Hipponalia - 20.04.2012 Klub Eter WROCŁAW

No trochę tak pompatycznie było 🙂
Nie przeszkadza mi to, bo spotkałam kupę osób, w końcu zapoznałam się z maxowa :kwiatek:
Niemniej jednak kosmopolityczna gwiazda P. Kazadi jakoś mi nie pasowała...
No i zgłaszam reklamację, że nic nie wygrałam, bo przeszacowałam mocno wszystkie losowania 😀
to znaczy, że Cię biba porwała, ja też przeszacowałam 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 kwietnia 2012 21:41
ja też. i to bardzo  😂
a jaka odpowiedź była prawidłowa w końcu?🙂
O konia 102 chyba.
wow jaka jesteś zorientowana 🙂 a ja nie wysłałam kuponu, bo zapomniałam  w końcu😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 kwietnia 2012 20:13
A ja zgubilam w drodze od bramki do szatni 😉
szybowiec byl za 178...  😁
No to ja oscylowałam w granicach od 400 do 800 z hakiem  😵
Nic to, mam już strategię na przyszłość  😂

escada no właśnie wrzucałam losy na początku jak mnie jeszcze nie porwało... Więc coś mi chłodna kalkulacja nie wyszła 🤣
Monny   bez odbioru .
11 stycznia 2013 01:33
wiadomo czy w tym roku będzie zorganizowana Hipponalia?
Wiecie może jakie są orientacyjne ceny biletów na http://hipponalia.pl/ bo nie mg nigdzie znaleźć
Na stadionie?Chyba żart....
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
19 grudnia 2013 16:50
No niestety idzie już pod publikę, ale całkiem możliwe, że się przejdę
To pewnie w "Klubie Biznesowym" stadionu. Mieliśmy tam raz imprezę firmową.
Znając życie cena wynajmu tej sali będzie spora co przełoży się na cenę biletów.
żadnych konkretnych info na temat cen biletów itp jeszcze nie ma.
Pewnie po nowym roku jak organizacja ruszy pełną parą to będzie wiadomo.
vill - dlaczego żart? Bardzo fajne miejsce. Przecież to nie będzie odbywało się na murawie czy otwartej przestrzeni tylko w sali konferencyjno-bankietowej na stadionie.
Śledzę uważnie FB i stronę Hipponaliów, dowiedziałam się, że internetowa sprzedaż biletów już jest zakończona. Czy ktoś może orientuje się gdzie je można teraz nabyć? Jaka była cena w zeszłym roku? Nie wiem na jakie koszty się przygotować :c
Kto się wybiera dziś na te Hipponalia na stadion miejski do Wrocławia?

Czy to prawda że faceci nie mogą przyjść w jeansach??
amazonka - Ja będę 😉 Wyślę Ci PW!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 kwietnia 2014 10:56
amazonka*, kobiety też nie mogą przyjść w dżinsach. Elegancka spódnica lub spodnie + bluzka ewentualnie sukienka. Faceci również.

edit
I to jest powód dla którego bardzo dużo ludzi nie idzie 😉
Jara - nie widzimy się dziś? 🙁  no weeeź.
Ja mam przynajmniej dobry powód by choć raz poczuć się jak kobieta w sukience, haha. Bo tak to na co dzień raczej 'dres'. Dżinsiki, bluza, koszulka, najlepiej luźna. :p
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 kwietnia 2014 11:17
Mnie nie będzie, Katiji nie będzie, Epki i Rosek tez nie. I z tego co widziałam to sporo osób też nie przyjdzie. I to właśnie głównie przez wymagania odnośnie stroju. 😉
Jak mam jechać 40km do Wrocławia, zapłacić 50zł na wstęp (licząc, że będą jeszcze bilety) + kupić sobie ubrania, buty, torebkę.. to wolę jechać do Rudego i kupić 20kg worek marchwi za 8zł 😉

Więc wiesz Kochana 😎 nadal oczekujemy Cię u nas 🙂
Ja tam się cieszę, że mam powód do założenia czegoś innego jak bluza :p

Jak nadal będzie taka pogoda, czyli w tygodniu upał + słońce a w weekend deszcz i zimno to chyba nigdy nie dojadę... 🙁
JARA, mnie to nie będzie, bo ja po ostatniej imprezie 2012roku powiedziałam, że więcej na taki nadęty spęd się nie wybieram. Ze znajomymi mogę się spotkać na piwie na mieście. I sporo ludzi mówi, że to już nie ten klimat co na pierwszych imprezach i nie chcą w tym brać udziału.
A dress code to mnie tylko rozbawił 😉. Serio. Jestem ciekawa co zrobią z tymi, co w jeansach przyjdą. Bo wiem o co najmniej kilku osobach 😉
Strasznie dziwny ten wymysł co do stroju.. wiadomo, że nie wypada iść w dresie i adidasach (tak do sporej części wrocławskich klubów się nie wejdzie) ale o co chodzi z tymi jeansami?
Jak dla mnie to najlepsze co facet może założyć na tyłek, do tego koszula z kołnierzykiem, jakiś fajny sweter i półbuty  😍.
Niejedna dziewczyna też fajnie wygląda w rurkach , szpilkach i bluzce no ale ok, tu jeszcze zrozumiem że chcą sukienki, spódniczki..
Ale że faceci mają nie ubierać jeansów?
Też jestem ciekawa jak to wyjdzie w praktyce, wszystkie chłopy w spodniach od garniaka na kacik?  😁

Ja nie idę z powodów podobnych jak epka...
No właśnie, na imprezę do klubu można iść w każdy piątek, czy sobotę. Ja uważam, że słusznie, że odbiegają od takiego formatu tej imprezy.
A co do stroju to ja już mówiłam. Poza tym, przecież nikogo nie wyrzucą jak ktoś przyjdzie w dżinsach.. Bardziej myślę, że chodziło o to, żeby nie ubierać się w bluzę czy adidasy. 😉
Lecę się bawić! 😉)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się