PROŚBA O POMOC w zbiórce funduszy

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 kwietnia 2011 23:20
zen, Od razu rzućmy całym sprzętem 😀
Tak widać wpływ Howrse trochę?
Wirtualny świat?
Livia   ...z innego świata
04 kwietnia 2011 08:01
A ja potrzebuję kasy na własną działkę i stajnię  😜 Zawsze chciałam mieć stajnię przy domu! Pomóżcie  😁
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
04 kwietnia 2011 08:03
Mi się wydaje że historyjka jest zbyt mało rzewna. Powinno być że jak do dnia xyz nie wykupi konia, to zły właściciel juz ma zamówiony transport na rzeź. I w ogóle stoi w tragicznych warunkach, przymiera głodem i jest bita oraz wykorzystywana ponad siły. Wtedy pewnie by się dobre dusze znalazły. 😎
To ja tak skromnie - w tym tygodniu dostawa siana - potrzebuję 2000 - kto się dorzuca?  😁
Edit: Mogę dopisać rzewną historyjkę. Jak nie dorzucicie się to konie nie będą miały co jeść bidule, a siako piękne, zielone, pachnące........  🤣
Mi się wydaje że historyjka jest zbyt mało rzewna. Powinno być że jak do dnia xyz nie wykupi konia, to zły właściciel juz ma zamówiony transport na rzeź. I w ogóle stoi w tragicznych warunkach, przymiera głodem i jest bita oraz wykorzystywana ponad siły. Wtedy pewnie by się dobre dusze znalazły. 😎


Zgadzam się. Brak informacji, że nie miał kantarka i mamusi i ciotka go z litości urodziła.
może ktoś spóźnił się i zamiast 1 wrzucił ten post 3 kwietnia :emota2006097:  a wy tak na poważnie 🙄
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
04 kwietnia 2011 08:22
no a co. My wszystko baardzo powaznie traktujemy. Nie widać?
Ela-Pe to poważnie nie było na poważnie jak cały ten temat 😉ale ten wątek pokazał co nam się marzy, to ja przyłączę się do proszących z prośbą wsparcie finansowe w budowie osobistej stajni 😅
Ganasz, ale Ty masz stajnię chyba?
Pokazywałaś angielską , drewnianą.
Marzy Ci się murowana?
kurcze no sknera jestem jakich mało. Kocham andaluzy, dziewczyny będziecie tak miłe i złożycie się na zakup takiego konika dla mnie.
Cholercia co innego jest pomóc zwierzakowi w potrzebie a co innego smarkuli która mysli ,że ludzi konika jej kupią.
Niech zwróci się z problemem do rodziców.
darolga   L'amore è cieco
04 kwietnia 2011 10:03
Fundacja "Podaruj dzieciom forsę" :-)
Voltopiry spełniają marzenia!



To ja tak skromnie. Ośrodek z halą i innymi udogodnieniami, hotelem, pastwiskami, kilka koników do rekreacji, takie tam. I parę groszy na drobne wydatki typu bukmany, siodła, no wiecie. Pełną listę wysyłam na maila w formacie Word (12 stron czcionką 8 to moja definicja szczęścia!).

Proszę, w 2012 będzie koniec świata, i tak wszyscy umrzemy, po co Wam te Wasze pieniądze? Nie lepiej dzięki nim przynieść radość takiej bidulce jak ja? Spełnijcie moje marzenie, jedna zrzutka a tyle radości...

[center][glow=red,2,300]DLa CiEbiE tO TyLkO pArĘ GrOsZy...
DLa MniE tO cAły MóJ SeNs ŻyCiA!!![/glow][/center]
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
04 kwietnia 2011 10:05

Fundacja "Podaruj dzieciom forsę" :-)
Voltopiry spełniają marzenia!


