UWAGA SKRADZIONO

W dniach 30- 02. czerwca 2011 na Starogardzkiej majówce w Stadzie Ogierów skradziono sprzęt jeździecki ;

    - kask granatowoczarny firmy SARM HIPPIQUE rozmiar 56,  ( ZDJĘCIE )

    - ochraniacze VEREDUS Olimpic czarne rozmiar M ,

    - lonża biało-granatowa z Yorka ,

    - wędzidło Pessoa rozmiar 13,5,


      Proszę o kontakt osób które widziały taki sprzęt głównie kask i ochraniacze pod numer telefonu 798-871-785 lub na maila jowitadzwonkowska@vp.pl
                           
          DLA ZNALAZCY NAGRODA 😉
Będzie ciężko, ponieważ sporo osób może posiadac taki sam sprzęt  🙄
Ja tego nie rozumiem .Jak można ukraść czyjś sprzęt to się w głowie nie mieści.Po prostu szok.
Na pokazie ogierów w Bogusławicach ktoś zawinął ochraniacze ze środka hali  😵 Wątpie, żeby udało się odnaleźć Twój sprzęt 🙁
Chory kraj, trzeba wszystko pod prądem trzymać żeby nie ukradli ?
To i moze ja sie przyłacze, zagnineło mi ogłowie Leo podszyte na london,czarne full oraz derka treningowa czarna,firmy nie pamietam. Stajnia w okolicach Cieszyna (dokładnie Pruchna) jakby ktos widział tu w okolicy takie ogłowie to prosze o jakiś kontakt  :kwiatek:
Kask ten jest jedyny na pomorzu a w Polsce są takie tylko 3 . Sprowadziłam go z Włoch .
Gagulec   Mistrz lokalny
20 czerwca 2011 18:55
Może być ciężko odnaleźć ten sprzęt (no może poza kaskiem, skoro jest ich tak mało).
Będę miałą to na uwadze przeglądając allegro...

Mi kiedyś ukradziono jedno puslisko ze strzemieniem od siodła 😵
Eh, szkoda tego kasku 🙁 W tym stadzie często zdarzają się kradzieże niestety... Wszystko trzeba zamykać na kilka spustów. 🙄

