Dobre i polskie! Rodzime, polecane firmy i ich produkty :)

deborah   koń by się uśmiał...
13 stycznia 2013 21:46
figaro2046, a sprowadzałaś czy dobrze osusza ?
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
13 stycznia 2013 21:53
ivett, zrób patent na ten wynalazek! bo ci ukradną
ash   Sukces jest koloru blond....
14 stycznia 2013 07:26
Wszystkim bardzo polecam HB  Contact. Siodło szyte na miarę, pasuje do mnie i do konia w 100%. Jestem zachwycona wykonaniem i obsługą.



Jarpol, jestem zakochana w padach od Deb. To już kolejny, który wyszedł z jej fabryki 🙂 Niezniszczalne, świetnie wchłaniają pot i są śliczne. Obsługa idealna.

deborah   koń by się uśmiał...
14 stycznia 2013 08:16
ivett, zrób patent na ten wynalazek! bo ci ukradną


niestety opatentowanie takich produktów jest praktycznie niewykonalne. Sama chciałam opatentować swoją derkę treningową kombi która jako pierwsza na rynku miała dopinany przód. Niestety okazuje się że wystarczy inaczej rozwiązać zapięcie lub dodać, odjąć jakiś szczegół i ochrona patentowa przestaje obowiązywać. Niestety nie da się uciec od podróbek ... dlatego też firmy jak nasze mogą bezkarnie wykonywać tańsze odpowiedniki markowych padów na przykład 🙂

ash ciesze się, że jesteś zadowolona. Niech służy jak najdłużej. Ja tez bardzo polecam HB Contact. Siodło jest super wygodne, Bogdan i Honorata dzielnie znoszą marudzenie klientów i naprawdę przykładają się do swojej pracy. Już nie mogę się doczekać maja i mojego kolejnego siodła 🙂  🏇
deborah   koń by się uśmiał...
23 stycznia 2013 20:29
pozwole sobie na post pod postem bo jak dostaje takie zdjęcia od klientek to dostaje pozytywnego kopa  😅 😍

kurtka i derka Jarpol



Jak już jesteśmy przy Jarpolu - ja bardzo polecam i pady i derki. Dostałam właśnie grubą polarową derkę wkładaną przez szyję, która służy mi jako podpinka pod derę padokową - i jest bardzo zadowolona! Koń się nie obciera, cieplutki, derka dobrze uszyta i nie wędruje po koniu - super 😍
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
23 stycznia 2013 20:37
deborah,
świetna kurtała!
deborah   koń by się uśmiał...
23 stycznia 2013 20:45
ms_konik, cieszę się, że się podoba 🙂
Dzionka, niech służy wiecznie !
Deborah- że derki macie fajne, to wiadomo, ale kurtka....super! I jeszcze z tą derką razem..... 😍
deborah
Ta derka jest mega, mam jedną taką polarówkę, poza tym eskadrony i kolejna na pewno będzie z Jarpola 😉 BTW zdjęcia na Waszej stronie się nie wyświetlają  😡
na pierwszym zdjęciu fajnie się ułożyły czapka z "lamówką"
deborah   koń by się uśmiał...
23 stycznia 2013 20:56
tunrida, to w zasadzie pierwsze kroki z poważniejszą odzieżą. Odkąd mam taką kurtkę łaziłabym w niej wszędzie. cywilnie też, nie tylko w stajni...
Jest mega ciepła..

armara, cieszę się, że dobrze wypadamy, szczególnie na tle eskadrona.. nad stroną pracujemy, niestety padła baza danych i informatycy usuwają usterki.

