Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

Jakie autobusy jeżdżą w okolice tabuna? To jest ulica olszenicka? Na stronie pisze Olszenica, a ja zielona jestem  😁 sprawdzałam na zumi i mi pokazało 152 ale na innej mapie wyszło że to całkiem gdzieś indziej  😵
najlepiej sprawdzac na jakdojade.pl, albo po przystanku, albo po adresie wpisywac
nie Olszenica, tylko Olszanica 😉
Do tabuna to najlepiej 102 ( krowodrza górka-zakamycze), ale 152 też się jakoś da, tylko wysiada się jakby z drugiej strony i trzeba chyba podejść pod górkę( nie wiem dokładnie nigdy tak nie jechałam)
PS- Może zapytaj w krakowskim wątku na koniach 😉 ?
chyba tak zrobie 🙂
najpierw sprawdzalam na jakiejs mapie gdzie to w ogole jest, a potem na zumi. Zastanawiam sie jedynie czy olszanica to ul.olszenicka bo to mi pokazalo zumi 😀
uciekam do konskiegochyba jednak
Nie wiem chyba nie. ( edith tam jest taka ulica- właśnie z tej drugiej strony jak 152, ale to OlszAnicka, nie Olszenicka) Klub jest przy ulicy Ireny Kosmowskiej.
kurde, sie zacielam na tej olszenickiej i caly czas tak pisze, zamiast olszanickiej 😂
dzieki za wytlumaczenie 🙂 chyba sie wybiore w tym tyg
Nie orientuje się ktoś może odnośnie mieszkań do wynajęcia w Krakowie? Szukam mieszkania z 2 oddzielnymi pokojami, okolice Małego Płaszowa, ew. Ronda Grzegórzeckiego, do ok. 1600zł ze wszystkimi opłatami  :kwiatek:
Gumtree sie bardzo dobrze orientuje.

Co do Tabuna to tak jak Alaska mowi, albo 102 przystanek Kosmowskiej, 152 przystanek Olszanica Kapliczka najlepiej i trzeba sie dostać na górkę 🙂
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
16 września 2013 19:05
Szukam mieszkania (kawalerki) albo pokoju w Krakowie dla spokojnej studentki pierwszego roku. Najlepiej okolice Uniwersytetu Ekonomicznego. Nie orientujecie się?
Kami   kasztan z gwiazdką
16 września 2013 22:42
Nord forumowa Callmebarb ma do wynajęcia - co prawda nie przy UE, ale ścisłe centrum i na UE niedaleko [[a]]http://www.gumtree.pl/cp-domy-i-mieszkania-do-wynajecia/krakow/kawalerka-ul-krowoderska-w-centrum-krakowa-519104001?utm_campaign=Post%2BTo%2BFacebook&utm_medium=Social%2BMedia&utm_source=Facebook [[a]] 🙂
Gdyby ktoś potrzebował, to otworzyliśmy lecznicę .
Na hasło "Re-Volta" - ekstra uśmiech doktora.  😉
Ja będę w sprawie ptaków tam bywać.
O! A gdzie? I czy w czymś się specjalizować będzie?
estena   Wariat nad wariaty.
24 września 2013 18:43
Jak i czym dojechać pod XII LO na ul. Sądową z Dworca Głównego? Ktoś wie? 🙂
ale 12 jest na Kolorowym?

ze strony LO: Dojazd do SZKOŁY: Tramwaj:1, 5, 9, 10, 14, 16, 17, 20, 21 Autobus: 132, 142, 152, 172, 501, 502, 521

z Dworca masz 10,14,20,152, 502
estena   Wariat nad wariaty.
24 września 2013 20:25
Pomyłka XIII LO 🙂 a jak się przystanek nazywa najbliżej tego LO, żebym jakoś trafiła.. bo tamtej strony krk kompletnie nie znam 🙂
Rondo Mogliskie i w 1 strone, albo lepiej Rondo Grzegozeckie i w druga. Mozna tez 1 przystanek dalej, w strone Dabia, obecnie to tylko tramwaj 22 tam jedzie.
estena   Wariat nad wariaty.
24 września 2013 20:28
Bóg Zapłać :kwiatek:
Hej, potrzebuję informacji na temat busów jeżdżących do Głogoczowa. Dowiedziałam się, że jeżdżą jakieś stare białe mercedesy prawdopodobnie z zielono-żółtymi pasami po bokach, ma mieć napisane WŁOSAŃ SZKOŁA. Czy ktoś wie jaki to przewoźnik i jaka jest dokładnie jego trasa przez Kraków? Na pewno jedzie przez rondo grunwaldzkie i matecznego. Teraz tyle tego jeździ, że stojąc na przystanku fajnie wiedzieć jakiej firmy wypatrywać  👀
Krakusy!
Szukam ośrodka wczasowego pod Krakowem, między Krakowem a Tarnowem, i okolicach (odległość ok. 50km od Krakowa nie będzie problemem), który przyjmie ok. 80 osób w podobnym standardzie, pokoje 2 i 3 osobowe. Standard w stylu kolonijno-wczasowym lub późny Gierek 😉 - nie musi być satelitarna w każdym pokoju, ważne, żeby było tanio.
Obowiązkowo:
- sala konferencyjna lub inna, która pomieści te 80 osób (równie dobrze może to być stołówka).
Chętnie jakiś wojskowy dom wczasowy, ośrodek kolonijno-wczasowy, etc.

PILNE!!!
Szukam kogoś z [glow=red,2,300]GORLIC[/glow] lyb okolicy.
Sprawa jest dość poważna, jeśli do poniedziałku się nie wyjaśni.
Hej.
Potrzebuję jakiejś cukierni gdzie mogłabym kupić jakieś dobre ciasta/torty w w miarę przystępnych cenach. Ktoś coś poleci?
Kameccy na Starowiślnej 🙂
gdzie w krakowie dostanę barwniki spożywcze do ciast? w supermarketach jak tesco, alma itd niestety nie mają a potrzebuję na gwałt, allegro odpada. będę wdzięczna za pomoc!
Sklepy cukiernicze?
Może tutaj: http://www.galeriacukiernika.pl/
Korzystał ktoś z usługi wyceny nieruchomości przez rzeczoznawcę? Ile taka zabawa kosztuje w naszym mieście? Ktoś może mi polecić rzeczoznawcę?
estena   Wariat nad wariaty.
17 października 2013 12:12
Który z 'pieskich' wetów w okolicy najlepiej Wieliczki, Niepołomic ew w ostateczności Krk sprzedaje środki na odrobaczanie dla koni? 🙂
estena, my kupowałyśmy u weterynarza w Niepołomicach, o ile dobrze pamiętam to jadąc na Wolę Batorską/ Chobot, wet jest po lewej stronie
estena   Wariat nad wariaty.
17 października 2013 20:41
Dzięki :kwiatek: chyba wiem, który to 🙂 tam przy aptece?
Kami   kasztan z gwiazdką
17 października 2013 20:49
Dziewczyny szukam klubu malucha (nie żłobka) z zajęciami dla rocznych dzieci na zachodzie krk (okolice Bronowic), Zabierzów, Liszki, Krzeszowice - google wypluwa same żłobki...  👀
estena   Wariat nad wariaty.
17 października 2013 21:28
Co prawda to nie rejony, w krórych poszukujesz, ale na Halszki i na Piltza jest przedszkole, w którym pracuje moja siostra i z tego co mówiła to roczniaki też są u nich i mają jakieś zajęcia 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się