Howrse gra :)

desire   Druhu nieoceniony...
24 lutego 2016 09:53
aj, aj dzięki za zaproszenia ! :kwiatek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
24 lutego 2016 11:57
Kto skupuje UH? Interesuje mnie sprzedaż za kupony.
Ktoś potrzebuje OM ?
Standardowo jakby ktoś miał ZJ to  :kwiatek: Ubije koniki na kuponiki 😉
główne nagrody w loterii są do użycia tylko przez 90 dni :/ OM, RO, hera, harmonia i KF. poszaleli. nie wiem, jak na PL, na com już jest loteria.
Na Pl też jest już loteria
no właśnie potem weszłam na pl 😉 myślałam, że rano zrobiłam tamte konie, ale widać zapomniałam.

wychodzi na to, że nawet jak wpadnie sporo objęć z loterii, to się ich nie sprzeda jak zwykle :/
Proszę o losy na myniak i xxagaxx 😀 odwdzięczę się tym samym 🙂


edit:


czy po losowaniu dostajecie jakąś wiadomosć co wygrałyście czy cokolwiek? Odbyło się losowanie o 20 a ja nie mam żadnej info co sie wydarzyło :P historia losowań pusta.
Info musisz mieć.

Chyba Wodnika mieć nie będę.
Szczęścia brak!
Kolejny maluszek przeszedł. Jak się cieszę! Kupony akurat będą na mój znak zodiaku-Ryba 😅
Szkoda, że pozostałe kucyki nie poprzechodziły, ale to i tak sukces. Zapraszam do używania maści gdy tylko będzie aktywna 🙂
czy ktoś ma czerwone owijki? wymienię się za fioletowe nauszniki albo za pad west, mam ich masę w różnych kolorach  👀
Ja mam CO i Piętę, gdyby ktoś chciał.
Chętnie kupię kuca walijskiego lub fiorda z genetyką powyżej 2700/2800 i pociągowego 1400... za niezbyt wygórowaną cenę 😉
kupie pilnie 2 zj za  1 kupon i 30 000 , ktos cos ??
desire   Druhu nieoceniony...
26 lutego 2016 08:22
upolowaliście już wodnika?

mi się trafił w 2 ZR 🏇 😀
desire, nawet nie próbuję  😁 zazdroszczę  🏇

calore dzięki za owijki  :kwiatek: chcesz jakis pad czy cos?
Ja próbuje, ale szczęścia brak. 🙁
Kaskada wyjątkowo w 3 RO 🙂
Kaprioleczka, nic nie trzeba 😉
Ma  ktoś na sprzedaż Je t'amie ? Chętnie kupię, co do ceny możemy dogadać się na pw, nick : Agaffcia0210
Ma ktoś może tego Śnieżka? Nie mam czym pokryć Kaskady i byłabym bardzo wdzięczna za krycie  :kwiatek:
Jaki nick?

Watrusia poszło krycie 🙂
ChemiK,  Deni  :kwiatek:
Już, dziękuję serdecznie, potrzebujesz coś może?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
26 lutego 2016 16:29
Ma  ktoś na sprzedaż Je t'amie ? Chętnie kupię, co do ceny możemy dogadać się na pw, nick : Agaffcia0210


Mam na COM.
Nie, spoczko. Niech się zdrowo chowa 😀 😉
ChemiK, dziękuję :kwiatek:
W pierwszym RO!!!!  💘 💘 Jednak głupi ma szczęście!  👀 😜
i jeszcze z kamieniem, super 🙂
jakby ktos chcial tez mam sniezka 🙂 
i nadal bardzo pilnie szukam 2 zj, dam kupon i equus,  moja kolekcja zimnych obumiera 🙁
jakby ktos chcial tez mam sniezka 🙂  
i nadal bardzo pilnie szukam 2 zj, dam kupon i equus,   moja kolekcja zimnych obumiera 🙁


Mam jedno ZJ jakbyś chciała, na PL

Jaka ta loteria jest beznadziejna, wygrałam 2 KF, ale mogli darować te ograniczenia czasowe  🤔
karla158, jeśli to na pl, to jaki nick, to ci wystawię.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się