sklepy internetowe

Ogromny plus, jak zwykle dla LOFT HR, jak zwykle zadanie specjalne, wysyłka na wczoraj i wszystko ogarnięte od ręki 😀 Polecam, już któryś raz mam tyłek ratowany.
Już nie wspomnę o pomocy w dobrze supli 🙂
Minus dla dobry-kon za strasznie dluga realizacje zamowienia. Dzwonilam 3 razy czy cos mozna wyslac szybciej czesc ktora jest (brakowalo jednej rzeczy z calego zamowienia) po czym po 3 tyg oczekiwania dostaje zamowirnie rozlozone na 2 paczki. Jakby od razu nie mogli rozbic na 2 i jednej wyslac wczesniej. Co wiecej w dwoch rozmowach zostalam poinformowana ze paczka dzis zostanie wyslana, a zostala za tydzien.

Mega plus dla pasi-konik. Bardzo duże zamówienie wysłane jeszcze tego samego dnia.
gnl, bergo duże plusy, szybka realizacja i wszystko w porządku 🙂

oraz ogromny OGROMNY! PLUS dla horse trade i django na allegro - to od nich zamawiam najczęściej, bo mam smarta i darmową wysyłkę 😉 Błyskawiczny czas realizacji, zawsze wszystko w porządku, nigdy nie miałam żadnego problemu. Zwroty przez allegro też darmowe i bezproblemowe. To zdecydowanie mój toptoptop.
Szkoda, że więcej znanych sklepów nie prowadzi sklepu na allegro.
Gillian   four letter word
30 września 2021 08:45
LOFT HR - realizacja zamówienia w ten sam dzień, kolejnego dnia rano paczka u mnie 😍
Ogromny plus dla Horse Tack wczoraj złożone zamówienie, dzisiaj paczka już u mnie 😎
ostatnio robię sporo zakupów na allegro i polecam amigo-konie i horsejachttur 🙂 a na ogromnego plusa zasługuje horse-trade, bo wczoraj rano zamówiłam dwie rzeczy, a dziś przed 9 dostałam info, że paczka czeka w paczkomacie 👏
Zaległe plusy dla :
GNL jak zwykle niezawodni,
Loft super szybka wysyłka
Bergo,
Horsetown,
4Equine.
No do żadnego z tych sklepów nie mogę się przyczepić i złego słowa powiedzieć 😍
Plusy dla:
X-horse
GNL
Febro
Zabookuj

Sklepy niezawodne 😀
dairoxroxi, Właśnie przymierzam się do zakupów derki u nich bo mają jakąś akcję na swojej stronie https://horsetack.pl/ .
Aż tak szybko wysłali paczkę?
Tak, moja derka była dostępna jako 1-2 dni realizacji, szybki przelew zrobiony jakoś o 12 i tego samego dnia wyszła 🙂
dairoxroxi, to farcik, bo sklep nie ma za dobrych opinii. Kontakt w razie W zerowy a i czekać można miesiącami (wiem z autopsji)...
Moon   #kulistyzajebisty
05 października 2021 07:13
z Horse-Tack to mam takie spostrzeżenie, że trzeba zamawiać towar dostępny na magazynie - już ze trzy razy u nich zamawiałam coś u nich, ale za każdym razem upewniłam się, że posiadają towar na stanie. wtedy faktycznie - przesyłka bardzo szybka ;-)

a jakby ktoś był ciekaw - moja historia z ntb24 się teoretycznie zakończyła sukcesem, bo - alleluja - dostałam podkładkę :P Ale teraz, jestem ciekawa ile czasu będę prosić o fakturę (co zaznaczyłam w zamówieniu, naturalnie) 🤷
Zdecydowanie nie polecam.

Z kolei zaległe plusy dla: Horse Trade i GNLa <3
U mnie plus dla:
Bergo - ostatnia promocja pozwoliła mi zaopatrzyć się w suplementy dla harpiątek;
HORSETOWN - świetny kontakt i jak obniżają ceny to portfel tak nie płacze, kiedyś zbierałam się z zakupem ogłowia w promocji, zanim się zebrałam cena wróciła do poprzedniej, zapytałam czy jednak da się wrócić do promocyjnej ceny i mam śliczne ogłowie
GNL - tradycyjnie szybko i bez problemu, dzwonią z pytaniem o każdą ewentualną nie wielką zmianą w zamówieniu(bat innej firmy, inny smak przysmaków)
Horsetack - bez problemu, czas realizacji się zgadza, jestem zawsze informowana kiedy mają dostawę kolejnych elementów zamówienia, jak w czasie mieli by się nie zmieścić to zawsze informują o innych możliwościach. Kiedyś zadzwoniłam do nich we wtorek, że na czwartek czegoś tam potrzebuję a termin był 7 dniowy, i miałam na czwartek.
Tym razem mały minus dla BERGO
Z zamówionych 3 rzeczy dostałam niestety tylko jedną. Nie rozumiem czemu mieli na stronie dostępne produkty których nie ma u producenta.
Ja ostatnio w Bergo zrobiłam zamówienie specjalnie żeby kupić jedną konkretną rzecz.. po czym dobrałam sobie jakieś pierdoły. Okazało się że jest wszystko tylko nie ta jedna rzecz (też brak u producenta) 😇 zaproponowali mi zamiennik w cenie 2x mniej korzystnej..
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
08 października 2021 20:36
Plusik dla cavalloshop i Horse and pony. Dobry kontakt i mega sprawna dostawa 🙂
Aleks   If you are NOT in neutral ask yourself why not - Karen Rohlf
09 października 2021 12:50
Plusy dla:
- hippovet - dla nich seryjnie, za super produkty i świetną obsługę 🌷,
- horselinepro - za błyskawiczna przesyłkę,
- tackshop - fajną obsługę i szybką wysyłkę.

I osobny mega plus dla kowalencki.pl - hurtownia kowalska 🌷 kupuje od lat, zawsze można liczyć na dodatkowe informacje, doradztwo w/s sprzętu i ewentualnych zagwozdek kopytnych 🙂 - info dla werkujących. Ceny mają konkurencyjne <3 .
plus dla gnl oraz trok
Moon   #kulistyzajebisty
11 października 2021 19:43
Nudny plus dla gnl’a 😍😍😍
I plus dla allegrowego sklepu Horselen - towar z terminem oczekiwania 8dni, miałam w paczkomacie po 3 dniach 👌😁
Standardowy plus dla GNL 😍
oraz duży plus dla tornado sklep 😁
Ogromny, ogromny!!! plus dla Horse-Trade za zabójczo doskonałą, zaangażowaną i uśmiechnięta obsługę- sama przyjemność zamawiana.

Wielki plus dla HorseQual z Krakowa- wszystko super szybko dostarczone, ślicznie i delikatnie zapakowane, duży wybór i przemiła obsługa, plus gratisy w paczce 🙂
Duży plus dla horze.pl 💖
Chociaż może minus bo mają tak super promocje, że niedługo zbankrutuje 😝
Wielki plus dla loft-hr.pl 😍 mega dobry kontakt, ekspresowa wysyłka.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się