Pomoc dla koni - Rada Starszych

o a czemuż to Rada Starszych jest uciszona??

Napisano na czerwono:
do wyjaśnienia
Widocznie wyjaśniają.
Konto RS jest uciszone, ale mysle, ze poszczegolni jej czlonkowie przeczytaja wiadomosc i jesli beda w stanie to pomoga.
Ja ze swojej strony tez zrobie co bede mogla.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
08 sierpnia 2012 10:42
ja pozwoliłam sobie wrzucić na fb .. ja nie kupię , bo widaomo mam 3 konie - ale chętnie są dorzucę jak ktoś będzie chciał zapewnić biedakowi domek !
Rozumiem. Pwodzenia. Fajny biedaczysko.
na tamtym  forum napisano, ze prawo pierwokupu ma TOZ, z czego to wynika? :kwiatek:
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
08 sierpnia 2012 11:01
[quote author=Karla🙂 link=topic=87624.msg1487629#msg1487629 date=1344419788]
na tamtym  forum napisano, ze prawo pierwokupu ma TOZ, z czego to wynika? :kwiatek:
[/quote]

ktoś źle napisał - już tam wyjaśniono. TOZ może odebrać a nie wykupić.
a czyli kto pierwszy ten lepszy na dobra sprawe😉
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
08 sierpnia 2012 11:26
[quote author=Karla🙂 link=topic=87624.msg1487643#msg1487643 date=1344421046]
a czyli kto pierwszy ten lepszy na dobra sprawe😉
[/quote]
możesz kupić Ty - jako osoba prywatna dla siebie i tyle.
Fundacja też - ale wtedy wiadomo, że sprawa nagłośniona bo zbiórka .... ale tutaj to raczej w skrajnych przypadkach zaniedbania itp.
A koń wygląda normalnie - tak z tego zdjęcia jednego wnioskuję, więc wątpie aby TOZ zainetersował sie taką sprawą ...
wlasnie stad pojawilo sie moje pytanie o to prawo pierwokupu🙂 dzieki za wyjasnienie :kwiatek:
Ogier zostal juz wykupiony przez Rade Starszych, ktorej jestem ogromnie wdzieczna. :kwiatek:
Z tego co wiem jest przerazliwie chudy, poobijany, ale juz bezpieczny.
Stal w koszmarnych warunkach i na cale szczescie pomoc przyszla dla tych wszystkich koni w pore.
Sio   nowe wcielenie marchewki
25 sierpnia 2012 16:19
Gratuluję Rado. Pomimo, że nadal nie podoba mi się Wasza tajność cieszę się, że skutecznie walczycie o los koni i pokazujecie, że warto wam ufać.  (nawet jeśli się nie ujawniacie)  :kwiatek:  Jak Superman 🙂
Na forum o owczarkach trafilam na apel o pomoc dla konia:
http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=21103&PID=1117497&#1117497 
proszę o numer do handlarza i go kupie chyba jak sądzicie jaka jego waga  ?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
25 sierpnia 2012 19:27
My star a czytałaś dokładnie ten wątek?

edit. I czemu w profilu masz dane, że jesteś mężczyzną, mail masz z imieniem Piotr, a tutaj piszesz w formie żeńskiej?  🤔wirek: Jeszcze jedno, jak chcesz wykupić konia mając 16 lat?  🤔
My star, koń już jest wykupiony, wystarczy spojrzeć 2 posty wyżej.
Skłonna jestem podejrzewać, że My star lubi prowokacje  😉 ,ewentualnie trollowanie.
Jego wpisy są niezmiernie interesujące...
My star, jesli juz koniecznie musisz trollowac to sie przynajmniej naucz zawczasu czytac ze zrozumieniem.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
25 sierpnia 2012 21:11
Cień na śniegu po przeczytaniu jego wpisów doszłam do takiego samego wniosku, ale po wizycie na photoblogu stwierdziłam, że to po prostu szczypior, który ma marzenia i udaje, że je realizuje w wirtualnym świecie 😉
Chłopięca odmiana kuniareczki?

No, trudno, jakoś to przeżyjemy  😀
i miliardy koni wirtualnych 😉 jak nie darmowe z copd to 7 miesięczne ogierki a na stanie już folblut i fryz 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
25 sierpnia 2012 22:41
Chciał też kupić konika zimnego i nawet dowiedział się czy łatwiej kości łamią się folblutą czy fryzą  👍
Przepraszam że tutaj ale nie wiem w jakim watku mam sie zwrucic o pomoc ..
Potrzebuje pomocy, od jakiegoś czasu mam problem z moim koniem, otów na prawą strone idzie mi idealnie, ale jak tylko przechodzimy do kłusa w lewą strone na ujezdzalni to choc by niewiem co nie ma mozliwosci go zatrzymania i skierowania go w strone powrotną bądz zablokowanie mu ucieczki.
  Mam dokładnie na mysli że na lewą strone wogóle w kłusie a juz nie wspomne o galopie nie idzie go opanować. wogole nie reaguje na wedzidło.choc bym niewiem jak blokowała ta strone badz ciągła z całych sił to on i tak wywiezie mnie w kierunku stajni. mimo ze ujezdzalnia jest zamknieta.
w stepie jest ok.  ale w kłusie tragedia, ten koń poprostu nie odpuszcza, i tak jest wszedzie, jak sie zaqwezmie to jest koniec.  I to juz kilka osob prubowało i nic..
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,1412.0.html
Może tutaj poszukaj?
Bo tutaj trafisz gratis  😉
zakrztusilam sie kanapka :P jak to tytuly watkow potrafia byc mylace... 😉

Lenaaa21, odpowiadajac na Twoje pytanie: widocznie brakuje Ci cierpliwosci: http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/5067  😁
ło matko ale kambodża, Rada ktora ratuje "jakies" konie o ktorych wiedza tylko wtajemniczeni ktorzy tez nie powiedza jakie to konie bo to "tajne", chce kasy ale potem jej nie chce,cos robi ale nie powie co,  to nie wina forum ze im nie wyszlo tylko jakis dziwnych zagrywek pachnacych kochajacymikonisiebardzodobrymi nastkami.. Conajmniej jakby mieli te konie "ratowac" napadajac na oprawcow pod osloną nocy i wyworzac konie w strone teczy.... veryfunny.  🤔
Ile stron wątku pitoszek przeczytał ? Ile ze zrozumieniem?
wszystkie ze zrozumieniem, a martusia ma mi cos do powiedzenia konkretnego czy martwi sie tylko o moje mozliwosci przyswajania tekstu?
Rada ktora ratuje "jakies" konie o ktorych wiedza tylko wtajemniczeni ktorzy tez nie powiedza jakie to konie bo to "tajne"

a przepraszam, czyzbyś dołożył/a złotówkę do jakiegoś konia, zeby ktoś miał Ci odtajniać cokolwiek?
wszystkie ze zrozumieniem, a martusia ma mi cos do powiedzenia konkretnego czy martwi sie tylko o moje mozliwosci przyswajania tekstu?



To chyba jednak nie wszystkie bo nie wiesz co i jak a piszesz na próżno.
Mam nick marta__sz a nie martusia pitoszku.

ok, marto_sz. :kwiatek:
stillgrey tu nie chodzi o tego konia którego masz na mysli ..
 
I Nie chodzi tu o cierpliwosc, tylko nikt nie potrafi sobie z nim poradzic, ani ja ani włascicielka stajni ktora jezdzi Bardzo dobrze..
  Skoroś taka mądra to zapraszam na jazde  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się