Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Marka to Vices, kupione w osiedlowym sklepie z butami i ciuchami za 75 zł. 😉


Gdzie są takie sklepy w Krakowie ? Bo buty są śliczne  😀
Pursat   Абсолют чистой крови
11 maja 2012 15:10
Dziękuję. :kwiatek: W dh Wanda, na górze jest tam taki sklepik z ciuchami, butami, torebkami. 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 maja 2012 15:11
Przyszły moje Pumy, kocham je! 🙂
Czy w Warszawie jest jakiś sklep w którym  jest duży wybór butów Baldowskiego? Byłam jakiś czas temu w Złotych Tarasach a tam 3 buty na krzyż  🙁  Potrzebuję niskich, czarnych szpilek (takich do 9 cm) na wczoraj. Ktoś coś widział?  👀
Dziękuję. :kwiatek: W dh Wanda, na górze jest tam taki sklepik z ciuchami, butami, torebkami. 😉


Dziękuję  🙂
Dziewczyny, czy któraś z Was chodziła na co dzień po ulicy w takich prawdziwych jeździeckich sztybletach? Niektóre trafiają się wygodne jak kapcie, ale zastanawiam się nad tymi, bo są śliczne i tańsze, niż buty tego typu w sklepach, np. w HD.
http://allegro.pl/jezdziectwo-botki-sztyblety-damskie-skora100-32-42-i2341480477.html
Scottie   Cicha obserwatorka
13 maja 2012 13:52
ankers, ja chodzę w sztybletach jak jest już za zimno na balerinki, ale jeszcze za ciepło na kozaki. Z jednej tylko przyczyny: nie jeżdżę już konno, a je kupiłam miesiąc przed tym, jak przestałam jeździć (czyli nówki sztuki praktycznie), dodatkowo nie mam żadnych "przejściowych" butów. Sztyblety są CHYBA firmy Hippica i nie są wiązane (klasyczne), jedyne buty, których nie przekoślawiłam, a koślawię wszystkie 🙂 Świetnie trzymają stopę, są stabilne, nie obcierają, są bardzo wygodne. Dodatkowym plusem jest mini obcas, który moim zdaniem powinny mieć wszystkie "płaskie" buty. No i dzięki temu, że są dłuższe, nie jest mi zimno w kostkę 😉 Pasują zarówno do trencza jak i ramoneski. Teraz jak się przeniosłam na baleriny, to strasznie bolą mnie stopy i czasami czuję się, jakbym chodziła boso.
Scottie, no i takiej odpowiedzi oczekiwałam 😉. Mam nadzieję, że trochę pożyją.
ankers ja mam od kilku lat bardzo podobne sztyblety od Pana Pawła Krzyśka. Jeździ mi się w nich super wygodnie. Raz, zimą rozwaliły mi się kozaki i wyszłam w nich na uczelnie i mnie bardzo mocno obtarły w tym miejscu gdzie jest ten szew przy czubku, tak jakby między końcem palców a resztą stopy. Oczywiście każdy ma inną stopę, no i buty też inne. Moje koleżanki często chodzą w takich zwyczajnych z gumką i sobie chwalą, tak, że próbuj, czemu nie...
cieciorka   kocioł bałkański
13 maja 2012 14:00
ankers, ja chodziłam. Nie miałam innych skórzanych, czarnych butów, więc umyłam używałam na pogrzeb, czy nawet na miasto. Teraz stały się modne, więc nawet ujdzie, mimo, że są to typowo jeździeckie, czarne i bez ozdób.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
13 maja 2012 14:05
Ankers, mnie się zdaża chodzić. Zazwyczaj biegam w nich do stajni, bo jeżdżę w oficerkach, jeżeli nie jest błotniście. Potem przecieram je mokrą szmatką, pastuje i wychodzę do miasta.  😡 Ludzie nie patrzą się na mnie dziwnie jak narazie  😁
Myślę, że nie mają powodu do dziwnego patrzenia, bo te buty (o ile czyste 😉) są bardzo eleganckie, poza tym widzę sporo takich w sklepach. Jednak są o wiele droższe, niż te prawdziwe jeździeckie, a i często gorszej jakości. Dziękuję za odpowiedzi 🙂.
cieciorka   kocioł bałkański
13 maja 2012 14:23
ankers, nie tyle gorszej jakości, co z cieńszej skóry, co przeszkadza przy koniach, ale w chodzeniu jest wygodniejsze.
ankers ja mam dokładnie te z linka, mają już rok, a są jak nowe, uwielbiam je i mają tak mięciutką skórę, że do chodzenia też byłyby super  🙂.
Szukam butków Nike a dokładnie modelu WMNS Court Tradition LT Mid. Moje kopytko ma rozmiar 41. Zdążyłam sie dowiedzieć, że jest to model z 2009-2010 roku i generalnie w internetowych sklepach pisze tylko: Produkt niedostępny. Znalazłam model cały czarny na allegro i cały biały, ale chciałam bym chociaż troche z kolorem. Może ktoś z re-voltowiczów ma takie buty i pomógłby mi znaleźć sklep, albo znajomych co sprzedają buty sportowe?  :kwiatek:
Może jeszcze nie wszystko stracone 😉

