Sesja/Studia i t d ;)

Właśnie do mnie dotarło, że wszyscy wykładowcy z mojego instytutu mają jutro zebranie, akurat w godzinach moich zajęć  😵 Wniosek jest jeden: czasem warto sprawdzać maila grupy...
Spać i tak juz nie pójdę, inaczej nie wstanę po 9, coby się na wf wybrać. Pouczę się, jak już się przestawiłam na ten tryb, to szkoda zmarnować chęci  😁
trzynastka   In love with the ordinary
12 grudnia 2011 02:07
Z tego samego założenia wychodzę 🙂
Ale chyba rosyjski olewam, zrobię referat na wtorek...
nine, i jak!? 🙂

Ja chyba zmienię kierunek na coś humanistycznego..
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 grudnia 2011 10:07
buyaka matko, co to za godzina 😁

ja muszę już poprawić kolosy z biologii, ekonomii i turystyki 🙄
byle do czwartku, a potem styczeń i armageddon 😵

ach, i jutro kolos z angielskiego z całej gramatyki, wybornie! 😀iabeł:
trzynastka   In love with the ordinary
12 grudnia 2011 10:41
nine, i jak!? 🙂


W końcu po nauce do prawie 5 stchórzyłam i nie poszłam  😡
przepraszałam, pokazałam wszystko co miałam zaległe, zostało mi w miarę wybaczone.

A jak u Ciebie? Czemu na coś humanistycznego.. jezu wiesz ile to głupawej pamieciówki ? :/

jak tam reszta ? 🙂

Najważniejsze, że w miarę wybaczone! 😉
A dlatego, że dość ścisłe studia nie były dobrym pomysłem po humanistycznym profilu - tutaj poza masą pamięciówki jest też matematyka, chemia i fizyka. No i te wszystkie wykreślne na mapie też trzeba zrozumieć..
Mam jakiś straszny mętlik, nie wiem na co powinnam pójść.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
12 grudnia 2011 13:44
Dawno mnie tu nie było, więc wybaczcie, że nie nadrobię zaległości...

U mnie znowu się zaczyna kierat, wprawdzie przed Świętami będzie tylko przygrywka, ale cały styczeń (i to od razu po sylwestrze) szykuje mi się koszmarny, nie mam pojęcia, jak się z tym wszystkim uporam 😵

Dziś miałam kolokwium, do którego uczyłam się bardzo dużo (jak na mnie), ale niestety mam przeczucie, że go nie zaliczę. Nie trafiłam w jedno pytanie, w jednej odpowiedzi trochę namieszałam, trzecie pytanie chyba ok. Uratuje mnie chyba tylko cud 🙄
trzynastka   In love with the ordinary
12 grudnia 2011 16:25
Mam jakiś straszny mętlik, nie wiem na co powinnam pójść.

To musisz poczytać jakieś informatory, może jakieś artykuły jakie zawody będą poszukiwane, popytać ludzi jak gdzie jest....
Moim zdaniem powinnaś wytrzymać u siebie, ja jestem Twoja odwrotnością, z mat fiz infu pisałam na maturze rozszerzony polski i wos.
Ale jednak to jest ta "łatwiejsza" strona 🙂 Przypomnisz mi na którym jesteś roku ?
O 3.30 sprawdzałam godzinę,  a potem zadzwonił budzik 😁
Właśnie wróciłam.
Patofizjologia w plecy... jak zresztą większość grupy... I nie bynajmniej z niewiedzy 🤔
A z farmakologii pewnie w środę wyniki. Chyba zaliczę...
A teraz idę spać, bo oczy same się zamykają...
A ktoś dzisiaj siedzi? 🙂 Mnie czekają 3 dni i noce z organiczną ...🙁 Ale trudno się zabrać. Dobrze, że już mam notatki.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
12 grudnia 2011 18:38
ja chyba posiedzę i porobię notatki na nieorgany , przy okazji jakie filny pooglądam albo bajki .. o .. Barbie  😁
Kiedyś jak byłam mała tylko siedziałam przed świętami i mikołajem przed TV żeby oglądać bajeczki w reklamach z barbie. A teraz, kiedy są dostępne na każdej stronie z bajkami... już mnie nie wciągają 🙁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
12 grudnia 2011 18:40
Ja obejrzałam wszystkie  😁 ale dzisiaj przyszła znajoma z córką, włączyłam jej Barbie i doszłam do wniosku ... muszę obejrzeć jeszcze raz  😁 wtedy mi się lepiej notatki robi
nine, jestem na pierwszym roku. Czytam te informatory aż głowa pęka! 😁