Edit: literówka
uszatkowa   Insta: kingaielif
20 czerwca 2011 22:08
życzę odnalezienia sprzętu. Ja nie mogę, nie wyobrażam sobie jak można ukraść komuś sprzęt. Kiedy jeszcze kradzież np. siodła można jakoś tłumaczyć (bo jest trochę warte) to co ktoś będzie miał z lonży czy wędzidła. Normalnie masakra  😵
Nie wiem co się dzieje ostatnio z ludźmi. Zwykłe chamstwo i tyle  🙄
Poprzeglądam allegro i tym podobne strony/fora.
Życzę znalezienia sprzętu  🙂
Okradli Cię? Masakra ..
To może próbuj szukać na photoblogach albo na allegro i różnych stronach gdzie można sprzedawać sprzęt jeździecki?
Napisanie o tym na forum jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Moja "Wędrująca podkładka pod siodło" znajazła się migiem pod stertą czapraków których nie ruszałam od kilku miesięcy (w przeciwieństwie do podkładki), zatem cuda się zdarzają 🙂
UWAŻAJCIE NA TĄ OSOBĘ TO OSZUSTKA WYSŁAŁEM JEJ KASK Z GPA I NIE OTRZYMAŁEM WPŁATY DO DZISIAJ A TL, MA POWYŁĄCZANE ,CZEKAM NA PRZELEW JUŻ 2 TYGODNIE  CHAMSTWO I NIC WIECEJ  ŻALI SIE ŻE ZOSTAŁA OKRADZIONA A SAMA ROBI TO SAMO  ZŁODZIEJKA  I ZERO ,,,!!!!
UWAŻAJCIE NA TĄ OSOBĘ TO OSZUSTKA WYSŁAŁEM JEJ KASK Z GPA I NIE OTRZYMAŁEM WPŁATY DO DZISIAJ A TL, MA POWYŁĄCZANE ,CZEKAM NA PRZELEW JUŻ 2 TYGODNIE  CHAMSTWO I NIC WIECEJ  ŻALI SIE ŻE ZOSTAŁA OKRADZIONA A SAMA ROBI TO SAMO  ZŁODZIEJKA  I ZERO ,,,!!!!
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
18 kwietnia 2014 09:33
I po 3 latach postanowiłaś o tym napisać?
UWAŻAJCIE NA TĄ OSOBĘ  FABIANE TO OSZUSTKA WYSŁAŁEM JEJ KASK Z GPA I NIE OTRZYMAŁEM WPŁATY DO DZISIAJ A TL, MA POWYŁĄCZANE ,CZEKAM NA PRZELEW JUŻ 2 TYGODNIE  CHAMSTWO I NIC WIECEJ  ŻALI SIE ŻE ZOSTAŁA OKRADZIONA A SAMA ROBI TO SAMO  ZŁODZIEJKA  I ZERO ,,,!!!!
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Więcej takich samycg postów nie dało się napisac?
1. Jest już wątek o nieuczciwych.
2. po co piszesz 3 razy taką samą wiadomość?  🤔
PO TO PISZE TYLE RAZY ,BO MIALAM TAKI KAPRYS !! TO DLA WASZEGO DOBRA TO OPISALISMY ZEBYSCIE UWAZALI !!!
ALE ZAWSZE JAKIS MADRUS  MUSI SIE TRAFIC ....
I NIE PO 3 LATACH TYLKO JEST TO SWIEZA SPRAWA Z 2 TYGODNI .

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] Koleżanko, trochę kultury, proszę. I proszę wyłączyc Capslocka - tutaj się nie krzyczy
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 kwietnia 2014 18:55
Taki kaprys, poważny argument, no ja wymiękłam...
1. Mamy tu wątek o nieuczciwych - tam się udaj, a nie odkopujesz jakieś wątki-wraki sprzed 3 lat.
2. Wyłącz Caps Locka, bo się drzesz na wszystkich.
3. Przeczytaj regulamin, bo chyba tego jeszcze nie zrobiłeś/-aś.
TO CZYTAJ UWAZNIEJ WIADOMOSCI JESLI JUZ MUSISZ KOMENTOWAC I ODPISYWAC...
SPRAWA DOTYCZY OSZOSTWA Z PRZED 2 TYGODNI ,
NO CHYBA COŚ CI SIĘ POMYLIŁO
JESZCZE JAKIES PRETESJE MACIE - SMIECH NA SALI ...
A CAPS LOCK JEST PO TO ZEBYSCIE WIDZIELI CO CZYTACIE...!!!!
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 kwietnia 2014 19:07
Uwierz, widzimy doskonale, nikt tu aż tak ślepy nie jest...
Kto wysyła drogi sprzęt przed otrzymaniem przelewu???
dorka8998, spokojnie, bez nerwów, bo na razie to wątpię, by ktoś Cię brał na poważnie.
Napisz o oszustwie tutaj i wyłącz proszę Caps Locka, bo wszyscy tu wzrok mają myślę na tyle dobry, by normalne literki przeczytać. 😉
Do DOKRKA9889 ---->

