zdobędziesz 12 koni zodiakalnych, otrzymasz wężownika.

Taaaa na pewno warto 😁 😁 😁 😜 😜 😜
eh, i tak nie zdobędę tego konia przed urodzinami w tym roku, więc do kitu z tym żywiołem. chyba, że przestawię sobie datę urodzenia za wczasu 😁 czyli że wszystkie konie będą dawać prezenty naraz w jeden dzień? optymistyczne założenie, że nowi gracze tyle wytrzymają na howrse, żeby sobie prezenty liczyć w latach 😁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
23 października 2015 20:01
Mam do ubicia 5 koni- dam 1 kupon  🙂

Ja mogę. Wystaw na Dementek.
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
23 października 2015 20:03
Heeej, wracam do gry, kto na sponsora na pl? 🙄

EDIT: nie chciało mi się czekać, więc wsadziłam Dementek, bo jeszcze ciebie z dawnych grywań pamiętam 😉
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
23 października 2015 20:34
eh, i tak nie zdobędę tego konia przed urodzinami w tym roku, więc do kitu z tym żywiołem. chyba, że przestawię sobie datę urodzenia za wczasu 😁 czyli że wszystkie konie będą dawać prezenty naraz w jeden dzień? optymistyczne założenie, że nowi gracze tyle wytrzymają na howrse, żeby sobie prezenty liczyć w latach 😁


chyba tak xD
zrobią psikusa i konie będą dawać prezenty tylko zgodne z zodiakiem.  😁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
23 października 2015 21:13
Heeej, wracam do gry, kto na sponsora na pl? 🙄

EDIT: nie chciało mi się czekać, więc wsadziłam Dementek, bo jeszcze ciebie z dawnych grywań pamiętam 😉


Dzięki  :kwiatek:
Potrzeba komuś ubić konie albo znacie kogoś zaufanego ?
sprzedam OM za kupony, ktoś chętny ??  potrzebuje kuponów na konto pegaza 🙂
i szukam sittera godnego zaufania 🙂
gdzie mogę sprawdzić kiedy ubijałam konie? Kiedyś było coś takiego jak historia moich kuponów? Czy jakoś tak, i można było sobie sprawdzić kiedy był ostatni kupon za ubitego konia.
xxagaxx nadal jest,  nad godziną jest takie kółeczko wyglądające jak zębatka, moje konto, wejdz tam i masz historia moich kuponów 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się