Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Noen- ja  tak samo!! Jutro mam ostatni ale najważniejszy  i bardzo trudny egzamin , ale oczywiście zamiast siedzieć i coś poczytać to  siedzę na r-v  🤦
Nie macie silnej woli, oj nie. 😉

[quote="ogurek"]ale to działa w dwie strony, u nas na czwartym roku studiów ludzie mieli problemy z mnożeniem, nie mówiąc o procentach [/quote]
Poważnie?! Toż to naprawdę postępujący kryzys. A niby ewolucja, rozwój, postępująca cywilizacja..... a tu wychodzi na to, że zaraz wylądujemy w jaskiniach z maczugami.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 czerwca 2011 14:24
Raczej nie mają znajomych i życia prywatnego 😉
JARA -to było m.in. do mnie??
noen   A story of a fighter of our human race
14 czerwca 2011 15:24
siwaaa, ja mam ostatni ustny z którego muszę dostać 5-6, ale na razie to sobie pospałam zamiast się uczyć, a teraz weszłam na rv... brawo dla mnie... 😵
Wkurza mnie, ze poprawianie ortografii mi nie dziala i nie mam polskich znakow w swoim komputerze.

Z gory przepraszam wszystkich, ktorzy musza sie mordowac z czytaniem moich postow
Wkurza mnie Rudziella w wątku "Trudny koń" . A raczej wkurza mnie poziom tamtej dyskusji.
Do licha! Pilnujmy, żeby to forum nie zeszło na psy!!
Uważam,że wątek w chwili pojawienia się wulgarnego wpisu powinien być zamknięty a panna wykluczona.
Czyli na pierwszej stronie.  👿
Jak zaczniemy odpuszczać to po wakacjach zostanie tu spalona ziemia.
Tania, a to nie jest jakaś podpucha?! bo tak mi się wydaje
mnie ona nawet nie wkurza, a śmieszy 🙂
Tania, a to nie jest jakaś podpucha?! bo tak mi się wydaje
mnie ona nawet nie wkurza, a śmieszy 🙂

Jeśli podpucha czyli Troll tym bardziej powinno się wyrywać z korzeniami takie śmiecie zanim się zakorzenią.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
24 czerwca 2011 08:47
chyba masz jakieś trudne dni Tania. Za jeden wulgaryzm żeyby od razu wykluczać a wątek zamykać to naprawdę gruba przesada. I autorka tamtego wątku zupelnie ale to zupełnie nie wkurza. Przecież sama na własną prośbę zafundowała nam tyle zabawy.
chyba masz jakieś trudne dni Tania. Za jeden wulgaryzm żeyby od razu wykluczać a wątek zamykać to naprawdę gruba przesada. I autorka tamtego wątku zupelnie ale to zupełnie nie wkurza. Przecież sama na własną prośbę zafundowała nam tyle zabawy.

Może i mam trudne dni. Tak od urodzenia prawie.  😉
Ordynarne zachowanie mnie nie bawi.
proby cenzurowania forum i ograniczania wolnosci wypowiedzi uzytkownikow mnie wkurzaja wybitnie. a juz od dawna nic mnie nie wkurzalo.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
24 czerwca 2011 09:36
proby cenzurowania forum i ograniczania wolnosci wypowiedzi uzytkownikow mnie wkurzaja wybitnie. a juz od dawna nic mnie nie wkurzalo.


własnie sama takie cenzurowanie uskuteczniasz zamykając wątki pod hasłem "a bo ten wątek był o niczym" !!!!!

Posuwasz się za daleko. Nie tobie oceniać czy wątek jest o czymś czy o niczym a jedynie masz dbać i to bez przesadyzmu o to by przestrzegano regulamin!
Na pewno różni użytkownicy mają różne wizje tego forum i różne oczekiwania.
Ci starsi stażem pamiętają liczne quniarki a ci młodsi w ogóle nie wiedzą co znaczy "quniarka".
Mnie wkurza takie lenistwo w poszukaniu sobie stosownego wątku do zadania pytań.
I trochę śmieszy /jednak i mnie coś śmieszy!/ - takie szukanie okazji przez doświadczonych dyskutantów do polansowania się w roli nauczyciela.
A zamykanie wątków wymaga dużej intuicji i wyczucia i uważam,że Katija to ma.
Troszkę ją demon opętał, ale już wyegzorcyzmowana i będzie dobrze.
A taka długa kara dla wrotki mnie wkurza bo mi będzie smutno tu bez jego wpisów.
Nawet najlepsza potrawa wymaga soli.
Quniarki sypią do potrawy piasek.
Wkurza mnie ciągle czepianie się modów...
To jest 3 wątek z rzedu, w którym trafiam na cytowany przez ElęPe tekst: "a bo ten wątek był o niczym".
Wkurza mnie niemiłosiernie czepianie się jednego tekstu w każdym wątku.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
24 czerwca 2011 10:16
bo to jest generalnie super cytat doskonale ilustrujący "obiektywizm" i "bezstronność" moderatorstwa. A i dzięki powtarzaniu wszem i wobec i wszędzie jak widać po  powyższejwypowiedzi, efektywnie zapada w pamięć.

Cytat ów moderatorswo powinno sobie chyba jako motto zapisać żeby było wiadmo wg. jakich zasad jakiś wątek może zostać zamknięty.
ElaPe, ja po prostu weszłam w 3 tematy i we wszystkich o tym pisałaś. Zdecyduj się na jeden i tam prowadź o tym dyskusję. Albo wstaw sobie w opisie, jeśli tak bardzo Ci się podoba.
Cytat ów moderatorswo powinno sobie chyba jako motto zapisać żeby było wiadmo wg. jakich zasad jakiś wątek może zostać zamknięty.