A dziś z jednego sprawdzianu z peleontologii 80%, z drugiego - 100%!  😍
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
12 grudnia 2011 19:04
Nesca92
Ja dziś nie markuję, ale siedzę dopóki będę w stanie, bo do zrobienia sporo, a czasu coraz mniej :/ 

karolinaaa

Brawo! 😅
karolinaaa, Dobra decyzja! 🙂  Masz tam choć ze 3 najbardziej interesujące?
asds   Life goes on...
13 grudnia 2011 13:42
a ja dostałam własnie nowa wizję na projekt edukacyjnu i szruuu zmianiam temat...do czwartku musze tylko to cholerstwo zdac ;/
ja dzisiaj dzień i noc cisnę fizjologię... ulubione słówko na dziś: adiodochokineza  😵
na cholerę mi były te studia...
ash   Sukces jest koloru blond....
13 grudnia 2011 15:06
Pilnie poszukuję kogoś kto był kiedyś na mitingu AA i mógłby mi w kilku zdaniach streścić jak to wyglądało i o czym było.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 grudnia 2011 22:37
Podjęłam decyzję. Zmieniam kierunek. Poprawiam maturę i startuję na weta. W tym toku kończę I rok farmy i jeśli mi się poszczęści i zdam egzamin, wezmę dziekankę o ile się poszczęści też w dostaniu na weta.  Czuję, że tam moje miejsce.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 grudnia 2011 22:40
Subaru - w końcu!!!

Ja proszę o poprawkę kciuków jutro o 13, oczywiście egzamin mi przesunęli.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 grudnia 2011 22:44
Po prostu zła jestem, że nie startowałam zeszłego roku, że bardziej brałam pod uwagę zdanie innych  🤔 a teraz chociażby miało się palić i walić , zmienię te pieprzone studia. 😀 Czuję, że z matką będę miała armagedon z tego powodu, ale takie życie  😁

Strzyga będą kciuki !
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 grudnia 2011 22:45
Zdanie innych akurat powinno być na ostatnim miejscu. Oni się za Ciebie uczyć nie będą.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 grudnia 2011 22:49
Oni za mnie pracować nie będą  🙄

Więc teraz muszę dupę spiąć i się zabrać żeby się udało.
Sankaritarina,  :kwiatek: jeszcze typuję, na pewno się tutaj podzielę jak już jakaś decyzja będzie. 😉
Jak na razie staram się jak mogę zaliczać wszystko u siebie, kto wie jak to się wszystko potoczy.

subaru2009 trzymam mocno kciuki!
Strzyga za Ciebie też!
subaru, high five  :emota200609316:
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 grudnia 2011 23:18
Jednak z przeznaczeniem nie wygra człowiek .. 😁

ja za Was też trzymam kciuki co by Wam się udało pozaliczać, a Ty remendada jeszcze myślisz nad decyzją ?
Tylko teraz się zastanawiam gdyby mi się udało poprawić maturę na tyle żeby dostać się na stacjonarne to też mam wtedy płatny kierunek ? Jeżeli nie skończę tego wcześniejszego ?

edit Do którego miasta najlepiej iść na weta ? Bo teraz kompletnie nie wiem jak wyglądają opinie, a ponoć wrocławski wet nie jest rewelacyjny ...
Ja już podjęłam decyzję w zeszłym tygodniu  😉

Teraz tylko modlę się, żeby matura mi dobrze poszła- nie mam wyjścia, muszę się dostać.
Subaru ja zawsze słyszałam, że Olsztyn najgorszy, teraz jestem w Olsztynie i tu ludzie mówią, że zawsze słyszeli, że najlepszy. Idź gdzie Ci  najbliżej lub do miasta, które lubisz. Wydziałów wet nie jest znowu w Polsce tyle, żeby się zastanawiać, który najlepszy... przy pięciu wydziałach to nie ma znaczenia, program studiów taki sam, tylko przedmioty różnie rozłożone...
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
14 grudnia 2011 07:18
remendada ja tak samo 😉

Indril ok, dziękuję 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się