DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

Zorilla, pierwsze pady piekne!
Akurat ostatni wyszedł najlepiej ale dziękuję  😉 😉
risotto   Życie końmi prowadzone
15 lipca 2012 13:30
Zorilla ostatni jest rewelacyjny 😀
Ostatni rewelacja! I z owijeczkami, mmm zamarzył mi się zielony  💘
Zorilla - wygladają rewelacyjnie !
a teraz pokaż ten dla mnie ... sie nie moge doczekać no... 😍  🏇
Już blisko już blisko. W tym tygodniu mam jakieś turbo tempo więc jest nadzieja  😂.
bo mój koń pytał czy ciocia Zorilla o nim pamięta, bo sie na rajd szykuje (jak mnie, albo ja jego wczesniej nie zabije)  😁

a ja wymysliłam jeszcze, robiąc wykrój (tak to się nazywa? taki szablon zeby właściwy materiał wyciąć) do futra na siodło- bo zużyje tylko tak z 1/3 owcy, że sobie do niego doszyje (albo poprostu będe kłaść) tą skóre (znaczy futro), będzie taki od razu z podkładką (bo taka prawdziwa to zagruba.... dobry pomysl?
Obawiam się że sama goła skóra się będzie albo zwijać, albo (to na bank) po praniu się skurczy i bez obszycia, podszycia itp, będzie sie jeszcze bardziej zwijać, stwardnieje itp. Ale ktoś pamiętam tak robił tylko trzebaby odgrzebać kto...
xxKooniexx   Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia.
16 lipca 2012 09:43
Przedstawiam padzik pony mojego pomysłu, ale wykonania babci (ten trójkąt miał być bardziej w rogu i po lewej stronie konia, no ale nie miałam już potem na to wpływu.. a babci się zapomniało. xd). A jak się za to sama zabrałam to maszyna zaczęła szwankować. xD
Można go nawet dwustronny zrobić. Jeszcze muszę doszyć te szlufki na popręg. 🙂 Jak doszyję to wstawię gotowy.
Hipp   Hipster Hippoland
16 lipca 2012 12:20
xxKooniexx-taki...swojski  😀 Baaardzo mi się podoba 🙂 Ta strona z kropeczkami jest ładniejsza od padów Anky  😁 A co to za materiał ? I jakie wypełnienie ?
Filcuś dla Sylwiaj (mój pierwszy srokacz) 🙂

I cała reszta 🙂





Niebieskooki kuc o specyficznej maści: skarogniado-dereszowatej

i siwy kucyk 🙂

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] WSZYSTKIE zdjecia za duze
Miękną mi kolana na widok filcusiów 🙂 Mi by było szkoda takiego do kluczy czy torebki. Broszkę bym sobie zrobiła 🙂 albo kolczyki haha
I broszkę potrafię zrobić i kolczyki 😉 Kwestia życzenia zamawiającego 😉
Dziękuję  :kwiatek:
xxKooniexx   Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia.
16 lipca 2012 19:38
xxKooniexx-taki...swojski  😀 Baaardzo mi się podoba 🙂 Ta strona z kropeczkami jest ładniejsza od padów Anky  😁 A co to za materiał ? I jakie wypełnienie ?


Bo o taki mi chodziło. 😀 Hah, nie przesadzajmy.. xD A wypełnienie - nie wiem jak to się fachowo nazywa, ale wytłumaczę po swojemu o co chodzi - kiedyś (chyba nadal tak robią) taką watę obszywali zazwyczaj śliskim materiałem, który był używany do kurtek zimowych (moja ciocia była krawcową i miałam takie coś gotowe bo znalazłam to na strychu. 😀), ja takie dwie warstwy tego złączyłam i jest to teraz takie fajne grubiutkie i mięciutkie (obszyciem zajęła się babcia. xd). A materiały bawełna. ;> Lamówka nie wiem z jakiego materiału.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 lipca 2012 19:44
Miękną mi kolana na widok filcusiów 🙂 Mi by było szkoda takiego do kluczy czy torebki. Broszkę bym sobie zrobiła 🙂 albo kolczyki haha


Mój filcowy bullik
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=490750044274028&set=a.469001249782241.124172.373400822675618&type=3&theater

Wisi na tablicy, bo szkoda mi go gdziekolwiek przypinać 😉
Hipp   Hipster Hippoland
16 lipca 2012 21:44
xxKooniexx-a mogłabyś się zapytać, czy (i gdzie) można takie wypełnienie kupić ?
xxKooniexx   Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia.
17 lipca 2012 08:59
Hipp , szczerze mówiąc nie mam pojęcia... ja tak jak wspominałam miałam to w domu bo ciocia takie coś tworzyła. xd
Hipp, w sklepie z tkaninami
Dwie nowości 🙂
Już myślałam że zrobiłam taaaakie ładne zdjęcia a tu klops  😂
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
17 lipca 2012 18:15
Zorilla, już myślałam że na drugim zdjeciu ktoś konikowi odgryzł trochę szyi i włosów  🙄 😂
Taki ma grzebień 😉
risotto   Życie końmi prowadzone
17 lipca 2012 18:38
JARA  ale bullik jest cudowny  😍
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
17 lipca 2012 18:51
Zorilla a co to za siodełko masz to drugie  😀 😀
Jakiś kieffer stary, nie wiem, nie mój.
cataleya

to jest kieffer norbert koof  😉
A to wspaniały "nausznik" od Any jest piękny, błyszczy się i świetnie wykonany!!!!
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
18 lipca 2012 19:32
Minosia, dzięki  :kwiatek:
risotto   Życie końmi prowadzone
18 lipca 2012 19:37
Dyra świetny jest, super się prezentuje 😀
risotto dziękuję bardzo  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się