No właśnie na tym polega trudność w moderowaniu. Bierze się odpowiedzialność za kontrowersyjne decyzje.
I trzeba spodziewać się, nieprzychylnego odbioru .
Trudno zadowolić wszystkich.
Gdyby nie przekonanie, że Off top umrze jako osobny temat - założyłabym wątek :
"Jak widzę kształt dyskusji na forum?"
Mnie formuła typu jazgot z jarmarku nie odpowiada.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
24 czerwca 2011 10:30
Moderatorstwo nie jest od zadowalania kogokolwiek, a od dbania by Regulamin był przestrzegany.

A zdaje się nie ma punktu w Regulaminie że jeśli wątek jest "o niczym" to go moderator musi zamknąć. Nie widzę też definicji co to znaczy że wątek jest "o niczym".

Wszelka nadgorliwość moderatorów i ich nadinterpretacje czy co gorsza działanie wg własnego widzimisię są działaniami rujnującymi życie forum.
Powodem zamknięcia wątku był fakt, iż jest on dublem. Tekst o tym, że jest "o niczym" jest jedynie argumentem za tym, żeby go nie trzymać dalej - gdyby dyskusja była sensowna, wątki pewnie zostałyby scalone. Jedyne co moderator mógłby w tej sytuacji zrobić, to wstawić link do dublowanego tematu.
A o czym był wątek "Trudny koń" ?
Od razu zdryfował w kierunku niemądrym i to w dużej mierze za sprawą autorki.
Biorąc ten wątek za przykład - należało wskazać właściwy wątek
- tak jak Ty EluPe pisałaś- interpretacyjny na przykład. I zamknąć . Bo był dublem przy okazji.
Jednak wszyscy /starzy dyskutanci/ lubimy powygłupiać się z quniarkami i Moderator pozwala na to nie jeden raz.
I tu tak było. Pozwolił, nie mógł przewidzieć jak potoczy się dyskusja. Potoczyła się niemiło. Zamknął.
Będą nowe. Wakacje dopiero się zaczynają.
Trochę EluPe stałaś się adwokatem diabła.  😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
24 czerwca 2011 10:44
Ale po co od razu zamykać. I tak by sobie samoczynnie podryfowal w głębokie odchłanie forum a tak niepotrzebnie tylko wywołało to dodatkowe dyskusje.

Niemiło to się dyskusja toczy/toczyła w wielu wątkach i nikt ich jakoś nie zamyka. Poza tym isteniej wiele sposobów na zaprowadzenie porządku w niemiłym wątku jeśli faktycznie tak jest że ktoś kogoś ewidentnie obraża. A nie stosowanie od razu odpowiedzialności zbiorowej poprzez zamykanie.

Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
24 czerwca 2011 11:40
Jednak wszyscy /starzy dyskutanci/ lubimy powygłupiać się z quniarkami i Moderator pozwala na to nie jeden raz.
a potem dziwicie się i narzekacie że forum schodzi na psy i jest niemerytoryczne  🙄
może panienka nie umiała normalnie się zachować ale przyszła z jakimś problemem, ( wszyscy usilnie twierdza że forum jest po to by dyskutować i wymieniać się zdaniami, doświadczeniami) i wszyscy zamiast normalnie napisać że powinna to to i to zrobić/ zmienić to wszyscy zrobili sobie z tego niezłą jadkę i miejsce do wyrzucania chyba swoich frustracji.
większość na RV to instruktorzy, trenerzy, zawodnicy więksi bądź mniejsi, ludzie z dużym doświadczeniem i wiedzy o koniach ale jakoś po ich wypowiedziach tego nie widać a przynajmniej nie reprezentują tego swoimi wypowiedziami.
w rekreacji tez zdarzają się tacy klienci jak Rudziella i z takimi osobami tez się pracuje.
można dziewczynę było grzecznie skierować do odpowiedniego wątku gdzie może zadać swoje pytania, ale przecież to forum ostatnio słynie tylko z chamstwa, wulgaryzmów i osobistych przytyków  🙄 i to mnie ostatnio właśnie wkurza
Solina  :kwiatek: i  😍
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
24 czerwca 2011 15:50
No więc właśnie. Nie raz nie dwa był ubaw niezły a tu raptem bach śmiertelna powaga i zamykanie wątku "bo jest o niczym"

przecież to forum ostatnio słynie tylko z chamstwa, wulgaryzmów i osobistych przytyków 

pierwsz słyszę. gdzie niby słynie
Jatka nie jadka. ;-)
Moim zdaniem wątek został zamknięty słusznie, ale zarazem mi szkoda, bo było wesoło.
No, ale jak mówi Tania, to dopiero początek wakacji...  😉
Wkurza mnie, że katija sama sobie zielone znaczki wkleja. To jawne nadużycie! Przecież nic o tym nie ma w regulaminie... Zalatuje polityką 😀iabeł:
wawrek, ale ja sobie wklejam, wlasnie dlatego, zeby jawnych naduzyc nie bylo! ciagnelam offa w obronie wolnosci slowa, ale w niewlasciwym watku to i na kare zasluzylam! wiec sama sobie nadalam, coby sprawiedliwosci za dosc sie stalo!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się