Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

ovca w s.Oliver widziałam dzisiaj za 100zł, ale nie wiem czy u Ciebie w mieście też będą, bo to chyba jakaś przecena była.
No fakt, w Diversie były trampki fajne, ale tylko w factory u nas, jak zlikwidowali to dupa. :/
Czy ktoś ma te butki ? -> http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/botki/skl1_black_lace_jc_boots.html
Proszę o zdanie relacji  :kwiatek:
Mi się dziś udało kupić takie z reserved, mam nadzieję, że mi się nie rozlecą🙂

Bardzo ładne 🙂. Wyglądają na dość płaskie z przodu - w sensie wąskie w tym pasku, muszę iść do reserwed i sprawdzić - bo mi przez wszystkie takie sandałki noga przelatuje 😉.
cieciorka   kocioł bałkański
30 kwietnia 2012 10:20
który kolor?

BASZNIA   mleczna i deserowa
30 kwietnia 2012 10:37
Pierwszy 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
30 kwietnia 2012 11:26
Pierwszy 😉
epk trzeba dobrze paluchy w nich ułożyć wtedy jest ok, poza tym to jest skóra więc się rozciągają i pasują 🙂

cieciorka pierwszy!
Pisałam wcześniej o ofercie o Conversach w promocji. Moje buty doszły, wszystko w jak najlepszym porządku, czekałam tak jak było w ogłoszeniu - 14 dni  👀 Sprawdzone, można zamawiać  💃
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 maja 2012 06:45
Bylam wczoraj za butami. Szukam adidasow na lato,nigdzie nic nie ma. Przymierzalam baleriny Pumy,ale to nie dla mnie. Plytkie i spadaja mi z nogi, w adidasie nic, w pumie nic, w nike i reeboku same wysokie za kostke. No i widzialam na zywo te trampki adasia honey - tragedia.
Jara,a coś z tych wysokich ciekawego? Ostatnio pozwiedzałam wszystkie Sizeery, Mety, Adasie, Reeboki i Nike - nic! brzydkie modele, i na dodatek świecą się jak psu ...  🤬
JARA czemu honey adidasa tragedia? Bo miałam zamawiać z all, ale teraz to nie wiem..  🙁 Chociaż bardzo mi się podobają 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 maja 2012 14:54
Sama bylam chetna na te czerwone honeye, na allegro stoja po 300zl. Na zywo nie wygladaja juz tak dobrze.
Atutowa, jedne nike w factory dawaly rade.

edit:
masło maślane
Dzięki  😉 Chyba zamówie sobie z allegro jakiś męski model, air force troche głupio, bo brat ma takie  😁 zastanawiam się nad air max'ami, ale za duzo ich już wszędzie .. Jestem totalnie zakochana w adaśkach rise high/mid, ale niestety najmniejszy męski rozmiar na allegro to 41 bodajże  🙁 Kiedyś były jeszcze od Scotta, w moich kolorach, cudowne, ale 38  🤔 Czy na prawde tak ciężko kupić buty czy tylko ja mam taki spaczony gust?
cieciorka   kocioł bałkański
01 maja 2012 15:29
BASZNIA, hanoverka, Pauli, mnie też na pierwszy rzut oka brązowe, ale te drugie chyba bardziej uniwersalne będą.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 maja 2012 17:02
JARA, ja kupiłam sobie klasyczne, czarne Nike w Magnolii. Mam je już ok 2 tygodni i jestem zadowolona (http://www.citysport.com.pl/index.php?page_id=6&search=1&catid=68&showCat=70&productID=30859) 😉

Teraz szukam ładnych balerinek, najlepiej w takim kolorze, który będzie pasował do wszystkiego 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 maja 2012 17:57
Taki krój to trochę nie mój "klimat" 😉 Mój chłopak znalazł dziś jeszcze ewentualnie takie
Znośne
http://moda.allegro.pl/nike-buty-damskie-wmns-oceania-38-od-citysport-i2308074711.html

i wczoraj przymierzałam
Air Max Command - 300zł w Factory

rozmiar 39 bardzo wąskie mi się wydawały ciasne z każdej strony
jeny,ale ja kocham moją mamę  😍 wczoraj wróciła z wakacji i przywiozła mi z butów 5 par conversów i 2 vansów. Kochana kobieta  💘
JARA  te pierwsze fajne 🙂
zalcia97, nie za dobrze masz?!  😜
zalcia97  czy twoja mama nie szuka kolejnej córki?  😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 maja 2012 17:26
Ma ktoś więcej zdjęć Butów Adidas Adisnow II ? Chodzi o takie buty:
http://www.neosport.pl/product-pol-24288-Buty-Adidas-ADISNOW-II-G42650.html

Po wpisaniu nazwy w google wyskakują tylko śniegowce.
Frania buty faaaaajne. 💘  Spytam się jej,ale jakby miała kupować po 14 par to nie wiem czy by na to uległa 😀 😁
Altiria  nieeeee, w sam raz! 😀  😁
Moja mama z wakacji to by mi przywiozła co najwyżej pocztówkę albo czapkę z daszkiem.  😁  Za to o swoich torebkach zawsze pamięta.  😎
zalcia, jakie kolory?  👀 👀
sandru Converse mam białe,białe w kwiatki,czarne,czarne skórzane,żółte, czerwone,fioletowe,niebieskie a z Vansów tylko czarne i grafitowe.  😉
Czy w jakiejś sieciówce dostanę zwykłe, sportowe sandały w rozsądnej cenie? Niestety moich ulubionych Tribordów za 19,90 już nie produkują 🙁.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
04 maja 2012 21:37
W jakich sklepach znajdę fajne szpilki do 150 zł, które mi się nie rozwalą zaraz i będą w miarę wygodne? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się