re-voltowe kartki wielkanocne part II

Sio dostałam właśnie najpiękniejszą kartkę na świecie!  😍 humor od razu + miliard  😀 dziękuję!  :kwiatek:
wątek zamknięty
Dyra, Dziękuję ślicznie za kartkę, już stoi na parapecie  :kwiatek:
wątek zamknięty
Rany, ja kartki mam dawno gotowe, a kartki leżą bezsensownie w domu. Jutro wyruszą w świat!
wątek zamknięty
Bischa cieszę się, że się podoba :kwiatek:
wątek zamknięty
Moje dzisiaj poszły. Poleconym rzecz jasna, nie powinno być problemów 🙂
wątek zamknięty
Sio   nowe wcielenie marchewki
27 marca 2012 20:06
ententa cieszę się,że Ci się podoba 🙂
wątek zamknięty
moje są już zapakowane w koperty i czekają na jutrzejsze wyjście na pocztę 😉
z góry przepraszam za to, że życzenia są wydrukowane, ale mój fatalny charakter pisma nie wyglądałby estetycznie  😁

ed. Sio i nie tylko mnie, pochwaliłam się rodzicom, mama zabrała ją do swojego pokoju i powiedziała że jej nie odda  😁
wątek zamknięty
Sio   nowe wcielenie marchewki
27 marca 2012 20:57
ententa-ty chyba nie wiesz jak ja piszę normalnie 😉  dla was to specjalnie ładnie pisałam-z wywalonym językiem 😉
wątek zamknięty
Alabamka ciszę się, że dotarła  🙂
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
29 marca 2012 09:44
PILNE!

Osoby, które mnie wylosowały i jeszcze nie wyslały kartek, niech się jeszcze chwilkę wstrzymają. Zmieniam adres 😉
W moim obecnym mieszkaniu przez 2 tygodnie będzie jeszcze mieszkał kolega, więc wysłane już kartki dojdą, ale te, które jeszcze nie poszły i nie są zaadresowane wolałabym dostać na adres domowy 😉
Alabamka dostała już PW z tym adresem, więc niedlugo powinien do Was dotrzeć.

Przepraszam bardzo za zamieszanie  :kwiatek:
wątek zamknięty
Wczoraj zamiast tutaj napisałam w wątku o pracy  😁 😁 i czekałam czemu nie ma odzewu

Laski katastrofa smutek((

Myślałam, że kartki wysłane, a mąż zapomniał wziąć do pracy i Julka rano się do nich dobrała smutek Popisała na zewnętrznej stronie. Na wewnętrznej nic, ale są wypisane i mają znaczki.

Chcecie nowe kartki? Czy z autografem Julki?
wątek zamknięty
Sio   nowe wcielenie marchewki
29 marca 2012 10:22
Ja tam bym się cieszyła z autografu 😉
A ja dziś dostałam piękną, konikową, ręcznie robioną kartkę od Atamanki 🙂 Dziękuję bardzo
wątek zamknięty
Ode mnie 3 wyleciały dzisiaj priorytetem, jedna dodatkowa wyleci jutro, bo zapomniałam zapisać adresu  🤬
wątek zamknięty
Moje właśnie pojechały z mężem na pocztę 🙂
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
29 marca 2012 15:33
Moje wysłane 🙂
wątek zamknięty
Mam nadzieję, że moje kartki się nie popsują w czasie podróży, bo wysłane w formie pocztówek a robione pół ręcznie, a pół nie 😉
wątek zamknięty
Sio cieszę się, że już dotarła i się podoba :kwiatek:

No, to już dwie moje są u adresatek 😉
wątek zamknięty
moje poleca priorytetem w weekend, choroba rozlozyla mnie i od poniedzialku nigdzie sie nie ruszam, przepraszam za opoznienie :kwiatek:
wątek zamknięty
moje wysłane już na 100%
wątek zamknięty
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
29 marca 2012 21:38
Dyra, dzięki za śliczną kartkę 🙂

Moje wyślę dopiero jutro lub w sobotę, polecą priorytetem, więc powinny dojść na czas 🙂
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
29 marca 2012 21:56
Również chciałabym zgłosić malutkie opóźnienie w wysyłce, podobnie jak Horciakowej kartki polecą w świat jutro lub najpóźniej w sobotę.
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
29 marca 2012 22:57
Moje dziś poleciały 😀
Przepraszam respondentów za prowizorkę (kartki pocztówkowe, wysłane w kopercie z już wypisanymi życzeniami, krótkim dodatkiem ode mnie), niestety z braku kasy wcześniej, na szybko wczoraj kupione, żeby jak najszybciej wysłać 😕 Jedna trochę ręcznie zrobiona z kupnej kartki i mój marny rysunek.
wątek zamknięty
Horciakowa cieszę się że doszła i że się podoba  😀
wątek zamknięty
Ja przepraszam, ale wyślę dopiero w poniedziałek. Mam zapalenie oskrzeli i leżę plackiem w domu, nawet do pracy nie chodzę 🙁
wątek zamknięty
Właśnie dostałam piękną, własnoręcznie wykonaną kartkę od ententy, dziękuję ślicznie :kwiatek:
wątek zamknięty
Spóźnienia śpóźnieniami ale ile ich? Termin był do 28 marca !
wątek zamknięty
Leżę w domu od poniedziałku. Bez przesady.
wątek zamknięty
Atamanka ciesze się, że Ci się podoba  :kwiatek:
wątek zamknięty
Chess dziękuję bardzo za kartkę  :kwiatek:
wątek zamknięty
Spóźnienia śpóźnieniami ale ile ich? Termin był do 28 marca !


Małe sprostowanko: w pierwszym poście jest napisane wyraźnie, że do 29 marca.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.