KOCHAM KINO :)

Idę dziś na Step up, mam zamiar dobrze się bawić, nic więcej 🙂
edit. Już po Step up...bawiłam się bardzo dobrze...a Luke  😜
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 sierpnia 2010 17:18
Sex w wielkim mieści[b]e 2 [/b]- nie dla mnie tez szpan, Glam, Blink i Gliter 🙂
Film miły ale w pewnych momentach zbyt pompatyczny. Jakoś nie przemawiają do mnie problemy bogatych  chyba że biorą udział w wolontariacie na misji w Ugandzie ;]
[img]http://gfx.filmweb.pl/po/22/35/112235/7315910.2.jpg?l=1265898267000[/img]
Miałam nieprzyjemność obejrzeć ten film. Odradzam.
Pięknie zrobiony,pięknie zagrany.
Julianne Moore - jedna z moich ulubionych aktorek-fenomenalna.
Eddie Redmayne -debiut chyba-wspaniała gra.
A jednak - nieprzyjemność. Scenariusz ponury, gorszący -zło, z którego nic nie wynika.
Nie podobało mi się.
Seksta   brumby drover !
10 sierpnia 2010 11:57
Tania  ja ten film obejrzalam juz dawno dawno i mimo wspanialej gry Julianne Moore, ktora rowniez lubie- film byl po prostu- oblesny.
Tania  ja ten film obejrzalam juz dawno dawno i mimo wspanialej gry Julianne Moore, ktora rowniez lubie- film byl po prostu- oblesny.

No był. 😡
Nie jestem jakaś specjalnie przywoita ale byłam zażenowana .
Po co opisywać/pokazywać coś tak okropnego?
Seksta   brumby drover !
10 sierpnia 2010 12:11
A nie mam pojecia. Duzo zniose, przygotowalam sie na sceny erotyczne etc co mi w filmach nie przeszkadza ( dopoki nie jest ich za duzo ) ale tutaj rezyser "przegial pale "....
A nie mam pojecia. Duzo zniose, przygotowalam sie na sceny erotyczne etc co mi w filmach nie przeszkadza ( dopoki nie jest ich za duzo ) ale tutaj rezyser "przegial pale "....

Hi!Hi! Ależ zrobimy reklamę.
Dla jasności-sceny erotyczne są kazirodcze i okropne.
Nie wiem czemu film jest opisany jako kryminalny. 👀
Ada   harder. better. faster. stronger.
10 sierpnia 2010 16:41
No tak, wasz opis jest taki że teraz pewnie z połowę osób to odstraszy a połowa będzie ciekawa i zobaczy film mimo iż normalnie bardzo jest możliwe że aukrat nigdy w swoim żywocie by na niego nie trafiły  😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 sierpnia 2010 17:52
Dobra Wróżka - pfff boże żeby takie filmy kręcić trzeba mieć coś nie tak z garem. 😂 😎
[img]http://gfx.filmweb.pl/po/22/35/112235/7315910.2.jpg?l=1265898267000[/img]
Miałam nieprzyjemność obejrzeć ten film. Odradzam.
Pięknie zrobiony,pięknie zagrany.
Julianne Moore - jedna z moich ulubionych aktorek-fenomenalna.
Eddie Redmayne -debiut chyba-wspaniała gra.
A jednak - nieprzyjemność. Scenariusz ponury, gorszący -zło, z którego nic nie wynika.
Nie podobało mi się.

ten film chyba lecial niedawno na HBO, bo własnie dzisiaj mi ciocia o nim opowiadala  😂
Ostatnia piosenka- wzruszyłam się oglądając ten film..
Polecam..
Step Up 3D- dla samego tańca warto obejrzeć..  😜
Fabuła prosta i przewidywalna ale choreografia i tancerze jak dla mnie bomba.. Aż zatęskniłam za lekcjami hip hopu..
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 sierpnia 2010 17:29
Jak wytresować smoka - żałuję, szczerze żałuję, że nie mialam okazji tego obejrzeć w kinie! Jedyna baja, która mi się tak podoba! Soundtrack znam już praktycznie na pamięć... 🤔wirek: Powell za muzykę powinien dostać Oskara!
Uczeń czarnoksiężnika - podobał mi się 🙂 nie jest to może jakiś Hit, ale miło się siedziało na nim.
Ja bym zmieniła tylko lekko fabułę 🙂 czyli Morgana wskrzesza zmarłych i zaczyna się akcja 😀
Dave - niezła humorystyczna postać, pośmiałam się trochę 🙂
własnie wrocilam z ucznia - suer film do posiedzenia i wylaczenia sie na chwile, nic glebszego, ale milo sie ogladalo . 😉
Dave'a pokochalam - taki wieczny pechowiec, ale patrze na niego z usmiechem na ustach . i ciesze sie, ze nie gral go zaden lalus... ogolnie jestem na tak . 🙂
. Aż zatęskniłam za lekcjami hip hopu..


