Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
17 czerwca 2012 21:47
kujka, bo koleżanka powoduje o wiele mniejszą szkodę niż ja 😉 ja lonżuję i wsiadam sporadycznie (no i staram się z Pomocą-z-dołu jak już) 🙂
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
17 czerwca 2012 21:51
Dzionka, świetnie wyglądacie 🙂
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 czerwca 2012 21:53
Efka, ten obrazek był po prostu epicki 😂
Wstaw coś Krzysiowego 👀

Kujka, ja do ciebie wpadnę, tylko z sierpniu (chyba, że nie zdam sesji, to może w lipcu 😁 ) to jakieś gilofotki zrobię 🏇

Dzionka, jak u was byłam niecałe 2 miechy temu to Dzionka było sporo mniej, szybko chłopak przybiera 👍
wątek zamknięty
cieciorka, dzięki, bardzo mi miło 🙂

Misskiedis, no wiesz, jest na takim pastwisku, że ciężko żeby było inaczej 🙂 Wszystkie konie w stajni wyglądają dobrze. Dwa lata temu latem spasł mi się jeszcze bardziej - mam nadzieję że to się nie powtórzy, bo chodzi więcej niż wtedy 🙂 Kochanego ciałka nigdy za wiele 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
17 czerwca 2012 21:57
efka, hahaha no pewnie! no i co, mialam racje! teraz ma takie jaja ze nie mam uwag!
dawaj jeszcze ten z godzilla!!
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 czerwca 2012 21:59
Dzionka, a jeszcze niedawno było, że Dzion wychudł i kiedy to on będzie taki okrągły jak kiedyś 😁
wątek zamknięty
Klami miałam obawy, że sobie z nim nie poradzę. Ale jest na prawdę dobrze 🙂 Ogór jak zwykle cudowny! 😜
Angeel bo to tak na prawdę (nie zapeszając) Miły konik, który na prawdę szybko się uczy.  :kwiatek:
xxagaxx jaki tam kawał faceta. Jest po prostu... tłusty 🙂
juliadna bo nie jest  😉 Z konia który deptał ludzi i nie dawał się złapać na padoku nagle zrobił się koń, który stoi grzecznie na myjce, a przy czyszczeniu to nawet nie muszę go przywiązywać 😉
Libella a gdzie tam  😉 Może ma ze 165? 168. tak na prawdę to się nie zastanawiałam 😉
faith  :kwiatek: Młodzik, ale wcale nie morderca 🙂
barbor byka to ja w nim widzę, ale tylko jako tłuściocha 😀  Jak mnie zaprosisz to wpadnę  😎 I może nawet jeszcze Grafita obfocę 😀
Anderia tak to jest jak za konia biorą się ludzie, którzy nie do końca wiedzą jak to ugryźć.  :kwiatek:
xxmalinaxx trzymam trzymam! Dziękuję! W sumie to teraz oby dwie mamy gniade małopolaki  😁 Ale masz czerwone włosy 😀
tulipan no pięknie. Miałaś nie jeździć, a tu może będziesz miała 3 ogony. Super 😀


A młody dzisiaj chodził tak  😍 Co prawda w galopie robi "uaaaaaa gaalopujeeeemyyy jazdaaaa" to nie mogę się na niego irytować. Kłusuje jak stary 😀
Tylko ja głupia chyba się za bardzo przywiązuję, a wiem, że nie powinnam.

wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 czerwca 2012 23:21
Dzisiaj nabyłam Opatrunek ze srebrem Aquacel AG dla Grociszcza i od jutra będziemy walczyć z paskudną, niechcącą się goić rana 👿
Kobyła żre miewa się dobrze, przestała żreć owies i automatycznie przestała puchnąc... mimo że od 2 tygodni stoi w boksie 🙄
Trzymajcie kciuki żeby ta paskudna rana wkońcu sie zagoiła bo po 10 dniach miałam już wsiadać na stępa a tu minął 14 dzień a rana jest nadal raną 😕
wątek zamknięty
Misskiedis, kącikowi nie dogodzisz - zawsze dla kogoś będzie za chudy/za gruby/za mało mięśni/za dużo mięśni/ładnie w irokezie/brzydko w irokezie i tak dalej 😀 Ale ja się nie przejmuję, wiem że ma świetną opiekę i jest szczęśliwy, to mi wystarcza 🙂

Zairka, no to trzymam kciuki za Grotę!
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 czerwca 2012 07:07
Dzionka, ale to ty go nie chciałaś pokazywać bo "nie w formie" 😉

Zairka, trzymam kciuki, oby po tym opatrunku wygoiło się raz dwa 😉
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
18 czerwca 2012 07:33
Chciałam się tylko chwilkę pozachwycać moim koniem! 💘
Po ponad 2 tygodniach wyłącznie trybu pastwisko- stajnia mój najcudowniejszy koń pozwolił wsiąść na siebie w sukni ślubnej z mega długim trenem, pozwolił się fotografować, ustawiać, przestawiać i nie świrował!  😅 😅 😅
wątek zamknięty
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
18 czerwca 2012 09:12
Jak tylko będziesz miała te zdjęcia koniecznie pochwal się  😍
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
18 czerwca 2012 09:17
Tu dam jedno żeby nie zaśmiecać KR, a jeszcze kilka w wątku ślubnym.

