Re- Voltowa Foto Zabawa. Przyjmujesz wyzwanie ? :)

o, nie ma mojego zdjęcia  :/
no nic, dla mnie 12.
o, nie ma mojego zdjęcia  :/


Musiało nie dojść, dodałam wszystkie jakie były.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 maja 2014 22:07
10 i 11 super  😀


Ja niestety nie wyrobiłam się, nie zrobiłam nic godnego uwagi i nie przysłałam, przepraszam. Za to trener ostatnio na zawodach cyknął mi super fotkę pasującą do tematu - zdjęcie z karabinem w momencie, kiedy wylatuje z niego łuska  😉 Szkoda, że nie jest mojego autorstwa bo nadawałoby się tu idealnie  😉
smarcik, ale pokazać możesz 🙂 a ja miałam świetny pomysł i nie zdążyłam zrealizować 🙁
infantil, nie ma ankiety jeszce, może dasz rade dosłać?
infantil, nie ma ankiety jeszce, może dasz rade dosłać?


Może chcesz przejąć zabawę ? jaki sens jest teraz dosyłać, jak każdy widział zdjęcia i będzie wiadomo czyje zostało dodane.
no trudno, nic sie przeciez nie stalo 😉 Dziwne tylko, bo wysylalam juz wczesniej zdjecia i dochodzily.
Pewnie, że teraz juz bez sensu, bo gdzie w tym anonimowosc. Najgorsze, ze po przeczytaniu tematu od razu wiedzialam co chce zrobic i szkoda, ze nie wypalilo 🙂
Zrobiłam nową ankietę, zaczynamy 🙂
no trudno, nic sie przeciez nie stalo 😉 Dziwne tylko, bo wysylalam juz wczesniej zdjecia i dochodzily.
Pewnie, że teraz juz bez sensu, bo gdzie w tym anonimowosc. Najgorsze, ze po przeczytaniu tematu od razu wiedzialam co chce zrobic i szkoda, ze nie wypalilo 🙂
Miałam taką samą sytuację ze dwie akcje temu. Zdjęcie gdzieś zaginęło, do mnie nie wróciło, do najwyraźniej nie dotarło.
monia, pamiętam, że ostatnio też było, że ktoś nie zdążył dosłać, ankiety nie było, więc dosłali. Jakoś nie było problemu...
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 maja 2014 16:58
infantil, pokaż, tak z ciekawości 😉

smarcik, Twojego trenera też koniecznie chcę zobaczyć, bo brzmi ciekawie.

Jak dla mnie 1, 6 i 11. Tak jakoś mnie chwyciły za oko.
Facella proszę bardzo 😉
Żaden ze mnie fotograf, a moim sprzętem jest marny aparat w telefonie, ale po prostu spodobał mi się temat  🙂
monia, pamiętam, że ostatnio też było, że ktoś nie zdążył dosłać, ankiety nie było, więc dosłali. Jakoś nie było problemu...


Problem ty robisz, to była moja decyzja i moje chęci, że dodałam nowe zdjęcia ! tu jest 1 zdjęcie .
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 maja 2014 18:53
infantil, przy dobrym pomyśle sprzęt jest mało ważny 😉 A zdjęcie mi się podoba, głosowałabym na nie.
A ja dałam tylko na 8, aaaaa coo!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 maja 2014 19:33
Facella jak dostanę zdjęcia od niego to wrzucę  🙂
Facella dzięki  :kwiatek: tym bardziej szkoda, że nie doszło.
Do kiedy głosowanie?
Źle kliknęłam. Zamiast 12, 8, 1, wybrałam 12, 9, 1. Czy można przerzucić głos z 9 na 8?
ksan, kliknij usuń głos i zagłosuj jeszcze raz 😉
Libeerte, dziękuję!
Do kiedy głosowanie? 🙂
Głosowanie zawsze było 4 dni- do piątku do 20.00, ale chyba Monia nam trochę zaspała  😉
To kiedy rozstrzygnięcie?
W zeszły piątek  😉 Monia chyba zajęta, więc zwycięzca może się sam ujawnić
Hehe no zaspałam, myślałam, że zwycięzca się ujawni.  Niech ktos weźmie w swoje ręce zabawę, ostatnio nie mam czasu, tylko zawody i treningi, więc żadnego pożytku nie ma zemnie .

baffinka może Ty ? ewentualnie jak będę miała czas a Ty nie to mogę ja wstawiać zdjęcia.


edit. Wygrała Tristia 

Ciężko mi podać zwycięzce bo większość jest podpisana z imienia i nazwiska, lub @ .
Monia u mnie też raczej ciężko z czasem, zwłaszcza w poniedziałki wieczorem. Ale mam jedną kandydatkę  😁  😎
Dziękuję za głosy na zdjęcie nr 12  :kwiatek:

Podaję nowy temat: MARTWA NATURA

Pamiętajcie, że martwa natura to nie tylko owoce, dzbanki i butelki, więc nie musi być nudno 😉
Monia u mnie też raczej ciężko z czasem, zwłaszcza w poniedziałki wieczorem. Ale mam jedną kandydatkę  😁  😎


Właśnie z tym czasem jest problem, zimą jeszcze ok ale teraz to ciężko.  To czekam na nowego prowadzącego  😉 
Ja mogę się tym zająć 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się