konie, jeździectwo w telewizji

i nie pokażą  🙄
brawo Jarek! na zero  😉
ależ nerwowo w domu było
uffff suuuper 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 marca 2013 19:57
Elegancko 🙂
Pięknie!  😅
BRAWO  😀
Będzie rozgrywka ? Jaki rodzaj konkursu to jest zwykły ?
TEż napiszę: Brawo,  przyjemny dla oka przejazd!
konkurs zwykły

przejazd klasa
Jarek the best 🙂
Świetnie się oglądało 🙂. maxowa, swoją drogą to są emocje jak się widzi Jarka na takich zawodach 🙂. W sumie każdego z Polaków, no ale Jarka jakoś szczególnie 😉.
Swoją szosą to pamiętam takich, co to mówili, że z Balusia nic nie będzie, hahaha...
no u nas emocje na łączach niezłe hehe
brawo, brakuje mu klasowych koni, żeby oglądać go na eursoporcie i by wymiatał 🙂
No to samo powiedziałam do mojego P. - że aby jeździć skutecznie i na stałe tego typu konkursy potrzebuje głównie koni wyższej klasy.
Swoją drogą ciekawy wywiad z Jarkiem nt. jazdy "na zachodzie" czytałam ostatnio na Świecie Koni chyba.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 marca 2013 20:22
wow, ale Stevens miał tempo :o
no sama prawda w wywiadzie
no ostatni koń proszę Państwa
No to samo powiedziałam do mojego P. - że aby jeździć skutecznie i na stałe tego typu konkursy potrzebuje głównie koni wyższej klasy.
Swoją drogą ciekawy wywiad z Jarkiem nt. jazdy "na zachodzie" czytałam ostatnio na Świecie Koni chyba.

Koni i owszem, ale też konkretnego sponsora, który zapłaci wpisowe  😉, poza tym na te najważniejsze konkursy zawodnicy są zapraszani, nie można się zgłosić z ulicy  😉
Ale nawet na te konie, które J.S. ma i brak sponsora, forma i wyniki są super  😅
Który jest ostatecznie?
no nie tylko bo są kwalifikacje wg rankingu

breakawayy czekamy na wyniki
Cedryk, Dlatego poleciłam wywiad z Jarkiem - tam szerzej opisał problemy, które trzeba pokonać - to już jest niestety inny świat...
Dostałam cynk :-)
Ostatecznie jest 12 na 50 par.


Pan Jarek wymiata :-) Nigdy nie wątpiłam w jego umiejętności.  Brawo
Cedryk, Dlatego poleciłam wywiad z Jarkiem - tam szerzej opisał problemy, które trzeba pokonać - to już jest niestety inny świat...

Czytałam już wcześniej, przykre, ale i tak trzymam kciuki  😀
wielkie gratulacje, spokojny  dokładny przejazd super, na takich zawodach 🙂
ok. 19.30 finał średniej rundy, J.S. jedzie 21 : http://www.clipmyhorse.de/en/live/channel/1/
I jak poszło? Bo niestety nie mogłam obejrzeć 🙁
4 zrzutki miał
Dzięki za info  :kwiatek:
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
24 marca 2013 06:03
Dziś (niedziela) na kanale POLSAT FILM o godz. 11😲5 "Koń imieniem Sylwester" - film obyczajowy
Flicka na tv4
(niedziela) od 9
http://www.planeteplus.pl/dokument-cyrkowe-historie_39237
Bardzo ciekawy program, właśnie trwa ale moze kiedyś będzie jeszcze 🙂
Ktoś się może orientuje czy mogę obejrzeć relację z HPP z Michałowic w jakiś inny sposób, niż przez odtwarzacze na stronie ŚK? Jestem na dość starym komputerze i w żadnym z tamtych odtwarzaczy mi nie chce ruszyć 🙁
Możesz oglądać przez jakiś odtwarzacz filmów, szukasz opcji "Otwórz strumień w sieci" i wpisujesz mms://217.113.224.156/Konie_push.

Drągi lecą, chyba jeszcze i było czystego przejazdu w seniorach.
Dziękuję bardzo  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się