podoba mi się ta akcja.
ze swoim życzeniem myślę wplasuje się na pierwszą pozycję z uwagi na skromność oraz małą kwotę z tym związaną:
sponsoring na utrzymanie konia w Warszawie-tylko 800 zł miesięcznie, przez jakiś rok-póki nie stane na nogi finansowo-dla nadgorliwych może być jakiś wypasiony pensjonat za 1500zł. Jeżeli kwota sie uzbiera od chętnych z łapanki moge otworzyć konto dla tych co nie zdążyli i ich finanse pójdą na trenera  😀iabeł:

wszelkie info na priv, możliwy odbiór osobisty w Warszawie

ps dla biorących udział w akcji darmowe oprowadzanki oraz zdjęcia z koniem 👀
A mnie się akcja nie podoba!!  👿
A starsi to pies?
Dzieci tylko?
"Podaruj forsę Potrzebującym"
😅
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
04 kwietnia 2011 10:22
A starsi to pies?

dokładnie! co to bachory tylko mają być uprzywilejowane? A w ogóle co to za dyskryminacja wiekowa!

dlatego faktycznie to będzie bardziej na miejscu

"Podaruj forsę Potrzebującym"
dempsey   fiat voluntas Tua
04 kwietnia 2011 10:23
Widać, że revolta ma świetny PR

"ej wiesz co, ja widziałam takie forum jeździeckie, oni tam kota ostatnio uratowali, i dwa konie laski se wyleczyły z datków od obcych ludzi! I jak szybko to szło mówię ci. Wiesz co, napisz tam jakiś taki wątek z prośbą, podaj numer konta i zobaczysz, to forum jest niesamowite!"
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
04 kwietnia 2011 10:27
wszystko poszloby jak z płatka gdyby nie to że historyjka malo łapiąca za serduszka. Za malo autorka się naczytała akcji różnych fundacji ktore mają wprawę w tym.
dempsey   fiat voluntas Tua
04 kwietnia 2011 10:29
poszłoby jak z płatka gdyby prośba miała sens
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
04 kwietnia 2011 10:33
poszłoby jak z płatka gdyby prośba miała sens


sens ma jak najbardziej. kupić konika.
juz moge, czy jeszcze sie bawicie? 😉
Ja też ja też!!
Poproszę o siodło ujeżdżeniowe Devoucoux Makila, nie musi być kasa - może być po prostu siodło - byle dopasowane
oczywisćie nówka
nr konta 9999 8888 7777 66...  🏇 🏇
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
04 kwietnia 2011 11:01
juz moge, czy jeszcze sie bawicie?

jak masz jakieś życzenia, prośby, komentarze itp własne to możesz

co innego nie możesz 😉
Trochę do powzruszania się jednak było:
Chęć ujrzenia jej ponownie, po latach znów wróciła.
Wróciły moje najwspanialsze wspomnienia z nią związane kilka lat temu i obiecałam sobie, że wróci do mnie.
Chce ją odzyskać. Jest całym moim światem i nie zniosłabym utraty jej po raz drugi.

I taka zawoalowana groźba samobójstwa w tle.
A avatar autorki wątku mówi też wiele.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
04 kwietnia 2011 11:08
tak, faktycznie groźba odebrania sobie zycia wisi między słowami.

Czyli nie pozostaje nam jednak nic innego jak tylko zagryźć zęby i płacić.
Ja znalazłam inne forum, co z pewnością kupi:
http://howrsepolska.foreo.pl/
Chlip, a ja na wlasne mieszkanie zbieram, grozi mi spanie pod mostem, nie potrzebuje duzo, mam juz troche odlozone, jakies 149 000 zl by sie przydalo.

Uratujecie mi zycie!
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
04 kwietnia 2011 11:20
Ja znalazłam inne forum, co z pewnością kupi:
http://howrsepolska.foreo.pl/


o, no właśnie - niech tam może uderzy ze swą potrzebą
Ręce opadają.
Ja bym rozumiala jakby dziewczynka miala 12 lat
rozumialabym jakby ten kon kosztowal grosze
rozumialabym jakby miala czesc pieniedzy i jej niewiele brakowalo
rozumialabym gdyby miala gdzie konia trzymac i za co utrzymac
rozumialabym gdyby ten kon byl w fatalnym stanie, chory, zagrozony handlarzem.

Ale zdrowy kon za 16 tys zlotych, bez grama wkladu wlasnego, bez pojecia o pojeciu
i kupcie mi? masakra. i bezczelnosc.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się