Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
03 czerwca 2010 20:57
najlepiej wejdz w swoj profil i odszukaj wiadomosci. Bo w tym watku sama sie narazas....  😁
BOŻE :OOO

A ja sama pisałam, a tutaj taki translator

(tłumaczenie mojego zdania => 4 y4 54M4 p154ł4m, 4 7ó74Y 74|<1 7r4n5l470r :*:*:* 😀 xP 🙂 ^^)


😂 😂


czad nie 😀

ktoś dodał ten link hmm nie wiem czy nie szepcik i sobie go zapisałam 😀 czasami się przydaje

Dworcika
- już nie będziemy  :kwiatek:
Texas, PW
Nie mają  😎
Bo wiesz, może później pojawią się komcie jak na blogach w stylu "coś ty! wcale nie jest tak źle!", "przesadzasz!", "przecież jest super!".
Gorzej jak się natną i okaże się, że jest do bani i wszyscy delikwentowi przytakną  😁

Aż szkoda mi nerwów czasem czytać tych ludzi wypowiedzi.
Tylko wątki psują  😵

Niedługo będzie trzeba do regulaminu wprowadzić zakaz rejestrowania się dla przeciwników re-volty a nakrycie kogoś karane natychmiastowym uciszeniem  😜
Ulena   Sky is the limit!
04 czerwca 2010 08:09
Cierp1enie, Poncioch, coraz częściej natykam się na r-v na ten <333 tylko wstyd mi było przyznać że nie wiem co to znaczy🙂 Oświećcie mnie proszę...
Ulena, to takie... serduszko. Na zasadzie "mocno kocham". Albo lepiej - "mocno loffciam" 😵
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
04 czerwca 2010 08:18
Ja tez nie wiedzialam co to, wiele jeszcze hasel mi nieznajomych. A niby stara nie jestem.  👀
Ulena   Sky is the limit!
04 czerwca 2010 08:58
Sankaritarina, rzeczywiście 😀 Boże, jednak jestem już niedzisiejsza..... Aż strach się bać jak dogadam sie kiedyś z własnymi dziećmi... Kończę  🚫
Ulena - no ja też nie wiedziałam. Młodsza kuzynka mnie oświeciła 😀 haah
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
04 czerwca 2010 12:23
Mnie wkurza że jakaś paskuda podrabia moj nick  😤 minowicie zapachwiatru... tym bardziej ze z pocztku wiele osob mnie własnie na forum tak nazywało i teraz taki zonk... to powinno byc karalne.
W dodatku to to bezczelne jak nic...
Gillian   four letter word
04 czerwca 2010 12:28
kolorwiatru, to się ciesz, że Ci nie ukradziono nicka tak jak kujce kiedyś 🙂
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
04 czerwca 2010 12:34
Jak ukradziono  😲
Gillian   four letter word
04 czerwca 2010 12:42
długa historia, może ktoś ją lepiej pamięta 😉
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
04 czerwca 2010 12:45
Rany ale denerwują mnie takie osoby bez własnych pomysłów  👿
oj, rozumiem doskonale. Mnie tez wkurza, ze ciagle sie mnie myli z katija  🤔 nie mam z nia nic wspolnego i cieszy mnie to niezmiernie, a ciagle ludzie do mnie zwracaja sie tutaj na forum katija  👿
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 czerwca 2010 13:05
kolorwiatru mnie też to wkurza, bo teraz mylę Cię z jakimś szczypiorkiem  😡
na początku myślałam, że to Ty próbujesz pobić rekord w dublowaniu wątków
Mnie ogólnie wkurza ta osoba  🙄
Niestety... 
Wprowadziła tu moim zdaniem spore zamieszanie i bałagan :/
asds   Life goes on...
04 czerwca 2010 13:18
kolorwiatru

Nie fajnie. Pozostaje mi poprzez twoją sytuację docenic fakt ze mojego nicku jeszcze nikt nie próbowałam kopiować 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 czerwca 2010 13:30
może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ta osoba stawia same kropki http://www.voltopiry.pl/forum/index.php?action=profile;u=14993  🤔wirek:
mi żadne sensowne wytłumacznie nie przychodzi do głowy
Jest trolem?

Edit: to jest Grejsix, edytuje wszystkie swoje posty po kolei, od początku swego pisania na forum.

Skoro za całkowitą edycję posta jest uciszenie, to ona powinna dostać dożywotniego bana  😁
Widocznie nie zauważyła tego posta  😁 może zaraz usunie  😁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 czerwca 2010 13:39
Edit: to jest Grejsix, edytuje wszystkie swoje posty po kolei, od początku swego pisania na forum.

aaa, i już wszystko jasne. jak przeglądałam jej posty wchodząc z profilu nie wyświetlała się informacja o edycji. więc pomyślałam, że po prostu stawia kropki, jakaś forma buntu nastolatki  😁
Alabamka, i to wszystkie w końskiej rewii... podejrzane to  👀
Edytka, ale co jest motywem jej działania? Niepojęte są działąnia Grejsix  🤔
Od jakiegoś czasu jest również ban. A ponieważ najwyraźniej jest to ta sama osoba, co PeppaPig...
Moment, nie rozumiem. Ona ma bana teraz? I mimo to może edytować swoje posty? Proszę o wytłumaczenie  :kwiatek:

kolorwiatru - ja na początku myślałam, że to Ty 😡
Nie. Edytowała zanim została zbanowana.
Aha, dzięki za odpowiedź. Jeżeli ktoś jest zbanowany, to nie ma takiego hm, trójkącika kolorowego między nickiem a avatarem? Chyba z tym pytaniem to na techniczne, ale skoro o tym mowa tutaj...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się