To są dokładnie te butki i bardzo podobają mi się w tej kolorystyce:



Pursat piękne  😍
Zgłaszam się do Was z małym problemem (bo chyba nikt inny mi nie doradzi jak Wy), co robicie żeby wam stopy nie zsuwały się do przodu w np. sandałach na obcasie,lub butach z otwartymi noskami. ja mam z tym problem, nie wiem,czy to ja juz taką nie dołęgą jestem i nie potrafię chodzić,czy może but w jakiś sposób źle dobrany...?
Edy
Moja mam wkłada taką wkładkę żelową [?] pod przód stopy i stopa nie "wypływa" z przodu. 😉
Byłam dzisiaj w sklepie sportowym i po zobaczeniu butów puma cabana "niebiesko"-żółtych powiem tylko tyle... jak dla mnie jedno wielkie fuj. Takich "ładnych" butów po pumie się nie spodziewałam, ale cóż, są gusta i guściki 🙂

ciura, pierwsze b. fajne!  😀
cieciorka   kocioł bałkański
15 maja 2012 17:32
W jakich sklepach jest duży wybór butów Puma? Podobają mi się Cabany, ale czy w ogóle jest rozmiar 39?
Edy
Moja mam wkłada taką wkładkę żelową [?] pod przód stopy i stopa nie "wypływa" z przodu. 😉


stosowałam,na mnie nie podziałała, jakaś inna jestem chyba....  😵
Pursat   Абсолют чистой крови
15 maja 2012 20:27
Edy, dzięki. :kwiatek: W tych sandałach, które ostatnio pokazywałam noga mi lekko wyjeżdżała. Przykleiłam żele i jest lepiej. Może popróbuj z grubością takich wkładek? Przyczepność stopy to jedno, ale chodzi też o to, żeby podnieść i docisnąć stopę do górnej części buta.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 maja 2012 21:13
W jakich sklepach jest duży wybór butów Puma? Podobają mi się Cabany, ale czy w ogóle jest rozmiar 39?


Jest rozmiar 39, bo sama jestem ich posiadaczką od tygodnia. W sklepie chyba nie ma, ja przynajmniej tego modelu po galeriach nie widziałam, więc kupiłam na Allegro.
cieciorka   kocioł bałkański
15 maja 2012 21:18
JARA, szukałam też na allegro, ale jak wpisałam w filtr rozmiar 39 wyników było zero
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 maja 2012 21:20
Są, są... tylko wybór kolorów kiepskich. Jak wpiszesz samo "cabana" to wyskakują takie cudowne egzemplarze 🙂😉


http://allegro.pl/listing.php/search?category=531&sg=0&string=cabana+39
cieciorka   kocioł bałkański
15 maja 2012 21:33
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 maja 2012 21:35
Ja mam te szare, z Twojego pierwszego linka. Są bardzo lekkie i naprawdę wygodne. Na pewno jeszcze kupię jedną parę, problemem jest tylko wybór kolorystyki 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
17 maja 2012 11:22
JARA, też są fajne, ale wiele osób je ma.
Te które mi się podobają są chyba męskie- tylko w dużych rozmiarach.
Jeszcze takie Pumy strasznie mi się podobają:
http://www.shop-eu.puma.com/Women's-Supersuede-Eco-Trainers/352635,en,pd.html&cgid=13000#
cieciorka te ostatnie Pumy są świetne ! Super kolory i fanie wyglądają na nodze (zgrabnie)  😉
cieciorka   kocioł bałkański
17 maja 2012 12:04
tulipan, no, zielone i żółte najlepsze. Niestety są droższe i wyglądają na mniej "letnie" od caban, a ja szukam czegoś lekkiego i żeby się w tym nie ugotować.
Wiesz może w jakim sklepie można pomacać i przymierzyć? I czy jest gdzieś wykaz wszystkich kolorów caban w damskich rozmiarach?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się