Problemy techniczne z r-v

na komputerze
root, na komputerze w ogłoszeniach poza stroną główną w sumie nie działa nic (w podkategoriach menu/filtry nieaktywne, widoczne ogłoszenia nie reagują, brak możliwości przewijania)
root   szef wszystkich szefów
19 lutego 2024 22:51
any, hmm, raczej wszystko powinno działać.
Może przeglądarka trzyma Ci gdzieś zapisane jakieś stare pliki. Spróbuj ctrl+f5 jednocześnie, powinno ściągnąć aktualną wersję od nowa.
root, dzisiaj ruszyło 😉
Czy jest jakiś bezpośredni link do logowania się TYLKO na forum? Chciałam się zalogować na komputerze, na którym nie byłam zalogowana i nie mogę, bo cały czas wyskakuje mi "błędne hasło" i komunikat pod spodem "uwaga - jeśli masz konto na forum, musisz założyć drugie do ogłoszeń ". A używam codziennie tego samego przycisku do logowania i dopiero dzisiaj taki problem.
Co do tego wyżej poradziłam sobie sama. Logowanie mailem, a nie nazwą użytkownika, przepuściło mnie do forum.
Nie wiem czy widzieliście, ale jak wejdzie się w profil użytkownika to pojawił się link do jego ogłoszeń!😀
Tak. Zuzu już o tym pisała w książce skarg i wniosków 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 marca 2024 10:48
Fokusowa, OOO! Nareszcie 😍
Po wejściu na forum re-volty, program antywirusowy wyświetla mi ostrzeżenie. Jaka jest tego przyczyna?
Screenshot_12.jpg Screenshot_12.jpg
Gandalf Biały, to jest serwer do badania statystyki odwiedzin, nie wiem czemu antywirus się do tego przyczepił, tam nie ma nic niebezpiecznego...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się