Naszym fotografem była niezastąpiona Dominika Frej 😅 😅 😅
wątek zamknięty
Ash podziwiałam na fb. Zdjęcia przecudowne  😍 a najlepsze jest to, że w pierwszej chwili myślałam, że to dwa fryzy  😁
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
18 czerwca 2012 11:35
Baffinka dzięki  :kwiatek:
hahahah tak wiem, że mój koń jest gruby, ale ja specjalnie go tak upasłam żeby wyglądał na fryza 😂 😂 😂
wątek zamknięty
ash, ja po obejrzeniu zdjęć na facebooku też bym sobie dała rękę uciąć, że to fryz!! Ale pięknie, nie mogę się napatrzeć. Dominika to jednak umie zrobić sesję tak, żeby nie wiało kiczem 🙂 BOSKIE zdjęcia i boscy wy 🙂
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
18 czerwca 2012 15:18
oj tak! Uwielbiam ją 😅 😅
Już mamy pomysł na kolejną sesję - zupełnie nie końską 🏇 🏇 🏇 i nie mogę się doczekać!
Aż takie grube to moje dziecko, że wszyscy myślą że to fryz?! Biedne moje trakenisko na diecie już od 2och tygodni przecież 😂 😂
wątek zamknięty
Pisałam już w kąciku skoków, ale muszę się wam pochwalić  🙂 W ten weekend jechaliśmy z Plackiem nasze pierwsze wspólne P klasy  🏇 Ja jechałam coś wyżej niż metr pierwszy raz od chyba 3 czy 4 lat. Pierwszego dnia mieliśmy zrzutkę z mojej winy, a drugiego dnia na czysto. Jestem mega zadowolona z ciapka, jak mu się wyżej zrobiło to się zrobił bardziej uważny i zaczął się lepiej prowadzić  😍
Filmik z przejazdu:
http://s180.photobucket.com/albums/x252/Sandrusia_photo/grzybowo/?action=view&current=P2.mp4
wątek zamknięty
Frania - gratulacje! 🙂 super, że jest bardziej uważny na wyższych przeszkodach! Powodzenia w dalszych startach 🙂

My w niedzielę też startowaliśmy. Ja i kobyłka jechałyśmy pierwszy raz L 🙂 iii.. miałyśmy pierwsze miejsce! 🙂 z Młodym w LL niestety nam baaardzo nie poszło, ale pierwsze koty za płoty 🙂 Jeszcze tak spięty w życiu nie był...
wątek zamknięty
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
18 czerwca 2012 17:57
O Boże ash piekne zdjęcia!  😍
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
18 czerwca 2012 18:38
ash, super !!!

Mój mały wyścigowiec dzisiaj został obfotografowany, więc wybaczcie, że w każdym temacie znajdziecie jego fotkę  😁. No, przesadzam- dla zainteresowanych w młodych koniach i arabach.
A tutaj zdjęcie z mamunią


i gramolenie się ;]


portret
wątek zamknięty
Ogólnie b. rzadko udzielam się w kąciku, ale nie mogłam się powstrzymać, ash boskie zdjęcia 😜
wojenka jaki on jest śliczny, ogólnie nie jestem fanką arabów ale on-  😍  😍
wątek zamknięty
Ash  😍  niezmieskie zdjecia jak zawsze od Dominiki 😀
Efka gratulaaaaacje 😀 pewnie puchniesz z dumy co?😀
Wojenka alez on jest fotogeniczny, cudo!

Nie moge chodzic po wczorajszej dosiadowce  😵
wątek zamknięty
tulipan, haha.. i bardzo dobrze. To teraz szturmem do przodu !

Mąka, dzieki. A co do młodego to super. Tylko wiesz złota zasada, nie przywiązuj sie do cudzego. Wiem, że to trudne i wiem, że wiesz, że nie powinnaś. 😉 Powodzenia !

ash, piekne zdjecie !
wątek zamknięty
Już mogę oficjalnie powiedzieć, że do Waldka dołączyło takie małe i drobne dziecko  😎

Kawał fajnego chłopa, zobaczymy jak nam się współpraca poukłada.
wątek zamknięty
Dobrze mi się wydaje, że to Shamrock?
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
18 czerwca 2012 21:22
tulipan, ale obłędny 😵
wątek zamknięty
tulipan, gratuluję pięknego stwora  😍
wątek zamknięty
magija21 właśnie się później przekonałam ,że woda jest  jednak mokra  😁
W końcu doczekałam się mojej wymarzonej naturalowej sesji. Pomijając fakt ,że nigdy w życiu nie pochwalałam naturala i posiadam konia nie zrównoważonego psychicznie  😂 ,
wątek zamknięty
epk dobrze, właśnie go przywiozłam dzisiaj  😉 Tylko zdjęcie stare, u hodowcy jeszcze
Zu Cobrinha  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.