Nie jestem żadna oszustka to nie jest moja wina ze we wiadomowsci pisze mi Pani że ''Witam zgadzam sie na pani propozycje pod warunkiem ze to pani sobie pokryje koszta przesylki,jesli sie dogadalismy prosze odpisac wiadomosc z nr tel to jutro z poczty dam odpowiedz jaki koszt przesylki,wysylam przesylke zawsze listem(w kartoniku) w (kopercie) z potwierdzeniem nadania,a pani robi mi przelew na konto i wysyla meila z potwierdzeniem.Czekam na wiesci.😉 '' trzeba pisać dokładnie cene, a nie teraz mi tu wygrażać i do sądu mie podawać ja sie niczego nie boję bo kask został odesłany i napewno dojdzie a tu takie bzdury Pani wypisuje , miałam też kilka ogłoszeń że jedno takie jak ;  Przyjme lub kupię za cene wysyłki --->  i tu Pani mi z taka wiadomoście ze jak pokryje koszta to wysle mi Pani sprzęt dobra koszta pokryłam tak ?  Wiedziała Pani  że sie  z pogubiłam ... Bo z kąd ja miałam wiedzieć że wyśle mi akurat Pani  kask GPA i proszę też przypomieć sobie  i przeczytać tego smsa co odebrałam paczkę , że to taki kask a nie inny....A kask napewno do Pani wróci i teraz ja pójde tez na policje i zrobie sprawę o to że wypisuje Pani o mnie takie rzeczy i nie które wiadomosci na re-volcie podchodzą pod groźby ja tez sobie nie pozwole na takie traktowanie, a to nie jest moja wina ze kask idzie tak długo może dlatego taż że są święta i duzo ludzi paczki wysyła ... ale co tam od razu wypisywać że jestem złodziejka ... hahahaha przecież ja nic nikomu nie ukradłam i nic na Pani nie wymusłam.... Szok Nastepym razem jak coś Pani sprzedaje to dobrze opisuje to we wiadomosci i wysyła sprzęt po dokonaniu przelewu a teraz skąd moze ja mam wiedziec czy kask do Pani doszedł a twierdzi Pani że nie , nie mam do Pani urazu, ale boli mnie to że 4 dni póżniej od wysłania paczki leci pani na policję i stwierdza że jestem złodziejka bo kask nie doszedł ... ? Też pójdę do prokuratury załozyć sprawe o zniesławienie pozdrawiam .
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 kwietnia 2014 11:37
Skoro dałaś propozycję 200zł, a sprzedający na nią przystał to skąd Ci wpadło do głowy, że kask sprzeda za 12zł?
A styl pisania woła o pomstę do nieba, nic nie idzie zrozumieć.
Na priv to się nie dało rozmawiać? Czytajcie regulamin.
dobra ale  ta propozycja wypadła mi z głowy poprostu jeżeli ktoś licytuje mój sprzet to pisze we wiadaomosci ze dałaś propozujce np. 100 za np. ochraniacze , a w tym samym czasie miałam ogoszenie ze przyjme lub kupie za cene wysyłki i myslałam ze kobieta pisze w sprawie tego ogłoszenia , kiedy wysłała mi ten kask to zwariowałam i odrazu pisałam do niej ze jestem w szoku i niegdybym nie pomyslała ze ktos mi taki kask wyśle ..... to poprostu jest jedna wielka pomyłka kask odesłany, a kobieta z meżem mnie nękaja ,
Emmm, Fabiane, nie chcę nic mówić, ale takie ogłoszenie było skrajnie naiwne. Naprawdę sądzisz, że ktoś za darmo (bo oddający korzyści nie ma z tego, że pokryjesz koszty przesyłki) dałby Ci sprzęt?
Jeżeli ktoś chciałby sprzedać normalny, sprawny kask, to nigdy nie sprzedałby go za 12 zł, bo jest to dla niego nieopłacalne. I to jest oczywiste, nie ma w tym nic do gubienia się.
Ale ja nie miałam pojęcia ze to ten kask kiedy otworzylam paczke to go dopiero zobaczyłam, nic nie pisałam mi o kasku GPA!!!!
Ale ja mówię o normalnym, sprawnym kasku, nie o jakimś tam super drogim. Sprzedaż jakiegokolwiek zdatnego do użytku sprzętu jeździeckiego za 12 zł jest dla sprzedającego kompletnie nieopłacalna.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się