fundacje ratujace konie...

no to raczej z tfundacją ,,końską,, masz mało wspólnego, tzn nie znasz mechanizmów napędzania kasy na,, biedne,, konisie
blucha, no one skomplikowane raczej nie są😉
Evka, W takiej fundacji to i ja się udzielam, bo trafiłam do stajni gdzie hipoterapia jest robiona przez fundację stajenną 😉 No ale te wielkie fundacje to dla mnie jedynie pralnia kasy
Ja nie wierzę w opcję za darmo. Jeśli np w statucie mają zapis o działalności szerzącej "swoją prawdę" to zdobywają na to środki. Może być, że od samych mediów, które tak zadysponują funduszami na ten cel, żeby hajsik oczywiście się zgadzał dla obu stron.
Evka, np. kupują 100 000 odsłon, a dostają miliony i więcej formatów/miejsc reklamowych. realnie nie do udowodnienia w prokuraturze.
Wiem troszkę o przekrętach domów mediowych bo jestem osobą, która bardzo dużemu domowi mediowemu udowodniła, że oszukuje spółkę skarbu państwa na wyniki ( czyli kasę) przy kampaniach. ... nie stało się nic🙂. Nie zostały wyciągnięte żadne konsekwencje, nikomu nie pogrożono nawet paluszkiem. Znaczy się ten pieniążek miał być tak "zarobiony".

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się