Idiokracja

Dworcika   Fantasmagoria
28 lipca 2014 07:47
Wczoraj zakończyły się zawody Red Bull Air Race w Gdyni. Był taki moment (z 5 minut?), kiedy padało, chwilkę z tego nawet przylało. Chyba jednak dość słabo, bo nawet nie dało rady całego piasku zmoczyć. Ot, takie tam chwilowe oberwanie chmury na orzeźwienie.
Byłam w tym czasie z mężem poza plażą, chwilę wcześniej wyszliśmy coś zjeść. Kiedy lunęło byliśmy w drodze powrotnej, zatrzymaliśmy się pod parasolami.

Kiedy zobaczyłam reakcję na deszcz tłumu ludzi z cukru, wyjęłam telefon i zaczęłam nagrywać. Ręce mi opadły. Prowodyrem był na oko ok. 60-letni mężczyzna. Może trochę starszy, ciężko ocenić, ale nie jakiś staruszek. Werwy mogłoby mu pozazdrościć wielu młodych :/

Red Bull Air Race w czasie deszczu

Dosłownie dobrą minutę później po deszczu nie było śladu.
link - obrzydliwe. Mam na myśli osobę w peruce. Odrażające.
Tania no błagam, te papugi nie dośc, że duże, to jeszcze zielone! I atakują - wkrótce.
a ja w wekend widziałem falistą na sadzie
mam się bać?

ps. żółta była
Retna   nic nie zmieniać
13 sierpnia 2014 17:30
Ani jednego zdjęcia aleksandretty obrożnej, więc jak przeciętny Polak ma się przyzwyczaić do jej inwazji, nie wiedząc, jak wygląda? Nieładnie! 🙁
Proszę

Tylko ma dwa metry.
Wymieniłam pieniądze w kantorze z funtów na polskie zł. Przyszłam do domu i doznałam szoku, że banknoty są inne. Wróciłam do kantoru (akurat byli policjanci) a ja Panu z kantoru zrobiłam awanturę, że podrabiane banknoty ma..... reakcja policjantów i Pana z kantoru była niezastąpiona. Panowie pokazali mi w internecie ze banknoty się zmieniły... Przeprosiłam... ale i również na kompletną idiotke wyszłam. Następnym razem upewnie się sama chociażby w internecie zanim zrobie taką akcję.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
14 sierpnia 2014 06:33
flosia, były swego czasu upierdliwe spoty w Tv o zmianach na banknotach. Niestety wlepione między reklamy i masa osób to omijala.
Ja przeżyłam szok też, ale pani była akurat z banku (wiedziałam, że jest) i jak mi płaciła nowymi, to mnie oświeciła. Żadnej reklamy nie widziałam, nie miałam bladego pojęcia o zmianie.
Polskiej telewizji nie mam więc spotów nie widziałam a do internetu też przez długi czas nie zagladałam bo pracy dużo miałam... (jaki rym 😀)
Ale szok był, idiokracja też....
Też tych spotów nie widziałam. Dałabym sobie rękę uciąć, że nie było, gdyby nie to, że powiedział mi o nich wujek, którego o taką ściemę posądziłabym chyba jako ostatniego 😁
Pierwszy raz miałam styczność z nowym banknotem w pracy, kiedy klient nam taki dał. Dobrze, że jedna z koleżanek wiedziała o zmianie  😂
http://natemat.pl/113351,marzenie-gracza-zgwalcic
Znowu graczom się obrywa.
Idąc tym tropem, gram w Battlefielda, bo marzyłam o zostaniu żołnierzem?

Właśnie sąsiad nawalił pełen żółty, wspólny pojemnik na śmieci..... gruzu.
Spytany, rezolutnie powiedział:
-napisano: frakcja sucha, to gruz przecież nie mokry.  😵
Trzymany za nogi wygrzebywał.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
14 sierpnia 2014 20:22
Ja pracuję w banku. Jak weszły zmiany w banknotach to rozdawalismy ulotki przy obsłudze na temat nowych odsłon banknotów. Niestety za mało naglosnione to było. Nawet dzisiaj była pani z prośbą o sprawdzenie autentyczności 100 zł banknotu z nowej serii, bo pierwszy raz z takim się spotkała.
Dzisiaj rozmawiam z mamą która po pół rocznym byciu we Włoszech przyjechała do Polski i również przestraszyła się jak wymieniła pieniądze. Ale dobrze, że brat był obok i powiedział, że się zmieniły.

