Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

slojma   I was born with a silver spoon!
31 sierpnia 2009 21:38
maracuja- moja wina, moja wina  🤦
Twoja, Twoja! Tak to bym na nie w życiu nie wpadła 🤦 😁
a Twoje już lecą do Ciebie? 😜
slojma   I was born with a silver spoon!
01 września 2009 07:22
Jeszcze nie bo doszly niespodziewane wydatki ale dzwoniłam do nich i będą na mnie czekały więc zamowenie za ok tydzień 😉 ale biało-granatowe to ja już mam 😀
Lotnaa   I'm lovin it! :)
03 września 2009 13:04
Właśnie zakupiłam parę najbrzydszych (i najdroższych) (anty) butów w życiu  😡
Ale jeśli faktycznie działają cuda o jakich producent pisze, to może było warto. Będę w nich brykać po lesie, żeby nikt tej brzydoty nie widział  🤔wirek:
Faktycznie brzydkie  😎 a jakie to cuda mają one zdziałać?
Lotnaa   I'm lovin it! :)
03 września 2009 13:26
http://us.mbt.com/Home/Benefits.aspx
Trochę sobie o nich poczytałam i wiele ludzi bardzo chwali, zwłaszcza jeśli o stawy chodzi.
Zobaczymy, mam nadzieję że nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto.  🤔
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
03 września 2009 13:58
Lotnaa czekam na info jak sie sprawuja. Moj tata ma problemy ze stawami to moze bym go tez w takie cuda zaopatrzyla!
Lotnaa   I'm lovin it! :)
07 września 2009 13:49
Dostałam dziś moje brzydale, w rzeczywistości są jeszcze brzydsze niż na zdjęciu, chociaż wydawałoby się że to już niemożliwe.
Chodzi się w nich dość niesamowicie, zupełnie inaczej i faktycznie mięśnie nóg pracują, żeby w ogóle utrzymać pionową pozycję. Pospacerowałam sobie tylko trochę po domu i jest to bardzo ciekawe.
Ulotka mówi, że chodząc aktywność mięśni zwiększa się o:
18% w łydkach
19% z tyłu ud
9% w pośladkach
Stojąc:
38% w łydkach
37% z tyłu ud
28% w pośladkach.
Do tego o 19% odciąża kolana i biodra.

Może przejdę się wieczorem do parku i spróbuję potruchtać, chyba nie jestem jeszcze gotowa by robić z siebie idiotkę w świetle dziennym  😉
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
07 września 2009 14:08
wrzucaj foty z reala 🙂
właśnie zakupiłam te kozaczki!
zobaczyłam, oczy wywaliłam i klik! Idealne do mojej niebieskiej kurteczki z H&M  😍
http://allegro.pl/show_item.php?item=734295410

zaczyna się, kolejna wypłata i szaleję  🤔wirek:
A ja zachorowałam na buty, które wkleiła tu Pursat ( bezczelnie zapozyczyłam zdjęcie, mam nadzieje, że nie będziesz miała mi tego za złe 😉 ) :


Przyszły mi w poniedziałek i jestem pod wrazeniem, juz chce w nich wychodzic. Ale mam problem  🙁 Bo prawy but jest na mnie troche za szeroki ( generalnie wszystkie buty, noszone przez kogos innego sa na mnie za szerokie, poniewaz mam strasznie waska stope) i mi zlatuje czasem. Ide normalnie, a nagle potykam sie bo mi tak zeslizguje sie z nogi  😕 Macie na to jakis sposob??
Lotnaa   I'm lovin it! :)
20 września 2009 20:38
Właśnie popełniłam takie coś  😡


Nie mierzone, przez internet, pewnie będzie katastrofa rozmiarowa  🤔wirek:
Lov   all my life is changin' every day.
20 września 2009 21:04
Ja jestem uzależniona od kupowania adidasów 😁
I właśnie się zakochałam 🤔wirek:
http://allegro.pl/item747046502_nike_dunk_high_kubus_puchatek.html
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
20 września 2009 21:06
O matko Lov, ale słodziaki!  😍
Lov   all my life is changin' every day.
20 września 2009 21:11
Będę wariatką, jeśli je kupię, bo do moich grubych łydek takie za kostkę kompletnie nie pasują, ale... te kubusie takie boskie są 😍
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
20 września 2009 21:12
Hah a gdyby były z Tygryskiem albo chociaż z Kłapouchym!  😡 😍
Lov   all my life is changin' every day.
20 września 2009 21:16
Nie marudź! Znalazłam jeszcze z Hello Kitty... 😁
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
20 września 2009 21:18
Nie lubię Hello Kitty  😀iabeł:

I nie marudzę!  😀iabeł: 👿  😁
Lov   all my life is changin' every day.
20 września 2009 21:19
Aaaaaaani trochę.. 😁

Mooooooojeeeee.... 💃
No powiedzcie że ładne.... niemały miałam problem z wyborem
Ada   harder. better. faster. stronger.
20 września 2009 22:14
Lov, słodziaki

Ramires, c-u-d-o-w-n-e  😍 ile kosztowała Cię ta przyjemność ?
Eee.. nooo... trochę wstyd sie przyznać że dałam tyle za zwykłe chińskie trampki ale o ile sie nie mylę 216zł 🤔wirek:
No ale w końcu znaczek Conversa kosztuje 🙄
trzynastka   In love with the ordinary
20 września 2009 22:31
jakieś jesienno zimowe buty polecacie?
zależy mi żeby były kobiece, bo wszystkie zimy przebiegałam w adidasach/butach trekingowych
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
20 września 2009 22:34
[quote author=małaMi link=topic=8215.msg336578#msg336578 date=1253118038]
A ja zachorowałam na buty, które wkleiła tu Pursat ( bezczelnie zapozyczyłam zdjęcie, mam nadzieje, że nie będziesz miała mi tego za złe 😉 ) :

Przyszły mi w poniedziałek i jestem pod wrazeniem, juz chce w nich wychodzic. Ale mam problem  🙁 Bo prawy but jest na mnie troche za szeroki ( generalnie wszystkie buty, noszone przez kogos innego sa na mnie za szerokie, poniewaz mam strasznie waska stope) i mi zlatuje czasem. Ide normalnie, a nagle potykam sie bo mi tak zeslizguje sie z nogi  😕 Macie na to jakis sposob??
[/quote]

ja mam z kolei taki problem, ze jedna stope mam nieco mniejsza i tez mi niektore buty spadaja. chetnie wiec poczytam czy jest na to jakas rada. bo sa takie pianki, ktore pozwalaja buty rozepchac, ale czy da sie odwrotnie?
Ada   harder. better. faster. stronger.
20 września 2009 22:39
Ramires, i tak nie najgorzej, myślałam że to może jakaś seria limitowana co prawie 300zł kosztuje. Ale tak czy innaczej to fakt ponad 200zł za trampki to zdecydowanie dużo no ale cóż wkońcu to Conversy  😎
Powiem Ci że będą mnie teraz nawiedzać po nocach, obecnie nie mam "wolnej" kasy na takie wydatki ale poważnie się będę zastanawiać  😉
Chociaż pewnie szybcie najdzie mnie ptrzeba butów jesiennych.
Scottie   Cicha obserwatorka
20 września 2009 22:41
Lov, moja kumpela ma te dunki 🙂 nie mysl sobie, ze to oryginaly :P te wszystkie z kubusiem puchatniem i hello kity na allegro to chinskie wyroby 🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
20 września 2009 22:44
te wszystkie z kubusiem puchatniem i hello kity na allegro to chinskie wyroby 🙂


Przecież wszystkie nike i adidasy pochodzą z Chin, Indonezji i innych Tajlandii.
[quote author=małaMi link=topic=8215.msg336578#msg336578 date=1253118038]
A ja zachorowałam na buty, które wkleiła tu Pursat ( bezczelnie zapozyczyłam zdjęcie, mam nadzieje, że nie będziesz miała mi tego za złe 😉 ) :


Przyszły mi w poniedziałek i jestem pod wrazeniem, juz chce w nich wychodzic. Ale mam problem  🙁 Bo prawy but jest na mnie troche za szeroki ( generalnie wszystkie buty, noszone przez kogos innego sa na mnie za szerokie, poniewaz mam strasznie waska stope) i mi zlatuje czasem. Ide normalnie, a nagle potykam sie bo mi tak zeslizguje sie z nogi  😕 Macie na to jakis sposob??
[/quote]

małaMi w pierwszym lepszym Deichmannie kupisz samoprzylepne wkładki pod palce bądź pod całe stopy. Wkładki są żelowe, mają antypoślizgową powierzchnię i wypełnią luzy w zbyt szerokim obuwiu.
Ada   harder. better. faster. stronger.
20 września 2009 23:02
Tyle że czysto teoretycznie takie "orygianlne" chińskie Nike powinny być bardziej wytrzymałe niż chińskie "podrabiane" Nike. W sumie jak płacisz 300zł za buty to fajnie by było żeby po miesiący się nie rozleciały.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
20 września 2009 23:04
Ada, jasne. Piszę tylko, że teraz nieraz ciężko odróżnić co jest co  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się