ZAWODY ON- LINE. Ocena przejazdu ujeżdżenia przez internet.

Dziwne to wszystko...
szczerze mowiac, to nie wydaalabym 55zl za ocene filmiku w internecie, wiedzac, ze muszejescze natyrac sie z przygotowaniem czworoboku, statywu, kamery itp.
Zwlaszcza ze wpisowe i startowe na zawody to w okolicach szczecina 75zl, warunki do startu ma sie gotowe a i ocena sedziego pewniejsza na zywo.
pominawszy juz, ze po tym co przeczytalam, nie zaufalabym tworcom strony za grosz, bo nic tu nie wyglada profesjonalnie poza jedna wypowiedzia Konika. marna pyskowka, ot co.


Może jednak coś dopiszę.
Skupmy się więc nie na stronie jako takiej, tylko na zasadach zawodów on-line.
Odn faith. Pomijając indywidualne chęci każdego, bo natyranie się jest pojęciem względnym i dla każdego indywidualnym, to jest jedna z konstruktywnych jakby nie patrząc uwag. Ceny ważna rzecz, najważniejsza🙂 Dla faith np jest opłacalna ,bo na zawody może pojechać na koniu🙂 ale są ludzie, dla których dojdzie cena transportu , odległości, w tym momencie mamy już inny przelicznik.  Nie przyszło nam łatwo ich napisane i tak będzie je dalej kształtował rynek. Z jednej strony zawiera się w niej dla opłata sędziego, serwisu ,ludzi zajmujących się nim, podatku dla państwa i powstaje jakiś pułap z którego zejść nie sposób.
Piszemy o planach, o których wzmiankujemy w dziale ,,o nas" Zbieramy sugestie ludzi nie tylko na forach, bierzemy pod uwagę wiele opcji cenowych, powiększeniu różnorodności brania udziału w zawodach, czyli: zawody klubowe, uczestnictwo kliku niezrzeszonych ,,skrzykniętych" osób razem, uczestnictwo wielokrotne indywidualnego jeźdźca, wiąże się to oczywiście z promocjami cenowymi. Wprowadzenie coś na kształt ,,abonamentu". Jeśli ktoś pojedzie raz- cena jest jaka jest,jeśli zechce pojechać ileś razy, to może nie będzie 55 zł? Niestety ,państwo wychodzi naprzeciw inicjatywom- z tego np 55 zł to 23%  haracz dla niego.
wątek zamknięty
Tak sobie myślę, że może jest nisza: konkursy, które rzadko są rozgrywane na zawodach.
Jazda w parach, w damskim siodle, jazda na styl jeźdźca, kury w niższych klasach...
wątek zamknięty
My jesteśmy na tak, trzeba jeszcze rozruszać sędziów, są bardzo czuli na punkcie firmowania swoim nazwiskiem eksperymentalnych imprez,jest to zrozumiałe. Na razie będziemy bazować na pewnym wypracowanym standardzie, czyli klasycznym przejeździe wg kanonów, bez wygórowanych wymagań co do ubioru. Powtarzam raz jeszcze odn niepewności faith:  to nie są zawody zamiast, tylko poglądowe.
Jednak ciekawi mnie dalej ta możliwość montażu video -idealnie, tak aby się nikt nie połapał,  czy ktoś  podejmie się udowodnienia ? Bo to jest ważne- z punktu zaufania do zawodów i oceny, gdy gra idzie o nagrody i prestiż wśród pozostałych uczestników. Tylko wieści się niosą z wirtualnej rzeczywistości na tą realną- a jak będzie ,,wyglądał " taki zawodnik- cwaniaczek w necie ,kiedy na jednych, drugich zawodach w realu da plamę i ktoś go skojarzy z supermenem zgarniającym miejsca w on-line? Nie chciałabym być w jego skórze. 😡  Polska to mały kraj. 
Tu nie chodzi już o oszustwo ,tylko o uświadomienie ewentualnemu magikowi 🙂 od efektów specjalnych - czy ma sens, kto komu zrobi krzywdę?
wątek zamknięty
fuzja, a oglądałaś "Park Jurajski" 😁? Co znaczy - że się nie da - jak się da?
jeśli nie zanosi się na wysokie nagrody, to penie nikomu nie będzie się chciało bawić w montaże, bo to żmudna (i kosztowna) robota, jeśli ma być dobrze.
Skąd założenie, że "wirtualny mistrz" będzie w ogóle się pokazywał na zawodach w realu?
wątek zamknięty
A ,,Apokalipsę 2012 oglądałaś? 🙂 No właśnie, moderator rzucił taką tezę ,nie wyszła ode mnie, ale poszłam tym tropem ,jeśli została zapodana - miała jakiś cel. Już wcześniej odpisałam ,że w tym wypadku to nie ma sensu.
Wszystko się da, pytanie- czy ma sens? Naprawdę zabawa zbyt kosztowna jak na takie zawody i nagrody i o to chodzi.. gra nie warta świeczki🙂 Mamy nadzieję, że uspokoimy w tej kwestii pewne osoby.
Założenie, że taki mistrz od efektów pokaże się w realu jest takim samym założeniem, że z 5-u kawałków zapodanych przez moda, ktoś będzie chciał montować filmy na zawody. Prawdopodobieństwo istnieje zawsze. Jakby taki się przykładowo znalazł - to tylko pogratulować fachu kombinatorstwa i zacięcia sztuki dla sztuki. idąc dalej.. nieraz taka umiejętność wypracowana w zabawie może w życiu się przydaje, oby w dobrym celu, bo takie montaże to nie każdy umie zrobić. Tutaj się zatrzymuję.
wątek zamknięty
Skąd założenie, że "wirtualny mistrz" będzie w ogóle się pokazywał na zawodach w realu?
skąd założenie, ze real będzie się w ogóle interesował wirtualnym jeździectwem 😂
...w dobie YouTube, wystarczy przesłać linka, osobie która jest dla przesyłającego autorytetem i  której się ufa.