Dla mnie to trochę dziwne, że pierdoly ogłaszają wszędzie a tak ważnej sprawy nie... :/
"Zielono mi" - post mortem.  😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 sierpnia 2014 12:12
W telewizji reklam nie widziałam, bo nie oglądam, ale w radiu przy każdym bloczku reklamowym była informacja o zmianie banknotów.
Ja widziałam gdzieś jakieś plakaty i info w internecie, więc bez przesady z tym brakiem informacji.
automaty w tesco (przynajmniej kazimierskim) nie przyjmują nowych banknotów
Cricetidae wybacz ale za granicą nie będą pisać o zmianie polskich banknotów. Nigdzie zadnej informacji o tym nie widziałam.
Wymieniłam pieniądze w kantorze z funtów na polskie zł. Przyszłam do domu i doznałam szoku, że banknoty są inne. Wróciłam do kantoru (akurat byli policjanci) a ja Panu z kantoru zrobiłam awanturę, że podrabiane banknoty ma..... reakcja policjantów i Pana z kantoru była niezastąpiona. Panowie pokazali mi w internecie ze banknoty się zmieniły... Przeprosiłam... ale i również na kompletną idiotke wyszłam. Następnym razem upewnie się sama chociażby w internecie zanim zrobie taką akcję.

W pierwszym poście na ten temat przyznajesz, że zachowałaś się niemądrze, a w kolejnych wciąż szukasz winnych.
Dolary też są nowe. Uważaj.
Nie napisałam nigdzie, że szukam winnych.

To, że dolce nowe to wiem o tym doskonale 😉
Ja widziałam gdzieś jakieś plakaty i info w internecie, więc bez przesady z tym brakiem informacji.

ja nie posiadam telewizora, nie czytam wiadomości w necie, nie wyświetlają mi się reklamy, słucham jednej jedynej stacji radiowej. informacja o nowych banknotach do mnie dotarła. nie pamiętam jak, ale koduję "są/będą nowe banknoty". kampania była skuteczna.
Cricetidae wybacz ale za granicą nie będą pisać o zmianie polskich banknotów. Nigdzie zadnej informacji o tym nie widziałam.


Wybaczam, ale nie rozumiem w takim razie tego? Dla mnie to trochę dziwne, że pierdoly ogłaszają wszędzie a tak ważnej sprawy nie... :/

link
- trzeba być niezłym idiotą, żeby filmik tego rodzaju poprzedzać...reklamą.  🤔wirek:
link
- ufff... ciężkawy "żarcik". Podobny do całowania ziemi przez towarzysza Siwca.  🤔
Nie wiem do kogo są adresowane reklamy w TV. No obrażają inteligencję świnki morskiej.
"opony, to praktycznie jedyna część auta stykająca się z ziemią" -Eureka!
" jedyne tabletki w różowej polewie( czy czymś)" - różowe leczy
"już 1/3 czy tam 1/2 Polek/Polaków : nie trzyma moczu, nie ma erekcji, ma zaparcia, biegunki etc etc" - skąd takie dane?
"wspaniały kredyt/cena czegoś! oprocentowanie tylko 3%! -pożyczasz tysiąc złotych i spłacasz... np. 12x 125 zł" - osobliwa matematyka
I tak dalej i tak dalej....
Dawniej przerwy reklamowe mnie bawiły swoją głupotą, teraz drażnią.

p.s
Ale ta reklama jest świetna:
Ale, że "bohaterzy"?
Dopuszczalni od lat 😉 ("Nowy słownik poprawnej polszczyzny PWN" pod red. A. Markowskiego). Pierwsza podawana forma to "bohaterowie", ale "bohaterzy" również są formą poprawną.

Nawiasem dodam, że ja bym jednak napisała "bohaterowie". Brzmi jakoś lepiej.

No chyba, że chodzi o coś innego? Przyznam, że tekst tylko omiotłam wzrokiem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się