Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

dziewczyny  :kwiatek: wiecie może co to za buty

emade u mnie zdjęcie się nie wyświetla  🤔
może daj link  😉
Dodofon ja zamowilam raz buty japan style , na zdjeciu wygladaly rewelacyjnie... odeslalam nastepnego dnia, smrod na caly dom, plastikowy obcas jak dla butow dla lalki barbi, nie wiem ile godzin takie cos by wytrzymalo przy normalnym uzytkowaniu, bardzo tandetne i badziewne, nigdy wiecej niz z japan stype, mimo ze na zdjeciach zarowno buty jak i ciuchy wygladala super...
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
22 marca 2010 16:14
Liliana.Ishi które zamówiłaś? Podlinkujesz?
Dworcika   Fantasmagoria
22 marca 2010 18:10
Kurczę... szkoda, bo śliczne.. 🙁
A ja chyba nareszcie znalazłam buty sportowe które mi się podobają. Na miejscu, bez importowania z zagranicy. No i jeszcze ich nie widziałam na niczyich nogach w Poznaniu 😁
[img]http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/965/11/51/965115144[/img]
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
22 marca 2010 18:19
Maracuja boskie  😵  😜
Ada   harder. better. faster. stronger.
22 marca 2010 20:07
maracuja, są cudowneeee, szkoda że to nie adidasy bo już by były moje  😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
22 marca 2010 21:12
maracuja- bosssssssskie  😍
nikt nie kojarzy tych butów z mojego linku?  🙁
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
22 marca 2010 21:43
emade, ale zdjęcie się nie wyświetla
yga   srają muszki, będzie wiosna.
22 marca 2010 21:48
mi też
i mi też ...
maracuja śliczne 😉
a teraz:
teraz widać 😉 ale niestety nie kojarzę ...
choć chyba widziałam podobne w Venezii...ale to były wakacje zeszłe.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
23 marca 2010 09:25
takie cacka mozna tez dostac pod dworcem w wwie. Rzucily mi sie ostatnio w oczy ale sie spieszylam wiec nie wiem jak z cena.
dzięki dzięki laski :kwiatek: dzisiaj widziałam je na żywo i są jeszcze ładniejsze 😍

Ada - te:
😍
szkoda tylko że prawie połowa szkoły tupta w nich 🙄


jeja yga, uwielbiam takie kwieciste buty ! Jak będe troche starsza to sobie kupię 😁


a ja mam takie pytanie butowe: Porównywałam ceny tych czarnych Nike w sklepie stacjonarnym, i na Allegro. Różnica w cenie - 100 zł 🤔 Mam nadzieje że nie będą jakieś felerne. Chociaż jest napisane, że na gwarancji, z paragonem/fakturą...
w sklepie tańsze ?  🤔
ja zawsze się spotykam tak,że na allegro są tańsze, a ja i tak kupuję w sklepie jak mam możliwość 😉
jestem jakaś zacofana bo w ogóle nie robię internetowych zakupów  😀
jakoś nie jestem przekonana  😀
A ja mierzyłam w Aldo moje upatrzone sandałki i niestety w nie nie wejdę stopą  😀iabeł:
w sklepie tańsze ?  🤔
ja zawsze się spotykam tak,że na allegro są tańsze, a ja i tak kupuję w sklepie jak mam możliwość 😉
jestem jakaś zacofana bo w ogóle nie robię internetowych zakupów  😀
jakoś nie jestem przekonana  😀

nie nie, właśnie na Allegro są tańsze. I różnica w cenie jest dość duża, więc pewnie zamówie z Internetu, muszę się tylko upewnić jak to jest ze zwrotem towaru.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
23 marca 2010 20:14
maracuja- zwykle cena różni sie o 100zł, dlatego ja tylko i wyłącznie kupuję na Allegro bądź Ebayu.
Dworcika   Fantasmagoria
23 marca 2010 20:20
Ja dziś przegoniłam kumpla przez wszystkie sklepy z butami na starówce i okolicach. 3 razy! I nic nie znalazłam. Tzn. były, ale: nie ten kolor, niestabilne, niewygodne, sztywne, brak mojego rozmiaru o.O
maracuja sorry, źle przeczytałam  :kwiatek:
i się zdziwiłam właśnie  😀
yga a jak jest jak chciałoby się zwrócić ? wiesz może ?
właśnie tego się najbardziej boję, bo zawsze muszę zmierzyć buty, dlatego że mam strasznie wystającą kość (haluks .. ? nie wiem na pewno czy tak to się nazywa  😉 )
w niedziele ide polowac na buty na obcasie z okazji matury  😉 chce wysokie, ale rownoczesnie zeby nie mialy bardzo cienkiego obcasa, bo nie mam doswiadczenia w chodzeniu w butach na wysokim obcasie. wiec mam nadzieje, ze sie nie zabije  🤣
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
23 marca 2010 21:26
😅  😅  😅  😅 😅 😅 😅NARESZCIE MOJE  😅  😅  😅  😅  😅  😅  😅  😅
Nav powodzenia w polowaniu  😀
cyntia mmmmm, piękne są !  😜
yga   srają muszki, będzie wiosna.
23 marca 2010 22:41
karolina, zamawiasz z allegro tak? To wszystko zalezy jak sie dogadasz ze sprzedającym. NAjlepiej poproś nie o podanie numeru a o długość wkładki w cm.
Cyntia, so piekne  😍 gdzie je kupilqs ? i za ile ?  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się