ZOLA - zostały tylko 2 dni, żeby uratować jej życie!

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
28 lipca 2011 12:58
a niby czemu mieliby za darmoche umieszczać ogłoszenia na pół szpalty jakiegoś Centaurusa. Nie dość że sami byliby stratni (w to miejsce inne ogłoszenia mogłyby pójść) plus debilami chyba nie są i podarunków by sobie fundacyjka kasę mogła trzaskać by nie robili.

poza tym co jak co ale taką podstawową informację NIE na 100% sprawdziło doskonale.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
28 lipca 2011 13:08
Centaurus to dno, bagno i stek kłamstw! Tak jak zakłamana założycielka tej fundacji...
Miałam wątpliwą przyjemność poznać Ewe zanim założyła fundacje i zaraz na pocztaku tego INTERESU.
Przekrety były od początku i jeszcze sie nimi chwaliła... juz nie raz o tym pisałam, jest obłudna, kłamliwa do tego, kiedy jej wygodniej, żeby ratować własny tyłek rozpisuje same bzdury o porządnych ludziach i stajniach.
Konie znikają i nie mozna dowiedziec sie gdzie obecnie przebywaja bo to tajemnica 🤔

CENTAURUS- NIE!!!!!!
Też pracuję w mediach i nie wyobrażam sobie, że jest u nas emitowana reklama jakiejś fundacji ratującej konie zupełnie za free. To by nie przeszło.  Z rabatem, nawet sporym, tak, ale nie za darmo.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
28 lipca 2011 13:47
Zairka powaznie?  🤔
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
28 lipca 2011 14:22
No ale jakieś plusy w tym też są:

+ wzmiankowana prezeska Centaurusa znalazła sposób na dostatnie życie a tym samym nie zasila rzeszy bezrobotnych.

+ zasila gazety ogłoszeniami

Co prawda bezczelnie żeruje na wszechobecnej naiwności ludzkiej, ale zdaje sie wszystko co robi to robi zgodnie z prawem.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
28 lipca 2011 14:34
duunia przy poprzedniej awanturze centaurusowej zostało chyba wszytsko powiedziane, sama E. zaszczyciła nas swoja obecnoscia 😉
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
28 lipca 2011 14:37
no właśnie odgrzebuję.... 🙄
eeechh.... ludzie to są bezczelni  🙁
dla mnie te fundacje i inne cuda na kiju to robienie szumu... łzawe wciskanie kitu, duzo szumu
zenada
a niby czemu mieliby za darmoche umieszczać ogłoszenia na pół szpalty jakiegoś Centaurusa. Nie dość że sami byliby stratni (w to miejsce inne ogłoszenia mogłyby pójść) plus debilami chyba nie są i podarunków by sobie fundacyjka kasę mogła trzaskać by nie robili.

poza tym co jak co ale taką podstawową informację NIE na 100% sprawdziło doskonale.


Zapewniam Ciebie że NIE NIE sprawdziło tego na 100% bo był to zdaje sie felieton.
Dlaczego? Bo każde szanujące się medium musi sie wykazać "social responsibility". Tak w skrócie.
Jeśli szanujące się medium w ramach odpowiedzialności społecznej wspiera akcje szemranej fundacji, to strzela gola do własnej bramki.
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
28 lipca 2011 15:34
Powiem Wam, że mnie osobiście poruszył apel, może dlatego że sama mam starszą siwą kobyłkę i już zaczynam mysleć o jej emeryturze. Chciałam wpłacić pieniądze na Zolę, ale teraz po waszych wypowiedziach zastanawiam się czy moje pieniądze rzeczywiście pójdę na ratowanie tego konia czy zasilą czyjeś prywatne konto 😤.

PS. jeszcze nie dawno pracowałam w fundacji (co prawda zajmującej się dziećmi, a nie zwierzętami), ale kilkakrotnie nasze ogłoszenia były drukowane bezpłatnie w gazetach. Zdarzały się nawet takie na całą stronę. A kiedy zaginął mój psiak i tata poszedł zanieść ogłoszenie do lokalnej gazety redaktor naczelny załatwił nam bezpłatne kolorowe i całkiem spore ogloszenie.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
28 lipca 2011 15:46
[quote author=lets-go link=topic=63221.msg1085481#msg1085481 date=1311862114]
a niby czemu mieliby za darmoche umieszczać ogłoszenia na pół szpalty jakiegoś Centaurusa. Nie dość że sami byliby stratni (w to miejsce inne ogłoszenia mogłyby pójść) plus debilami chyba nie są i podarunków by sobie fundacyjka kasę mogła trzaskać by nie robili.

poza tym co jak co ale taką podstawową informację NIE na 100% sprawdziło doskonale.


Zapewniam Ciebie że NIE NIE sprawdziło tego na 100% bo był to zdaje sie felieton.
Dlaczego? Bo każde szanujące się medium musi sie wykazać "social responsibility". Tak w skrócie. [/quote]

taa jasssne. Juz ja widzę jak GW albo metro żyjące niejako z reklam (płatnych) za darmochę im pół szpalty oddaje.  To ty może w ramach"social responsibility" im podaruj cokolwiek - może te marne 100 zeta na początek


Jeśli szanujące się medium w ramach odpowiedzialności społecznej wspiera akcje szemranej fundacji, to strzela gola do własnej bramki.


dokładnie. Juz oni takimi półmózgami to nie są. zaraz by się stado sępów na podobną darmochę skusiło.
,
FC - w życiu ani grosza na ich konto nie przeleję. Jakim cudem ona jeszcze istnieje? Może w końcu niech ktoś siądzie na tą fundację!
wlasnie ja tez tego nie rozumiem sa osoby prywatne miedzy innymi ja ktore chce wykupic takiego konia to fundacje odmawiaja bo niby niewiadomo gdzie w jakie rece trafia wiec lepiej zeby zostaly te konie sprzedane na rzez niz osobie prywatnej to jest dziwne chyba nie kupilabym takiego konia zeby go na mieso oddac
i co z Zola? juz ją wykupiono? czy kolejna bzdura?
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
05 sierpnia 2011 08:49
bemyself czuję po kościach, że to kolejna bzdura bo starałam sie dodzwonić tam przez kilka dni z rzędu i nic...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się