Końska rewia mody cz.VI (2012)

Precelek,  pozbądz sie czegoś z brązów/bezy :P
wątek zamknięty
Dzięki za odp. Nie wiem czy się skuszę czy nie, ale znając życie to moja silna wolna ulegnie...
wątek zamknięty
przyszedł mój dralon navy-green, jestem absolutnie zakochana !  💃  😍
wątek zamknięty
Dramka no przeciez ja muszę ciągle czegos szukać żeby nie było za nudno  😉
kobieta zmienną jest

Isabelle niestety brązów nie używam (mam brązowego konia 😉 )
a beże i kremy są ciurane całą zimę na zmianę z bielą, bo takie komplety najlepiej widać wieczorami na hali w lustrach przy słabym świetle :P więc tych pozbyć się nie mogę

Gracja Aromer
wątek zamknięty
Przecież jestem taka sama  😁
wątek zamknięty
Są jeszcze w jakimś sklepie internetowym dwustronne pady Lamicell lub Tattini?
wątek zamknięty
Ententa będziesz zadowolona jest boski. po dłuższym zastanowieniu, zostaje z  nami 🙂

wątek zamknięty
dzisiaj przymierzyłam, niestety trochę sukienkowy, ale mam nadzieję, że rudy trochę urośnie i będzie ok 🙂 muszę tylko poczekać na ładną pogodę, dotaszczyć ankę navy i zrobić jakieś fotki  😁 w ogóle to mój pierwszy dralon, nie wiedziałam, że są takie genialne w dotyku  😜
wątek zamknięty
Precelek nieee  😕 😕 😕 ja już się na niego czaiłam  🙁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 kwietnia 2012 20:14
ententa, dralony są super w dotyku 🙂 Czekam na fotki 🙂
wątek zamknięty
Livia - podoba mi się!!
a co do brązów to mam takie samo zdanie, nie przepadam za nimi, ale coffe mi się podoba 🙂
wątek zamknięty
Przyszedł do mnie komplet Coffee  😜 Nauszniki + czaprak i katar z uwiązem.
Ta kolekcja zostanie chyba moją ulubiona dla gniadej  😀
wątek zamknięty
jett   success is the best revenge
06 kwietnia 2012 09:56
Nowy mint na koniu?


Znalezione na fotoblogu  😉  :kwiatek:
wątek zamknięty
Mint na żywo wygląda zupełnie inaczej. Jest bardziej zielony.
wątek zamknięty
Są jeszcze w jakimś sklepie internetowym dwustronne pady Lamicell lub Tattini?

Udało mi się znaleźć - jakby ktoś potrzebował, to są dostępne na zamówienie w Troku i w sklepie Hatatitla (nie znam, nigdy tam nie zamawiałam, ale na maila odpisali bardzo szybko). Ich aktualna cena to 145-149zł, czas oczekiwania w Troku to około 21 dni.
wątek zamknięty
nie ma ktoś przypadkiem przecieku czy okser.pl bedzie miał nową kolekcję Eskadrona?
wszędzie już dawno jest a tam nic...

pisałam do nich juz 2 maile z zapytaniem ale cisza- ani tak, ani nie, ani spadaj na drzewo  🙄
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
06 kwietnia 2012 13:21
Ja dzisiaj założyłam na grubego cross ina navy i po prostu czad! Mam nadzieję zę w poniedziałek pogoda będzie lepsza, to foti wedy cykne
wątek zamknięty
Mam wielka, ale to wielgachna prosbe - bylby w stanie ktos "ubrac" mojego konia w czapraki (i owijki, jezeli nie prosze za duzo 😉) HKM podane nizej? Nie wiem, jaka kolorystyke wybrac:

Kon:


i czapraki:





Bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo dziekuje, jezeli komus sie bedzie chcialo :kwiatek:
wątek zamknięty
 
 
 
wątek zamknięty
O jaaaaaa, fin, ale zes sie szybko z tym uwinela  👍 Dziekuje najmocniej!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

I jak myslicie, w czym mu najlepiej?
wątek zamknięty
Bardzo lubię takie przebieranki, chociaż nadal im jakościowo bardzo dużo brakuje. Mogłabym się w to bawić cały czas 😁

Według mnie najładniej w jasnym zielonym (czy tam żółtym, nie wiem jaki to) i bordowym.

edit: Weź tylko pod uwagę, że te czapraki są duże. Tutaj pod Euroridingiem z hiperdługaśną tybinką:
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 kwietnia 2012 16:18
Znalazła by się dobra dusza i ubrała tego pana w cottona mint + owijki?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 kwietnia 2012 16:53
ikarina, pomarańczowy wygląda najlepiej 🙂 Bordo też ok 🙂
wątek zamknięty
izkadul będzie, musi być!  😀iabeł:  Nie no,ja rozmawiałam wcześniej z panią z oksera i mówiła,że będzie.  😎
wątek zamknięty
izkadul będzie, musi być!  😀iabeł:  Nie no,ja rozmawiałam wcześniej z panią z oksera i mówiła,że będzie.  😎


mam nadzieję  🙂 dzięki za info
wątek zamknięty
fin, mam juz jednego HKM i na moim koniu, pod moim siodlem wyglada spoko 😉

Jejku, co ja zrobilam, wszystkie mi sie strasznie podobaja 😍
wątek zamknięty
ikarina, faktycznie może to kwestia konia, moja kobyła była raczej z tych drobnych 🙂
wątek zamknięty
Kastorkowa moje nowe dzieło życia, może lepiej Fin to zrobi  😁 ale chyba widac 🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
obiecany dralon na Rudzielcu  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.