Naczółek, naczółki

Mnie też za bardzo łańcuszki nie leżą, ale to Bogdanowe cudo jest trochę innym łańcuszkiem. Jest bardzo gruby i płaski (a nie okrągły) dlatego fajnie się układa na głowie.

A ten brokatowy mam już od jakiś 7 lat i jeszcze nie miał debiutu na końskiej głowie 😉
Anaa, piękności 😜
equss, co to za cuda? Są dokładnie takie jakie mi się podobają klasyczne i eleganckie  💘.
Anaa, co wstawiasz nowe zdjęcia twoich naczółków to jeszcze bardziej się nimi zachwycam i mi kopara opada jak sobie pomyślę, że robisz je sama, ręcznie 🙇.
ekuss   Töltem przez życie
22 września 2012 21:41
equus, dzięki 🙂.
fruity_jelly, dzięki 🙂
akselka, dziękuję 🙂 ale szytych skórzanych elementów nie robię sama (jeszcze) - nie mam warsztatu (jeszcze) 😉
ekuss, mam taki naczółek. Bardzo ładnie prezentuje się na głowie, ale będziesz chyba musiała zapleść grzywkę Frig, bo tylko wyraźnie widoczny oddaj swój urok. A Frig ma chyba gesta grzywkę, to by jej go zasłoniła.
ekuss   Töltem przez życie
22 września 2012 22:29
Maria89 ma gęstą,ale taką sterczącą-nie ogarniam jej kompletnie 😀 Naczółek widać u niej tak:


I tak i tak muszę się zabrać za przerywanie tego buszu 😀
ekuss Fig będzie bardzo do pyska, pokombinuj z warkoczem  😉

Ja już nie mogę się doczekać mojego naczółka od Anaa  😍
Muszę pochwalić naczółki od Anaa, są piękne i starannie wykonane. Do tego zrobione na wymiar. Malawia ma szeroki łeb i większość fullów i xfullów nawet tych opadających jest na niej prosta. Dodam jeszcze zdjęcia drugiego, plecionego z kryształkami svarowskiego. Na zdjęciu tego nie widać, ale normalnie są wiele bardziej błyszczące 😍
Isabelle, jutro postaram się zrobić zdjęcia naczółka z bliska 🙂
kittajka, piękny i super wygląda na głowie!
Ja chyba też dojrzałam do zamówienia nowego naczółka, tylko kompletnie nie mam pomysłu co by Aramisowi pasowało .. Najbardziej podobają mi się te bling-bling  🤣 Myślicie, że w takim np. byłoby ok?
klik
i zdjęcie mojej mordki:
kittajka, piękny jest.
Anaa, gratuluję talentu. Jeśli można spytać to czy jest możliwość zamówienia takiego naczółka i jaki jest koszt?
Maria89, na fejsie jest napisana pod którymś zdjęciem cena.
tak sobie teraz medytuję pomiędzy lagatowym opadającym a tym od Anaa :jogin:
Za duże foty i ostrzeżenie oficjalne - paranoja.
Udało mi się w końcu zrobić zdjęcie z bliska tego naczółka. Tło beznadziejne, ale mam nadzieje, że coś widać 🙂
Ostatni naczółek SERCE - tylko dwie sztuki 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 września 2012 19:34
wszystkie są świetne! naprawdę wyglądają ekstra  😍
czekam, aż będziesz miała gdzieś miała zdjęcia wszystkich kolorów kryształków, które są dostępne w danych rozmiarach. brakuje mi tego na stronie 😉
Na zdjęciu poniżej są wszystkie prócz czarnego koloru (doszedł później)

Z tymi większymi jest mały mankament, każdy diament jest oddzielnie. Są dostępne białe, czarne i czerwone - większe.
Gillian   four letter word
29 września 2012 20:10
ten z serduszkami mnie powalił! to jest Lagat, tak? dobrze widzę? jakiś konkretny wzór czy własny pomysł autora? bo chyba się zajarałam  😜
Gillian własna twórczość z sercami, będzie jeszcze z owalami i możliwe, ze V z większym sercem na środku  😍
Pochodnia_kc   Bo my rude zawsze trzymamy się razem <3
30 września 2012 01:03
ot takie V 🙂 [ciach - ogłoszenie, ostrzeżenie za to samo w innym wątku]
wie ktoś, gdzie moge dostać taki naczółek?
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogromne zdjecie
a widzialyscie to? 😁
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.204817489548115.56259.204816926214838&type=3
i tu podobne
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.214665981979595.46103.214586595320867&type=3
a tu, chyba najstaranniejsze z nich. jestem wiesniara, ale podobaja mi sie 😀 to nie znaczy, ze zalozylabym to na konia, ale poogladac na zdjeciach moge 😉
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.256567057729807.59517.172100966176417&type=3


katija
Ja bardzo na takie chorowałam  😜 Strasznie mi się podobają  😉


Pytanie do osób zorientowanych w temacie. Rozumiem, że hanower na parkurze, raczej nie powinien się pojawiać w czymś takim  😁 Pozostaje mi tylko przerobić go na tinkera  😉
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
22 października 2012 21:25
-Agi- ja Cie proszę- chcesz żeby Gniewko zawału serca dostał !! Toż to taki naczółek złamie męską solidarność padokową chłopaków 😉
dziewczyny, który brać? (czerwonego nie biorę pod uwagę) koń ma dużą odmianę na głowie

laura_nine wow! każdy szczegół dopracowany, z tymi sercami jest piękny!

edit: jeszcze jedno foto
Pochodnia_kc   Bo my rude zawsze trzymamy się razem <3
01 listopada 2012 18:11
ja bym wzieła biały taki najbardziej uniwersalny
ChingisChan   Always a step ahead! :)
01 listopada 2012 18:15
Ten na dole 🙂.
Czy któraś z was miała naczółek HKM Wave?
http://www.gnl.pl/naczolek-wave-p-8120.html
Mój koń nosi ogłowie z Daw Maga w rozmiarze cob (nie wiem ile ma cm naczółek :icon_redface🙂 więc jaki brać rozmiar tego z linka? Cob? Tylko czy nie będzie za ciasny?

Tak wygląda nasz naczółek, chyba jest minimalnie za mały.
ChingisChan ja bym brała full, będzie troche opadał i lepiej się układał wg mnie
sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 listopada 2012 19:08
ChingisChan, poproś dziewczyny ze sklepu o zmierzenie. a jeśli Ci się spieszy to bierz fulla moim zdaniem 😉
ChingisChan   Always a step ahead! :)
01 listopada 2012 20:11
No właśnie dosyć mi się śpieszy, chciałam złożyć zamówienie już dzisiaj nawet. To dla bezpieczeństwa wezmę Full.
Tylko trochę się boję efektu odstającego naczółka 😁.
http://www.gnl.pl/oglowie-james-p-8359.html
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się