Sesja/Studia i t d ;)

ovca   Per aspera donikąd
07 lipca 2011 14:27
Przede mną też 3 egzaminy, jeden w ten weekend i dwa w następny  😵

ale za to mój projekt, jako jeden z bardzo niewielu na roku, został przyjęty i oceniony na 4,5  🏇
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
07 lipca 2011 18:19
🙁
Dacie radę. Trzymam za Was kciuki 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
07 lipca 2011 20:13
DOSTAŁAM SIĘ NA DRUGI KIERUNEK!  🏇 🏇 🏇 😵 😂
Gagulec   Mistrz lokalny
07 lipca 2011 21:51
Jutro dwa egzaminy... Zoohigiena i Bydło...
Właśnie godzinkę temu rozpoczełam aktywną edukację xD.
Zobaczymy, co mi z tego wyjdzie 😀.

martva
- się gratuluje 🙂
Martva-gratuluje! na co? 😀

oddalam indeks, dostalam zgode dziekana na wyjazd i dokladnie za 7 tygodni juz mnie tu nie bedzie, good bye uniwersytecie absurdu 😜
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
08 lipca 2011 11:43
Ciri - bezpieczeństwo wewnętrzne  😂 Haha już się boję bo Cukrowa/Krakowska welcome to!
Ależ masz fajnie z tym wyjazdem! GRATULUJĘ!  😅
trzynastka   In love with the ordinary
08 lipca 2011 11:47
a ja się dostałam na mgr ! 😍
ciri, martva, ninevet gratulacje  ❗
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
08 lipca 2011 12:46
Ninevet - GRATULACJE!  😅 😅 😅
trzynastka   In love with the ordinary
08 lipca 2011 14:24
dziękuję  :kwiatek:
ovca   Per aspera donikąd
08 lipca 2011 14:27
ninevet super!  😅

ja walczę właśnie z biologią roślin...5 minut książka, 15 minut facebook, 10 minut herbata, 5 minut książka... 😁
Ovca jakie masz przedmioty na arch.krajobr.?  😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
08 lipca 2011 17:07
cholera, przez ten zamęt z sesją w końcu nie zapisałam się na zarządzanie placówkami medycznymi  😵 nic, spróbuję za rok
Martva-wow, szalenstwo 😀 uwazaj, bo na Krakowskiej mozna sie zgubic, polecam mapke na poczatek 😉
i zapraszam do mnie oczywiscie!
ovca   Per aspera donikąd
08 lipca 2011 17:36
Ovca jakie masz przedmioty na arch.krajobr.?  😉


tutaj masz całą listę 😉 http://www.aqua.ar.wroc.pl/dydaktyka/kierunek-architektura-krajobrazu/plany-studiow/
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
09 lipca 2011 13:08
Martva-wow, szalenstwo 😀 uwazaj, bo na Krakowskiej mozna sie zgubic, polecam mapke na poczatek 😉
i zapraszam do mnie oczywiscie!



Powiem Ci szczerze, że mnie przeraża ten budynek. JEST OGROMNY! Aaaaa co ja najlepszego narobiłam  😵 Niemniej jednak założenie jest takie: jak się uda, odnajdę się, ogarnę plany itd. to zostanę, jak nie to ja tam mam swój kierunek, który kocham i on mi do szczęścia wystarczy 😉 Sprawdzimy, zobaczymy 😉

Ej, a z tym zaproszeniem abyś tego nie powiedziała w złą godzinę! Chętnie przyjadę!  😍
ovca   Per aspera donikąd
10 lipca 2011 06:21
Trzymajcie dziś kciuuuuuuuki za mnie  😵  :kwiatek:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
10 lipca 2011 12:01
Kciuki są!
[quote author=Jun link=topic=518.msg1066086#msg1066086 date=1310133319]
Ovca jakie masz przedmioty na arch.krajobr.?  😉


tutaj masz całą listę 😉 http://www.aqua.ar.wroc.pl/dydaktyka/kierunek-architektura-krajobrazu/plany-studiow/
[/quote]
dzięki  😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 lipca 2011 14:37
ovca i jak poszło
ovca   Per aspera donikąd
10 lipca 2011 14:51
Chyba dooooobrze  😁
było 20 pytań, minuta czasu na każde ( opisać rodzinę Fabaceae w minutę-polecam  😁 ), ale to dobrze, przynajmniej wiadomo, że nie będzie wymagać rozbudowanych odpowiedzi, tylko podstaw.

a fitosocjologia na 4, ustny!  🏇

dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Kurna mam 3 poprawki, teraz w lipcu, bo u nas nie ma kampanii wrzesniowej. Chyba oszaleje  🙄 a kurde to jeszcze 2 takie egzaminy, których pewnie i tak nei zdam, ale z drugiej strony szkoda nie spróbowac. Ale jeśli strace czas niepotrzebnie na nauke w te piękna pogode... to będe bardzo zła  😤
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 lipca 2011 20:03
edit:nie ten wątek 😉
Orientuje się ktoś, czy na administracji i prawie powtarzają się jakieś przedmioty i czy można oceny z nich po roku studiów przepisać? (UAM)
trzynastka   In love with the ordinary
11 lipca 2011 22:55
Porównaj sobie plany studiów. Każdy kierunek ma spis przedmiotów.
Dworcika   Fantasmagoria
12 lipca 2011 08:21
Spis przedmiotów nie określa zakresu wiedzy jaki trzeba ogarnąć. To, że przedmiot tak samo się nazywa nie będzie oznaczalo, że zakres materiału jest ten sam = nie jest pewne, że ocenę przepiszą. Z kierunku, na którym zakres był wyższy pewnie by przepisali, ale w drugą stronę wątpliwe.
No właśnie, z tego co widzę na pierwszym roku powtarzają się dwa przedmioty, ale jak znam życie, to z przepisywaniem ocen wcale nie jest tak lekko. Trudne wybory przede mną. 😉
trzynastka   In love with the ordinary
12 lipca 2011 14:37
Dwo - racja ale jeżeli już na etapie porównywania przedmiotów widać, że nic się nie pokrywa to nie ma sensu kopać głębiej czyli pytać w dziekanacie etc.
ovca   Per aspera donikąd
12 lipca 2011 14:41
Ostatecznie i tak wykładowca decyduje o tym, czy ocenę można przepisać czy nie-przynajmniej u nas...
trzynastka   In love with the ordinary
12 lipca 2011 14:46
U nas też.
Generalnie najbardziej opłaca się przepisywać oceny w obszarze jednego wydziału, wykładowcy się powtarzają, znają poziom innych kierunków i wtedy nie ma zazwyczaj problemu, bo z innych uczelni jest różnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się