są sporty znające pojęcie "zawodów korespondencyjnych", ale są to dyscypliny wyłącznie obiektywnie wymierne i uprawiane w "sterylnych" warunkach (np strzelectwo halowe, łucznictwo halowe), przy czym zawsze na miejsca rozgrywek są wysyłani delegaci techniczni.
wątek zamknięty
No troszkę mnie zastanawia to zdanie, że link można podesłać do autorytetu. Tak za darmo ten trener sprawdza i podaje szczegółowe uwagi oraz plan treningu? O kogo właściwie chodzi? Czy oprócz tego w ramach stałej współpracy wynagradza finansowo swojego ucznia?
wątek zamknięty
a jaki suer autorytet zrobi to (cyt: sprawdza i podaje szczegółowe uwagi oraz plan treningu) za 35zl -23% podatku to emm...ok 27 zl - powiedzmy 10 zl? (bo minus wasz zarobek, oplaty za strone, za przelewy itd)  a...i minus 18 % dochodeowego jeszcze 😀 bo przeciez zeby bylo legalnie to rachunki byc musza...a pocichu si enie da jesli to takie oficjalne i ogolnopolskie (państwo nie daje uczciwie zarobic eh.... :mad🙂

chyba szybciej oceni tak poprostu " po znajomosci", dla zabawy niz zawodowo za dyche (czy mniej) 😉 zreszta... trener ktorego sie zatrudnia ocenia w cenie treninngu, ktorego przeciez takim wirtualnym i tak sie nie zastapi 🙂

nie no pomysl fajny - ale nie ma co z tego robic czegos powaznego. "tak o, dla zabawy" to fajny pomysl, ale "sportowcy " to juz nie zabardzo sie chyba zainteresuja na dluzsza mete, przynajmnije narazie..ale moze ...kto wie jak sie to rozwinie 🙂
wątek zamknięty
[quote author=horse_art link=topic=55699.msg1012193#msg1012193 date=1305580329]
nie no pomysl fajny - ale nie ma co z tego robic czegos powaznego. "tak o, dla zabawy" to fajny pomysl, ale "sportowcy " to juz nie zabardzo sie chyba zainteresuja na dluzsza mete, przynajmnije narazie..ale moze ...kto wie jak sie to rozwinie 🙂
[/quote]

