Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Znalazłam buty na co dzień w fajnej cenie
http://www.citysport.com.pl/produkt/nike-buty-dzieciece-capri-lace-gs-318691-120/
jednak jest napisane, że dziecięce, a rozmiary do wyboru typowo nie-dziecięce.
Myślicie, że to pomyłka sklepu i faktycznie można dostać je w rozmiarze 40, czy też nie? Napisałam już e-maila do nich, jednak pewnie potrwa zanim odpiszą.
Dziewczyny,poradźcie. Warto wydać na converse(zwykłe,niskie,czarne)  te 250zł? Chodzi mi też o jakość,bo jak mają się zaraz rozpaść,to wolę podróbę za 30zł. Pytam bo czytałam,że ceny idą w górę, a jakość wręcz przeciwnie. 🙄
nopebow, możliwe, że 40 dziecięce jest inne niż 40 damskie, które jest jeszcze inne niż 40 męskie. Jak NB szukałam, to myślałam, że te dziecięce mogę przymierzyć, a ekspedientka mi powiedziała, że figa, nic nie poprzymierzam, bo dziecięce inne są.
Dzięki dziewczyny za wszystkie porady  :kwiatek:. Nie miałam takiej szczoteczki w domu, więc na razie delikatnie wyczyściłam je gąbką z wodą i mydłem. Nie jest jeszcze idealnie, będę musiała powtórzyć, ale o niebo lepiej. Chociaż szczoteczka też by się teraz przydała, żeby podnieść włos.
Heval długość wkładki to pół cm różnicy do normalnej 40. Nie wiadomo co myśleć  😉
Nuna, w sensie, że spadają lekko? w CCC są takie wkładki na tył buta, dzięki którym buty nie obcierają i nie spadają 😉 klik
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 maja 2014 20:17
nopebow ja mam Nike Capri i jestem bardzo niezadowolona, słabej jakości i niewygodne.
to niedobrze 🙁 Nie mam aż tak dużego budżetu (powiedzmy 200zł), a potrzebuję jakieś fajne buty na co dzień. Polecicie coś może?
nopebow, a vansy? Albo jak jesteś fanką to conversy?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 maja 2014 20:26
Adidas Superstar można znaleźć do 200zł w internecie, a są nieporównywalnie lepszej jakości. W capri przetarły mi się podeszwy na wylot po miesiącu chodzenia  🙄 Poza tym to jedyne buty sportowe, które mnie obcierają (z tyłu).  🙄 🙄
to niedobrze 🙁 Nie mam aż tak dużego budżetu (powiedzmy 200zł), a potrzebuję jakieś fajne buty na co dzień. Polecicie coś może?


A New Balance? Jakościowo chyba znacznie lepsze niż conversy i vansy.
W outletowym sklepie NB kupiłam właśnie za 200zł.
infantil, gdzie jest outlet NB? Po co ja 300 wybuliłam :/
Factory na Annopolu.
nopebow, a vansy? Albo jak jesteś fanką to conversy?

Nie chcę trampków, bo zwyczajnie przemakają, potrzebuję coś bardziej wytrzymałego.
smarcik,  dzięki za ostrzeżenie.
Factory na Annopolu.

muszę niestety kupić coś internetowo, bo u mnie w mieście żadnych sklepów nie ma...
ale może próbuj internetowo? Można trafić na kupony rabatowe, przeceny. Myślę, że da się znaleźć w cenie zbliżonej do takiej outletowej. 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 maja 2014 20:34
nopebow mierzyłam też niedawno [url=[[a]]http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/marki/adidas%20neo%20label/00006001100176/sportowe[[a]]*buty*damskie.prod?r=5&c=3&filter_brand=adidas_neo_label&st=PRODUCT&filter_cat=marki/adidas_neo_label&filter_brand_c=6&filter_brand_r=6]takie[/url] i moim zdaniem były fajne, tylko to zamsz a nie skóra.


