Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Niewidzialna, dopiero teraz zauwazlam napis 'venezia' w tle 😂 jeden z moich ulubionych sklepow 🙂
Pojechałam naprawić jednego złamanego paznokcia (przedłużane...)
Wróciłam z:

Niewidzialna w takim razie ja wygladam glupio nawet boso 😁
cieciorka   kocioł bałkański
04 października 2009 20:10
mam problem natury obuwniczej. wybieram się na bal i do sukienki w ktorej ide nie pasuja zadne moje buty.do tańca mam sandałki na niedużym obcasie, ale woałabym sie w nie przebrac po jakimś czasie dopiero.
moje obcasy nie pasuja. jedne ktore stylowo w miare, odstaja kolorem- myslalam o dodatkach, ale to i tak wyglada srednio...
przymierzałam buty mamy- jedne wygladaja idelanie, ale sa za małe, drugie sa za wysokie, nie mogę w nich iść- zabije się. defakto przydałyby mi się dalikatne czarne obcasy bo nie mam, ale tak zadko w nich chodze ze szkoda wydawac kasy. ale wowczas dalej nie bede miała butow, nie tylko do tej sukienki, ale rowniez uniwersalnych. bo mam czerwone, niebieskie i bezowe.
chyba niezposotaje mi niec innego jak przejsc sie po sklepach i poszukac czegos w graniach moich mozliwosci finansowych i w czym potrafiłabym sie przemieszczac z względną gracją.
pomyslalam wiec o butach sprzedawanych jako buty do tanca latino. musza byc wygodne i trwałe skoro tancza w nich. nie maja tez wysokiego obcasu i mozna wsrod nich znaleźć ładne modele. myślicie że warto zainwestować w coś takiego?
moze ktoras z was jest tancerka i jest w stanie powiedziec czy te buty sprawdzaja sie w celach ogolno uzytkowych?
Niewidzialna,też nie rozumiem czemu miałabyś głupio wyglądać.Mam 169cm i sporo butów z obcasem 10-12cm.Jedyne co mnie ogranicza to po pierwsze kwestia wygody-cały dzień nie lubię w takich wysokich chodzić,a po drugie chłopak-ma 176cm i nie lubię być o głowę wyższa😉
Niewidzialna, ja mam 180cm i chodzę w obcasach 8-10 cm, bo po prostu lubię. I rzeczywiście, praktycznie jedynymi czynnikami ograniczającymi są wygoda i dostępnośc mojego rozmiaru 41.
cieciorka może tu znajdziesz info, są jakieś linki no i nicki osób, które wiedziały 🙂 http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,6915.0.html
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
05 października 2009 19:21
Dobra przekonałyście mnie  😉 W czwartek chyba pojadę na zakupy i je przymierze  😀
Dziś wielki dół także nowe buty zostały zamówione

http://allegro.pl/show_item.php?item=762138080&only_activation=1

Tylko, że dół nie minął, bo na paczkę poczekać muszę min 2 tygodnie..  🤔  No, ale jak już przyjdzie..  💃  😅
Ponia   Szefowa forever.
05 października 2009 23:35
Zakupiłam piękne szare botki w CCC, na 11cm obcasie  😎 Kooocham wyskokie buty 😍 i jak w nich chodze mam jakieś 185cm heh

Niewidzialna także marsz do sklepu! 😀
Kobitki, doradźcie mi.
W którym sklepie (nawet za granicą) kupię buty pod kolano, ale na grubą łydkę (41cm) przy rozmiarze stopy 37-38 ;>
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 października 2009 19:42
Niewidzialna moim zdaniem buty na obcasach pasują do idealnie do niewysokich osób, takich jak Ty  😉

a ja dzisiaj kupiłam kalosze w kratkę w biedronce  😁
wistra nigdy sobie nie mierzyłam łydki, nie wiem czy ma w obwodzie mniej czy więcej, ale na pewno należy do szerokich - w styczniu kupiłam sobie kozaki w sklepie KULIG (jest i na Karmelickiej, i na Długiej).
Przy obwodzie łydki ok 37-38 kupowałam na Szerokiej w Toruniu.
No, hihi, ale ja mam 41  😀


edit: Szepcik, dzięki - przejdę się
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
27 października 2009 10:37
A ja musiałam wyrzucić moje ukochane fioletowe botki 🙁 Przez nasze piękne, proste chodniki tak sobie zjechałam obcasy, że musiałabym je chyba całe wymienić.
W sobotę poszłam więc szukać nowych - miały być dość niskie botki, najlepiej takie bez obcasa, takie do biegania do roboty a wróciłam z takimi 🙂  👀