Ja też 😜 Tancerze, choreografia, ciuchy, buty REWELACJA 😜 Kiedyś jak pojadę do NY to obiecuję sobie, że przywiozę walizkę Nike'ów!
Incepcja  REWELACJA! Uwielbiam takie pokręcone filmy.
Muzyka mistrzowska, efekty powalają, fabuła świetna... lepiej być nie mogło  😉 
Generalnie zaczynam doceniać di Caprio po takich filmach jak właśnie Incepcja czy Wyspa tajemnic.
Polecam, siedziałam z zapartym tchem połowę filmu  😉
też polecam Incepcję 🙂
własnie wrocilam z ucznia - suer film do posiedzenia i wylaczenia sie na chwile, nic glebszego, ale milo sie ogladalo . 😉
Dave'a pokochalam - taki wieczny pechowiec, ale patrze na niego z usmiechem na ustach . i ciesze sie, ze nie gral go zaden lalus... ogolnie jestem na tak . 🙂

No Dave niezły był 😀 haha
hanoverka, ja do swoich wracam we wrześniu  😅
A wycieczka do NY też mi się marzy ale to raczej nie prędko..

Nie pamiętam czy pisałam tu o tym filmie ale obejrzałam ostatnio Adama.
Taka niby komedyjka romantyczna ale poruszająca poważne problemy ludzi z zespołem Aspergera..
Obejrzałam ten film z przyjemnością więc polecam..
Byłam wczoraj z mery na Incepcji i jestem zachwycona!! Suuuper scenariusz, super efekty, Leo coraz lepszy i lepszy 🙂 Bardzo polecam, wróciłam strasznie wymęczona, tak mnie emocje trzymały 🙂 No i zakończenie fajne, poczułam wielką ulgę, że to nie było Shutter Island II  😉 Troskę może przydługie i niektóre sceny przeciągnięte niepotrzebnie, ale jestem w stanie im to wybaczyć 🙂 B. mi się podobał ten aktor z 500 dni miłości.

Edit: A Uwikłanych z przekory chyba obejrzę 😀
Seksta   brumby drover !
12 sierpnia 2010 08:52
Jesli chodzi o mnie to o niebo lepsza byla Wyspa Tajemnic niz Incepcja, ktora wg mnie byla za dluga, sceny byly przeciagane i wszystko to sprawialo, ze zrobilam sie baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo senna  😵

I potwierdzam- Adam- bardzo fajny film, ktory z komedia ma niewiele wspolnego. 😉
a ja zgadzam sie z tym co napisala Dzionka 😉 samej nie chce mi sie tyle literek wciskac 😉
Dla mnie Incepcja przydługawa. Zakończenie kiepskie gdyby nie dobra gra Leonarda to byłoby ciężko. Lubie zakrecone filmy ale ten całkowicie przewidywalny.
Querido ja to już stara baba jestem i niestety już nie wrócę....... Ale w serduchu ciągle to mam 💘
Querido ja to już stara baba jestem i niestety już nie wrócę....... Ale w serduchu ciągle to mam 💘


Stara baba?? Na taniec nigdy nie jest za późno 😉
Querido czasami jeszcze w domu coś tam popajacuje jak nikogo nie ma, przypominam stare układy,  mam radochę jak cholera wtedy 😜 Off topicu narobiłam!
76 heartbreaker... tytul odrzucal, ale zobaczylam ze to nie USA to obejrzalam.. mam baaardzo mieszane odczucia, bo nie wiem czy to miala byc parodia, czy to mialo byc bardziej na serio. jak to pierwsze to im nie wyszlo, jak to drugie to tym bardziej 😉 do tego zakonczenie tak banalne ze banalniejszego sie nie dalo...

jest teraz w ogole w kinach cos dobrego??
(nie liczac tego co juz widzialam..)
Wysyłam dzisiaj dziewczynki na Psy i Koty: Odwet Kitty

W taką pogode chyba najlepiej będzie w chłodnym kinie  😵
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
15 sierpnia 2010 12:20
Ostatnia piosenka- wzruszyłam się oglądając ten film..
Polecam..



Gdzie go widziałaś? 😜
Przeczytałam już książkę Sparksa a teraz czas na film!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się