ogurek zapomniałeś napisać że ładna modelka  😎
deborah, derkę znam, ale nie wiedziałam, że kurtki też robisz! Jest.świetna!
nie komentuje
jeszcze mi żona komputer zabierze 😉
deborah, co to za model kurtki? Szkoda, że na stronie nie wyświetlają się zdjęcia.  🙁  Nie mam gdzie iść, jak chcę sobie pooglądać ładne ciuchy i szmatki.
Czy tylko u mnie nie wyświetlają się żadne zdjęcia produktów na stronie Jarpola?
deb - kurtka boska. Jaki to model i jaka cena?
A moze ktos doradzi gdzie kupic podklad pod nagrzbietnik (siodelko) do uprzezy chomontowej
asds   Life goes on...
24 stycznia 2013 14:39
Kurtka ekstra. Mit ez sie zdjecia nie wyswietlaja 🙁.
W ogóle ktoś się powinien stronką Jarpola zająć, jest mało zachęcająca jakoś tak...
Deborah nie sprawdzałam czy dobrze osusza ... lamówka była nie do przyjęcia , materiał jak na mój gust koszmarny. Myślałam że to będzie coś na zasadzie microfibry takiej    jak mam w ściereczkach do sprzątania, A to był jakiś taki materiał poliestrowy jak w dresach , powietrze może przepuszczał , ale wodę to wątpię 🙄
Jeżeli chodzi o ściągnięcie wody ze spoconego konia , ostatnio rewelacyjnie sprawdza mi się stara frotowa lekko elastyczna poszewka na dużą kołdrę  😁. Zakładam na 10-15 min , zbiera wodę , jak ręcznik, a potem dopiero polarówka na doschnięcie  😀.
Myślę że taką derka frote znalazłaby nabywców  😉.

Ja jestem fanką Jarpolowych produktów. Powoli powiększa mi się moja kolekcja . Strona faktycznie słaba... :/ i mało zachęcająca..
taki materiał poliestrowy jak w dresach , powietrze może przepuszczał , ale wodę to wątpię


Tu bym uważała z oceną. Tak jak opisujesz wygląda materiał derki Bucas. Materiał wygląda jak ostatni syf ze stadionu od chińczyków za 10 zł, a właściwości ma takie, że szybko osusza konia i sam pozostaje idealnie suchutki.
Może ten materiał, który opisujesz ma takie samo działanie?
Aczkolwiek rozumiem, że niedbałość wykonania ma również olbrzymie znaczenie w twojej ocenie! I nie dziwię się.
tunrida - całkiem, ale to całkiem, możliwe ... ale Bucasa macałam , i to jednak nie to samo  🙄
Rozumiem. Aczkolwiek przyznasz, że twój opis materiału pasuje i do materiału bucasa.  😉 Ja byłam lekko zszokowana materiałem bucasa, bo również oczekiwałam czegoś- ładniejszego, porządniejszego, estetyczniejszego.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
29 stycznia 2013 15:12
Dotarło do mnie cudeńko od Caball i w sumie strasznie się cieszę że aktualnie cierpię na brak kasy bo już bym zamawiała kolejne i kolejne, bo pad jest po prostu boski 😉. Jak mi się sesja skończy i wreszcie do stajni pojadę, będą dziewicze zdjęcia na koniu  😀
Moon   #kulistyzajebisty
29 stycznia 2013 15:49
Ja na początku w ogóle na stronie Jarpola poruszałam się jak dziecko we mgle, teraz to po prostu maile piszę i już.  😉 Co nie zmienia faktu, że tak, aż prosi się jakiś modny design  😉
I właśnie, kiedy pojawią się zdjęcia? Muszę sobie coś na prezent urodzinowy od siostry upatrzeć i pokolorować na Barbie!  😁

I niezmiennie polecam Caball!
deborah   koń by się uśmiał...
30 stycznia 2013 07:56
Moon, jak masz pomysły jestem otwarta 🙂 Nadeszła decyzja o zmianie designu i o założeniu normalnego sklepu internetowego 🙂

a tymczasem



Czy tylko mi jarpolowa strona nie do końca się wczytuje? nie widać zdjęć 🙁
Deb, fajna ta kurtka - ona jest na polarze czy jakaś grubsza?
Moon   #kulistyzajebisty
30 stycznia 2013 08:11
Deb, mówisz...  😀iabeł:
Poślę pw  😉
deborah   koń by się uśmiał...
30 stycznia 2013 08:19
Cobrinha, kurtka jest z zimową grubą podpinką 200 gram.
Mamy problem z baza danych i z niewiadomego powodu strona nie wczytuje zdjęć. pracujemy nad tym.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się