Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

cieciorka,
tak 😀 ta dolna część jest gumowa, w końcu nie będzie trzeba łazić slalomem między kałużami, huraaaa🙂 zamówiłam, jak dostanę paczkę to sięzamelduję 😉


A czy ta gumowa część też jest ocieplana?
Jak myslicie, które buty lepiej się sprawdzą,
te pierwsze czy te drugie?
Bo nie mogę się zdecydować które z nich  😉
Jak myślicie?
Bo poluje na jakieś fajne buty w tym stylu i jak na razie ciężko idzie...
Elena   emocjonalnie elastyczna
18 października 2012 11:34
Nuna mi zdecydowanie bardziej do gustu przypadły te ze zdjęcia nr 2  🏇
Nuna mi też bardziej sie podobają buty ze zdj 2 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
18 października 2012 13:02
Nuna,  1 są super!!!!
Wlasnie odebralam paczke z tymi butami. Niestety cholewka jest znacznie za szeroka🙁 czapsy mam na 38cm obwodu. Sprobuje zaniesc do szewca i zwezic.
Ocieplana jest tylko cholewka,czesc gumowa niestety jest 'goła'
To już sama nie wiem haha,
bo z jednej strony bardzo zależało mi aby owe buty były na takim małym obcasie, takim do 7cm,
ale z drugiej, to te drugie buty zabójcze maja to futerko  😜
Widziałyście gdzieś może takie workery na obcasie małym i z futerkiem?


kasska to kiepsko :/ bo w samej gumie zimno będzie
JARA, na 100% oryginalne, tym bardziej mnie to załamuje. Dzis jadę reklamować, moze coś nowego wpadnie mi w oko  😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
18 października 2012 21:20
Poszukuję takich kaloszy w rozmiarze 38 jak ktoś widział prosiłabym o linka  👀 :kwiatek:
Hermes na deezee.pl są takie tyle że w kolorach zielony i pomarańczowy 🙂
Nuna, 1 boskie!! 🙂
Buty nr 1 sa juz u mnie.
Są naprawdę ekstra!  😀iabeł:
Widziałam również te drugie i wypadły lepiej niż na zdjęciu, super środek, cieplutkie i dobrze zrobione,
ale jednak obcas zwyciężył i jestem bardzo zadowolona.
Postaram się zrobic jeszcze zdjęcia live i na nodze , jakby ktos był zainteresowany 😉
A widział ktoś takie jak wstawiła Nuna (numer 2 bez obcasa) stacjonarnie? Żeby sobie przymieżyć itp? Czy raczej nie ma szans?
A ja zaszalałam i kupiłam sobie takie buty:
[img]http://deichmann.scene7.com/is/image/deichmann/t_p_detail?$im=1104999_P&$sh=1104999_P&defaultImage=default_dsd[/img]
za całe 44 zł 😜

I są to chyba jedyne szpilki, które ani mnie nie cisną, ani nie muszę wpychać chusteczek, by nie spadały mi z nóg... 🤔wirek:
Maea nie jestem pewna,ale chyba w deichmannie  były,ale CCC 🙂 zgadza się?
A widział ktoś takie jak wstawiła Nuna (numer 2 bez obcasa) stacjonarnie? Żeby sobie przymieżyć itp? Czy raczej nie ma szans?


Z tego co wiem to są one na tej okropnej hali- na Marywilskiej 44
Nawet nie wiem czy nie taniej.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 października 2012 18:14
Nuna a wiesz gdzie znajdę nr 1? 😉 jakoś bardziej mi się podobają  😀
Jiska Deichmann 😉
Nuna, ja tak się wtrącę, że... mi te 1 wyglądają trochę...słabo 😡 Bez tych detali jak w tych drugich i z tym dziwnym futerkiem po prostu trochę gorzej się prezentują. Chyba w środku są trochę lepiej ocieplone i może faktycznie mają grubszą podeszwę, ale jakoś mimo to te drugie bardziej do mnie przemawiają... Ale oczywiście to Twoja decyzja! 🙂
smarcik również tam, ale z tego co wiem to te ciężej jest dostać, ale jest to możliwe- moje są stamtąd

Maea własnie te drugie sa lepiej ocieplone, te pierwsze co ja mam to są mniej ocieplone, ale mi zależało żeby były na małym obcasie.  😉

Dzięki za pomoc, jutro postaram sie dodać zdjęcia tych 1 butów na nodze i nie tylko w sumie  🙂
Szukam butów dla mamy, koniecznie skórzanych na niskim słupku badź koturnie, do codziennego biegania po mieście, ale jednak zeby były w miarę eleganckie. No i jednak najlepiej żeby były w sklepie stacjonarnym bo musi je przymierzyć  :kwiatek:
korsik, Boot square w Magnolii. Ja dziś tam kupiłam moje wymarzone buty, był bardzo duży wybór fajnych butów!
korsik, w Deichmannie są teraz fajne przeceny, m.in. na buty ze skóry - może akurat?
klik
klik
klik
Szukam czegoś w całkiem innym stulu, mogą być trochę wyższe tak 6-7cm, no i zapomniałam dodać że to mają być buty jesienne/kozaki  😉
Z tego co wiem to są one na tej okropnej hali- na Marywilskiej 44
Nawet nie wiem czy nie taniej.


super, dzięki 😀 Jak się nie zgubię, to spróbuję poprzymierzać, bo bardzo fajnie wyglądają 🙂
Dziewczyny, jakie firmy oprócz timberland, caterpillar, bustagrip produkują buty tego typu ?  :kwiatek:
Nike ma super w tym roku! Właśnie wczoraj patrzyłam na nie i na pewno po nie wrócę 🙂
korsik, kazar albo wojas? Wystarczy się przejść teraz w jakiejkolwiek galerii handlowej. Butów jest od groma.
poleciłby ktoś jakieś air maxy? :kwiatek: najlepiej ciemne (czarne, granatowe, szare itp.) i najlepiej w cenie przyjaznej 👀


ja chcęęęęę  😜
ktoś gdzieś widział podobne i niedrogo (poza h&m)??
Ja kupilam sobie takie:

Lubię te kiczowate futerka  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się