Czaję się jeszcze na zamszowe wiązane półbuty - też na obcasie  💘 Muszę jednak poczekać do wypłaty 🙁

Tych wiązanych jednak nie kupuję, bo wczoraj wylicytowałam takie  😜

foto a allegro
no i jak na razie mam zakaz zakupu kolejnych 🙂
Błagam pomóżcie!
Szukam butów na zimę. Jakieś wysokie kozaki, ocieplane w miare nie przemakające, najzwyklejsze na świecie, bez żadnych obcasów, czarne. Niby wydaje się, że szukam nic wymyślnego ale nijak nie mogę znaleźć czegoś sensownego. Gdzie mogę poszukać jeszcze? Bo całe allegro już przeszukałam..
cieciorka   kocioł bałkański
01 listopada 2009 14:15
ja bym w życiu nie kupiła butów przez internet. wybierz się do galerii w wolnej chwili, przymierz, pomacaj..
Monia, heh, to jest najgorsze - jak sobie wymyślisz co ma być, niby nic, proste...a potem się okazuje, że nie sposób tego ideału znaleźć, bo wszystko w sklepach jest udziwnione  😁 Ja mam kupione ze 3 sezony temu brązowe kozaki na płaskiej podeszwie, ocieplane z subtelnym wiedeńskim biciem w sklepie Tamaris - i trzymają się super 🙂 Polecam 🙂

A do wszystkich zorientowanych mam pytanie: ktokolwiek widział ktokolwiek wie: szare (bądź brązowe) botki, na płaskiej (!) podeszwie, proste, nad kostkę nieznacznie z dwoma subtelnymi guziczkami jako ozdobniki na cholewce? Widziałam dziś w biegu na ulicy na jakiejś dziewczynie...i się zachwyciłam <3
Warto przejść się do takich zwykłych sklepów no name - buty tam z reguły są gorsze jakościowo, ale za to tańsze.

Elbus na Karmelickiej i Długiej jest kilka sklepów z butami, w których parę razy widziałam coś takiego, jak opisujesz. Musisz poszukać 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
01 listopada 2009 14:42
Elbus rok temu kupilam takie szare i czerwone w Zarze. moze i w tym roku mają cos podobnego 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
01 listopada 2009 14:43
Elbus, takie botki były w zeszłym roku w zimie w Zarze.

http://www.allegro.pl/item788160464_oryginalne_buty_botki_zara_rozm_36_wygodne_idealne.html o takie? 🙂
bylam, lazilam po sklepach wszelakich. Niestety wszystkie albo słabo ocieplane albo jakies wymyslne na cieniutkiej podeszwie..
Scottie   Cicha obserwatorka
01 listopada 2009 15:03
MoniaaA, ja tez szukalam czegos na grubszej podeszwie, ale niestety teraz moda jest na płaskie i wątpię, czy znajdziesz coś, co Ci będzie pasowało. Trzeba się chyba przyzwyczaić i kupić grubsze, ocieplane wkładki do butów.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
01 listopada 2009 15:36
moje drogie panie...juz nie wyrabiam przeszukuje siec od 3 godzin i nie znalazlam butow takich jakie mi sie marzą 😫
moze ktoras z Was widziala badz wie gdzie moge w sieci znalezc takie buty http://allegro.pl/item801589095_jesienne_zamszowe_botki_zamsz_szare_nr_39.html ale czarne i bez tego wiazania?
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: Czegoś podobnego właśnie szukałam, przejdę się w tygodniu 🙂
moje drogie panie...juz nie wyrabiam przeszukuje siec od 3 godzin i nie znalazlam butow takich jakie mi sie marzą 😫
moze ktoras z Was widziala badz wie gdzie moge w sieci znalezc takie buty http://allegro.pl/item801589095_jesienne_zamszowe_botki_zamsz_szare_nr_39.html ale czarne i bez tego wiazania?


hm?
http://moda.allegro.pl/item803334697_096_modne_szare_botki_saszki_nowy_wzor_r_37.html
A ja się potwornie naszukałam ładnych butów. Obeszłam 2 galerie handlowe, a w jednym ze sklepów były 3 ciekawe pary i nie mogłam się zdecydowac które wziąć. A pierwszy raz trafiłam do tego sklepu. Głupia byłam że wczesniej tam nie weszłam 🙂 Naprawde polecam, nazywa sie QUAZI
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
03 listopada 2009 15:05
wistra dzieki Ci bardzo :kwiatek: ale zeby jeszcze takie czarne były to już bym wciskala "kup teraz" tym bardziej,ze cena jest powalajaco niska 😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się