Coś jest w tym prawdy i to dużo, dziewczyny, panie- zdajemy sobie sprawę ,że hiper-poważne to nie jest, że poważni sportowcy z długim stażem nie będą w to wchodzić ,chyba tylko z ciekawości ?🙂 Cały czas powtarzamy, jest napisane wyraźnie w zawodach- że jest to zabawa, ale całkiem serio , poglądowe oceny z ,,czym do ludzi" w realu . Nie chcemy udawać czegoś czym nie jest, nie ukrywamy że to są zawody towarzyskie i nie jako zamiennik prawdziwych tylko dopełnienie, jeśli już.. taki  trochę ambitniejszy bryloczek do tego co już jest. Realu. Wątpię aby rozwinęło się w takim stopniu aby było interesujące dla wysokich progów- z racji swego wirtualnego ograniczenia, jakby nie było- nawet dobre video nie pokaże tego co wychwyci oko w prawdziwym świecie , a wysoki sport nie interesuje już ocena poglądowa ,zbliżona, tylko w 100% faktyczna, a nie np w 99,99%. 🙂Dobrze to wiemy. Nie chcemy być miłe jak pan akwizytor lub agent ubezpieczeniowy i wciskać bajery, tylko niemiłe i powiedzieć wprost: to jest specyficzna zabawa, która ma swoje ograniczenia ,a jednocześnie obostrzenia co pewnie znajdzie swoich odbiorców i tacy już są, na razie zgłaszają się prv na email, a na ich filmiki musimy poczekać, same jesteśmy ciekawe co będzie się działo, jak te filmiki wyjdą?
Ale kto wie, przy dobrej pogodzie i wiatrach ...
wątek zamknięty
Nie chcemy udawać czegoś czym nie jest, nie ukrywamy że to są zawody towarzyskie
nie chcecie udawać, ale widać musicie...to nie są żadne zawody, nawet towarzyskie.
wątek zamknięty
Ostatni raz odpiszę na odpowiedz, potem zajmę się tym co trzeba. Jeśli ktoś będzie miał potrzebę, to wystąpi w tej zabawie. Na pewno nie uzyska nie wiadomo jakiego wyniku, ale dostanie cenne uwagi i pewność że film oglądał i oceniał sędzia który ma stosowną wiedzę i uprawnienia. Tylko sobie tak myślę. Strona w UK funkcjonuje już ponad 4 lata, główne powody jej działania to oszczędność czasu, edukacja młodej kadry, możliwość śledzenia różnych Stajni. Tym samym z pierwszej ręki informacja - Gdzie uczą nas najlepiej? Są plusy i minusy - jeśli masz fundusze na prawdziwe zawody to siłą rzeczy że te mogą cię nie interesować aż tak bardzo. Pozdrawiam!
wątek zamknięty
Ok, nie było tematu, moderatora prosi się o usunięcie go.
 calkowita edycja posta
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 maja 2011 09:43
od kiedy konstruktywna krytyka i wirtualna odmiana analizy SWOT jest negacją?
wątek zamknięty
[quote author=fuzja link=topic=55699.msg1012271#msg1012271 date=1305599268] Nie chcemy udawać czegoś czym nie jest, nie ukrywamy że to są zawody towarzyskie
nie chcecie udawać, ale widać musicie...to nie są żadne zawody, nawet towarzyskie.
[/quote]


Powiedzmy sobie szczerze i otwarcie zamiast  pitu,pitu...i pisaniny kto miły, kto nie miły.  To nie konstruktywna krytyka tylko NEGACJA od samego początku. O tu tu chodzi.
Ustalmy jedno i zapamiętaj: NIC NIE MUSIMY ,NIKT NIC NIE MUSI.
Konik- daj sobie na luz, są zamknięci na wszelkie sugestie, w zdaniu wrotki jest sedno podejścia.
AMEN
wątek zamknięty
Na pewno nie uzyska nie wiadomo jakiego wyniku

Zaraz - a skąd ta pewność? 😁
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 maja 2011 11:32
Ok, nie było tematu, moderatora prosi się o usunięcie go.

nie ma takiej opcji że na życzenie forumowicza się usuwa temat.

Albo się człowiek decyduje na założenie tematu ze wszelkimi tego konswekwencjami typu  dyskusja idzie w niewłaściwym kierunku, pojawia się krytyka itp  - ale za to temat wzbudza zainteresowanie sporej grupy potencjalnych zainteresowanych.

Albo daje się ogłoszenie gdzie  takiego niebezpieczeństwa nie ma  bo i nie ma dyskusji -  ale za to ogłoszenie dociera do niewielkiej grupy potencjalnych zainteresowanych.
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 maja 2011 11:35
ktoś chciał sobie tanim kosztem zrobic reklamę.nie do końca poszło tak,jak planowali,to zabierają zabawki,fochuja i nara.
wątek zamknięty
Rozpoczynamy przebudowę strony, wszystkie sugestie i uwagi zostały uwzględnione w nowym wizerunku serwisu. Pozdrawiam!
wątek zamknięty
Witam! Działamy dalej - nie poddajemy się  😀 jednak tym razem dopóki nic nie będzie zapięte na ostatni guzik. Nie pokażemy strony. Ale już teraz jeśli jest ktoś zainteresowany. To mamy ankietę do wypełnienia. Czy mogę tutaj podać jej adres?
wątek zamknięty
prosze uwazac na forme swoich wypowiedzi, tak aby nie zostac ukaranym za reklame na forum.
wątek zamknięty
Mogę podesłać moderatorowi adres do ankiety. Jeśli będzie nie zgodna z regulaminem, to siłą rzeczy że jej nie ujawnię. Komu mam podesłać linka?
wątek zamknięty
wyglada na to, ze mi?
wątek zamknięty
Moderator zezwala na publikacje ankiety. Dlatego podaję link:

http://www.ankietydlaciebie.pl/ankiety/pokaz/cbcd45b3-2e52-e356-0116-4e0764ce6eec 
wątek zamknięty
uprzedzajac zarzuty:
nie jeden raz pojawialy sie na forum ankiety dotyczace rozpoczecia jakiegos biznesu. dlatego ta ankieta mogla zostac tu podlinkowana. jednak dyskusja w tym watku nie moze toczyc sie w kontekscie konkretnego serwisu, a ogolnie o takiej formule zawodow. jesli zacznie sie tu reklama watek zostanie zamkniety, a uzytkownicy ukarani.
wątek zamknięty
a o ankiecie jako takiej mozna pisac, moze by sie przydalo kolejnym osobom...? (jak nie prosze skasowanie)

pkt. 8. - brakuje "z wlasnej hodowli', "od hodowcy" oraz "nie wiem" - przeciez  nie kazdy wie gdzie obecny wlasciciel konia na ktorym sie delikwent wozi go kupil...

w 11...a cos takiego jak "tylko troche" ;p?

26, a przydomowa stajnia na wsi to co? rolnik ? - hektary sa, status jest, ale typowo hodowli gospodarskiej czy pól brak, jak to okreslic ? duzo os. tak ma...

30 - niedokonczony tekst 🙂

34-37, kolejne literowki i niedokonczony tekst, interpunkcja  nie pozwala zruzumiec sensu ;]

hym...imie i nazwisko? moze jeszcze pin do konta? chyba to za duzo ...
wątek zamknięty
Generalnie ta ankieta jest całkowicie niezgodna ze sztuką. Pytania wymieszane z różnych dziedzin bez chronologii. Pytania sugerujące odpowiedzi itd...
Pomijając fakt, że strasznie dużo chcecie wiedzieć na temat ankietowanego...  🙄
wątek zamknięty
chciałam wypełnić, ale błędy ortograficzne , gramatyczne, niedokończone pytania, pytania mocno prywatne, niejednokrotnie brak rozsądnych odpowiedzi... Np pytanie 12 - mnie interesuje sport jeździecki i w Polsce i na świecie - a pytanie jest o to dlaczego mnie to NIE interesuje (pisownia oryginalna)... debili robicie z ludzi, czy jak?  🤔  🤔


Edit: literówki  😡
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
27 czerwca 2011 09:38
popieram przedmowczynie. jesli cala organizacja strony bedzie wygladala tak jak ta ankieta, to ja dziekuje....
wątek zamknięty
To są tak zwane uroki darmowych programów w internecie. Po zapisaniu ankiety były wszystkie pytania, potem pisałam ją drugi raz. Też wszystko było. Ostatecznie jednak dalej będę kontynuować papierową ankietę. no i wlasnie dochodzimy do momentu, ktory zaczyna byc reklama/ogloszeniem.
wątek zamknięty
popieram przedmowczynie. jesli cala organizacja strony bedzie wygladala tak jak ta ankieta, to ja dziekuje....

Sorki za wszystko, za zawracanie gitary, za współpracę serdecznie podziękowałam..dawno temu. Proszę nie łączyć mnie z tym serwisem. Do dziś prezentacje ogierów wyglądają jak przypadkowo ściągnięte z yt.. można na prezentacjach zobaczyć miłość końską i nie tylko..🙂
Weszłam z ciekawości,  właścicielka str. promowała się na ŚK. Strona wizualnie nawet ładna..i tyle.
Swoją drogą ciekawi mnie fakt, czemu owe zawody On- line stoją w miejscu..chyba nie mają nic wspólnego z małą burdą która tu wynikła? Od tamtej pory minął prawie rok 😉 i nic..ekipa 100 razy zmieniona na nowsze modele, powinno być super 😉 Pomysł ciekawy,sprawdza się dobrze za granicą..a tu głucho.
To wszystko..
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.