Sesja/Studia i t d ;)

Mam więcej szczęścia niż rozumu w tym semestrze 😂 Zaliczenie z algebry było od 20 punktów, a ja zdobyłam... 20,5! 😂 A na koniec mam 3,5, bo jeszcze ćwiczenia podniosły mi ocenę 😁

Miesiąc temu bałam się, że mnie wyrzucą, a teraz wszystko w pierwszym terminie zaliczam. Jeszcze tylko do niedzieli czekam na wyniki dzisiejszego egzaminu z analizy (który raczej zdałam) i mogę spokojnie przejść na następny semestr.
Cariotka   płomienna pasja
05 lutego 2013 18:09
honey gratki!!! My na prewencji mieliśmy trochę więcej przedmiotów chyba. Mi jeszcze została fizjologia i zaległa chemia. reszta zdana.
Cariotka, aż sobie porównam plany, jestem wariatką, ale nie mogę się doczekać następnego semestru 🙂😉 To trzymam kciuki za fizjo, ja zaledwie 3,5 ale poza tymi, którym się udało termin 0 pchnąć, to mam najwyższą ocenę :P
Ja mam nadzieję, że mnie dopuszczą do II semestru...
A co tam sie dzieje? Z tego co obserwuje watek  ładnie zaliczasz🙂
Cariotka   płomienna pasja
05 lutego 2013 19:27
honey ja mam super 2 semestr, fajne zajęcia🙂 W Tym pierwszym mieliśmy mnóstwo egzaminów. Ja na 0 nie poszłam bo bus mi nie przyjechał 🤔wirek:, w pierwszym nikt u Nas nie zdał na prewencji i teraz drugi. Boję się bardzo. Jeszcze w piątek mam 1 termin z chemii. 😁
Niestety nie. Nie zaliczyłam anatomii. I cały czas wisi nade mną mikro.
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
05 lutego 2013 19:36
Jasnowata Dasz radę! Nie poddawaj się!
Ja mam wydymkę do tyłu, jutro poprawiam SIP, w czwartek matmę. Będzie cud, jak ją zdam. Buehehe.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
05 lutego 2013 19:45
Może ktoś mnie kopnąć w..dupę  :/ Nie mogę się zebrać za naukę ..
<kop>  😀 lepiej?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
05 lutego 2013 20:36
Nie bardzo ... fascynuje mnie bardziej kręcenie na krześle ...

Dobra. Koniec. Akcja - nauka.
Zdałam egzamin z ekonomii....to teraz już z górki  💃 🏇
Dzięki raz jeszcze  :kwiatek:

Jeszcze proszę o kciuki jutro, bo się okaże czy nie będę zmieniać uczelni na studia II stopnia... Mam nadzieję, że nie, ale wszystko zależy od dziekana  😤.
'Poczymię' ale proszę o kciuki również dla mnie bo mam poprawkę z kształtowania środowiska 😉
Będą kciuki  🏇
karolinag4, a co się dzieje? Ja jestem totalnie zielona jeśli chodzi o kwalifikacje na studia IIst... czemu idziesz do dziekana?
Właśnie się dowiedziałam, że walka dr od radiologii- studenci jest stanowczo na korzyść dr. Aż odechcialo mi sie uczyć...  😵

Poproszę kciuki o cud jutro 😎
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
05 lutego 2013 23:19
będą za wszystkich.
Ja proszę o czwarteczek  :kwiatek:
kotlet na studia mgr zgłosiło się stosunkowo mało osób, są chętni na 3 specjalizacje (do tej pory były 4) - nie ma chętnych na specjalizację, którą prowadzi dziekan. I co w związku z tym wymyślił? Że nie będzie "zmuszał" osób, które nie chcą kontynuować jego specjalizacji, do jej kontynuowania, a że oni chcą iść na na moją (na nią jest najwięcej chętnych), to wprowadził "konkurs świadectw". Moja specjalizacja była najtrudniejsza, wszyscy pokończyli studia ze średnią nie większą albo ok 4.0. Ci, co skończyli specjalizację dziekana (same 4 i 5, bo najłatwiejsza) zajmą nam wszystkie miejsca na "macierzystej" specjalizacji. Z kolei ci, co się nie dostaną na swój pierwszy wybór mają tworzyć specjalizację dziekana  😵 .

Wg nas (znaczy po mojej specjalizacji) jest to bardzo niesprawiedliwe, że teraz to my jesteśmy "zmuszani" do studiowania czegoś co nas nie interesuje (no bo jak nas - przyrodników, mają interesować technologie oczyszczania ścieków?). Chcę pogadać z dziekanem, aby pierwszeństwo na specjalizację miały osoby kontynuujące ją, a dla pozostałych niech będzie ten konkurs świadectw...

A jak się nie uda, to pójdę na semestr na jego specjalizację, jak się będę męczyć, to spróbuję od października UW.
Ponia   Szefowa forever.
06 lutego 2013 09:45
karolinag4,  oby Ci się udało😉)

Poproszę też dziś o kciuki, ostatni egzamin o 12. Ustny z fizjologii, coś tam niby umiem ale 4 lata  nie zdawalam ustnego egzaminu, no i maly stresik jest 😉
No to w sobotę drugie podejście do radiologii  😤
Generalnie to zdały dzisiaj 2 osoby, na ok. 20.
Nie byłabym zła, gdybym nie umiała tego. A ja to umiałam, powiedziałam a i ta uznała, że nie umiem...  😵
Cariotka   płomienna pasja
06 lutego 2013 14:04
ja jeszcze jutro o 10.35 egzamin z fizjologii i w piątek o 12 chemia. Z czego na chemie nic nie umiem bo się uczę na fizjologię. Na szczęście to pierwszy termin. ale ja chcę już mieć wolne 😵
Ponia mam nadzieję, że się uda, bo rozmowa przełożona na jutro  🙄 A jak poszedł egzamin?

DeJotka jak tam?  😉
Ponia   Szefowa forever.
06 lutego 2013 17:23
Oo czemu przełożona??
Udało się , dostałam.4+ 🙂 a wiecie co jest najśmiejszniejsze -temat referatu specjalnie był o koniach, bo stwierdziłam że w katedrze nie znaja sie na koniach wiec i tak nie zwrócą uwagi na to, co będę mówić. A tu psikus  - bo jeden z członkow komisji - absolwent technikum hodowli  :P hahahah



Koniec końców- szalone 4dni wolnego! 🏇
Gratulacje  😀 Przełożona, bo dziekan był dziś nieuchwytny.
Cariotka   płomienna pasja
06 lutego 2013 21:49
a ja dziś mam zamiar zawalić noc. trudno. jestem tak zestresowana że i tak nie zasnę.
A ja już wariuje. Nie mogę patrzeć na immunologie. Jak czytam to wydaje mi się że wszystko umiem a jak nie czytam to wszystko mi się wali... 🤔wirek:
Chyba zaraz pójdę spać...
kotlet idź spać . 🙂 Ja też licze różniczki z matmy i nic mi nie wychodzi , też ide spać. Mój mózg mówi już nie.

Powodzenia 🙂
Cariotka   płomienna pasja
06 lutego 2013 22:37
trzymajcie mocno kciuki jutro 10.35 :kwiatek: ja spać nie idę ale za godzinę się położę na 4h i znowu. bardzo się stresuje.
Ponia mam nadzieję, że się uda, bo rozmowa przełożona na jutro  🙄 A jak poszedł egzamin?

DeJotka jak tam?  😉

Chyyyba zdałam, wyniki w piątek 😉
Zostało jeszcze tylko popchnąć geografię i geologię i (mam nadzieję) spokój...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się