Jeśli zależy Ci na butach użytkowych to odpuściłabym vansy, conversy i inne cuda, bo owszem, wyglądają świetnie, ale to jednak szmaciane buciki, nie na każdą pogodę  😉 (Pomijam fakt, że dla mnie ponad 200zł za buty z materiału to ogromny wydatek, ciężko to porównywać do skórzanych).

edit: widzę, że pisałaś to samo w tym samym czasie jeśli chodzi o walory użytkowe  😉
infantil, dankee

smarcik, moja koleżanka w conversach pół zimy przechodziła, da się 😁 Ale to nie zmienia faktu, że rzeczywiście nie są to buty na dobre i na złe
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 maja 2014 20:47
Podziwiam ją, ja w adidasach zamarzam, muszę mieć porządne trekkingowe ocieplane buty z goretexem a i tak jest mi zimno  🤣
To my z przyjaciółką zupełnie odwrotnie, Capri sobie bardzo chwalimy. Nosimy od gimnazjum, ona jest im wierna do teraz, ja jestem bardziej zmienna  🤣 i nowych już nie kupuję, ale jeśli chodzi o wygodę i wytrzymałość to nie mam im nic do zarzucenia. Ale ja generalnie mam wszystkie buty długo.

Voltowiczki na emigracji, poleciłybyście mi jakieś sklepy internetowe z butami sportowymi w UK? Tylko na brytyjskich stronach udało mi się znaleźć wybrany model, a nie wiem gdzie szukać wiarygodnych opinii o tych sklepach.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 maja 2014 22:04
Altiria to może ja trafiłam na zły egzemplarz, bo moje są okropne. Ale capri wcześniej nie miałam, raczej gustuję w adidasach. Mi też buty na długo wystarczają  😉
Czy rozmiarówka Maxów jest taka sama dla wszystkich modeli?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 maja 2014 21:01
nopebow, a coś w tym stylu?

chodziłam kiedyś w podobnych, z jakiejś sieciówki (ccc albo deichmann), dawały radę i były bardziej uniwersalne niż zwykłe trampki
Nosicie Melisski? Jak się w nich wam chodzi? Marzą mi się baletki, ale jestem trochę skołowana - w Zebrze widziałam za ok 150 zł, a w Hego's są za 200, 300.
Babeczki, widziała któraś z was te buty na żywo? Jakie wrażenia? Mam możliwość kupna tylko przez internet i boję się, że przyjdzie jakiś szajs...

http://www.reserved.com/pl/pl/woman/all/shoes/z8155-01x/ladies-sandals

edit:

Jak wypada rozmiarówka Venezii?
Chce zamówić te buty https://www.venezia.pl/sandaly-na-platformie-p-16554-156-14.17.156.html#    i boje się, że 38 to nie 38  😉
Ja ostatnio noszę Venezii rozmiar mniejsze, Mama tak samo - ma dużo butów z tej firmy i zwykle zamawiała w ciemno 38, a od jakiegoś czasu są jej za duże.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 maja 2014 18:41
co myślicie o tych?
Juliadna, ładne 🙂 chociaż obawiałabym się tego metalowego elementu przy kostce, mnie w innych koturnach coś takiego strasznie obcierało.
Mój zakupoholizm dzisiaj dał o sobie znać i wróciłam do domu z nowymi, nieplanowanymi butami, mam nadzieję, że będą wygodne.
Nosicie Melisski? Jak się w nich wam chodzi? Marzą mi się baletki, ale jestem trochę skołowana - w Zebrze widziałam za ok 150 zł, a w Hego's są za 200, 300.


ja też się właśnie przymierzam do zakupu balerin o takich, na żywo prezentują się dużo lepiej
wyczytałam w internecie, że stopa nie poci się w nich bardziej niż w zwykłych butach, że są bardzo wygodne, że pod wpływem ciepła dostosowują się kształtem do stopy, że same buty bardzo ładnie pachną gumą balonową i małe dzieci mogą chcieć je zjeść 😁 
jutro pójdę do Barakudy i przymierzę, ale jak je wczoraj oglądałam to zewnętrza powierzchnia butów pobrudziła mi ręce na czarno.
więcej mogę napisać jutro  😉


EDIT:

byłam, przymierzyłam i kupiłam 🙂 chodziłam dziś w nich trochę, są wygodne, nic nie obciera, but dostosowuje się do stopy, ładnie pachną  😉 więc jak na razie jestem zadowolona, ale mam je od paru godzin, więcej będę mogła napisać później  😉
Też kupiłam - zapach jest boski, nie pobrudziły stopy, po całym dniu była taka lekko wilgotna, ale nie spocona.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 maja 2014 20:56
Ja mam takie do pływania na desce  😡 Ale ciekawa jestem jak z tym poceniem się, zawsze wydawało mi się że Melisski to zabójstwo dla stóp, choć wyglądają ciekawie  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się