Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 października 2015 14:10
Ok, dzięki  :kwiatek:


Jutro nogi i barki , nie mogę się doczekać  😅
Ja jutro nogi i posladki 🏇

https://healthyharbor.wordpress.com/2015/10/21/trening-obwodowy/

Wrocilam do bloga, chce znowu zbierac wszystko co robie w jednym miejscu, moze wam tez sie przyda, bo zestawy cwiczen gdzies w watku przepadaja, a ja lubie wracac do niektorych propozycji 🙂

Dzięki za linka. Juz sobie zapisuje w telefonie.  Dobrze ze wróciłas do pisania bo korzystam z Twoich przepisów.
Bede starala sie codziennie cos wrzucic, nie bede tutaj linkowac, ale zagladajcie 😅

Musze cos pomyslec na te posladki nieszczesne, macie jakies dobre cwiczenie na boki posladkow, poza wymachami w bok? 🙂 To chyba miesien sredni i maly.. 😡
yga   srają muszki, będzie wiosna.
21 października 2015 18:43

00:47
Dziekuje! No, to teraz tylko musze cos opracowac w tym stylu, bo u nas nie ma nic takiego..ale moooze guma przewiazana w udach..? Pokombinuje, dziekuje raz jeszcze :kwiatek:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
21 października 2015 19:29
Nie ma u Was tzw "ginekologa"?
Guma dobry pomysł!
zenka dzięki za link, czekam na jakieś fajne przepisy - szczególnie na śniadania 🙂

Chce mi się jeść. Raju, jak ja uwielbiam jeść... mogłabym jeść non stop i wszystko  🙇
Nie jestem głodna, ale chce mi się jeść.  🙄
Niestety nie ma 🙁

kolebka, rano cos wrzuce sniadaniowego, ale bedzie to omlet na bank. Albo zaraz dopisze to, co ostatnio jadlam 🙂
Yga - swietne to cwiczenie, nigdy bym nie pomyslala o wykorzystaniu ginekologa w ten sposob 😀

Ja wlasnie zjadlam zupe z jajkiem, ale sie najadlam. Ostatnio na kolacje zjadam zupe (paczka warzyw na pare) gotuje z kawalkiem piersi i dodaje 2 jajka na twardo do talerza. Takie jedzenie mam na 2 dni na kolacje. Polecam, syte i malo kcal, do tego makro zachowane.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
21 października 2015 19:47
Mi je ostatnio trener pokazał, tyle ze ja robię stojąc w drugą stronę, wydaję mi się, ze moja pozycja jest wygodniejsza 🙂
koniecznie musze wyprobowac jak wroce na silke 🙂
Dzis sie nie udalo wyjsc, bo Pan maz sie rozchorowal, lezy w lozku umierajacy bo mial 38,3 przez godzine 😉
Takze dzis 3 dzieci do ogarniecia (3 dziecko to maz oczywiscie hehe) i dom.
Ale w piatek juz sie umowilam z kolezanka na silownie.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 października 2015 20:26
Już sobie wyobrażam miny ludzi na siłowni jakbym zaczęła robić to ćwiczenie z filmiku  😂 Szkoda, że u mnie nawet z samego rana jest duży ruch, bo wygląda fajnie  😉
Cierpienie, ekstra, ze wracasz! Trzeba isc do przodu :kwiatek:

yga, tak mi sie tez wydawalo, ze chyba na odwrot jakos byloby wygodniej 🙂 Bede kombinowac jutro z gumami 🙂 Albo cos na dolnym wyciagu ogarne.

Czekam na krem z dyni, ale cos sie chyba dzisiaj juz go nie doczekam, wiec zjem tylko kuraka pieczonego z orzechami.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 października 2015 06:29
Dzień dobry! Dopijam kawę i biegnę na trening  🙂 No właśnie - kawa - szkodzi/nie szkodzi? Nigdy nie piłam a ostatnio uzależniłam się od tej jednej, porannej.

Miłego dnia życzę  😀
Przed treningiem dobrze wypić.

Ja dziś zaczynam 4 dzień. 
Tez spadam zaraz na trening, tylko sie ogarne ze sniadaniem 🏇 Ukladam wlasnie jakis konkret na posladki, ale cos ciagle mi nie lezy. Musze poczekac az moj mistrz wstanie i rzuci cos od siebie. Jest w ogole fajny w tym, patrzy czasem na moj plan treningowy i powie 'a nie myslalas, zeby najpierw zrobic to, to i to, a potem przejsc w to i to? Lepiej nogi zajedziesz'- i ma racje 😁
A u mnie maz ma angine :/ a ja tez juz ledwo przelykam sline, zarazil mnie wrrrr....
ale dzis odpalam Chodakowska skalpel i cisne.
Masakra z angina 🙁 Kup w aptece propolis w sprayu, bardzo pomaga na gardlo, najlepiej w sumie, dobrze odkaza.

Co do kawy, to ja pije jej bardzo duzo, bez mleka. Przed treningiem dobrze pobudza, robie wtedy solidne espresso doppio.
walcze o okladke u Ewy Chodakowskiej w gazecie Be activ, moge liczyc na wasze lajki :*

klik




niech mi ktos na pw wklei jak sie skraca linki, bo na nowym kompie nie mam zapisanego przykladu i nie umiem  🙁
Cierp1enie, [ url=link ] klik [ /url ] bez spacji 🙂

Mi się znowu ręka pogorszyła. Do kitu z taką pogodą 😵
Dziś na.obiad brat robi jakiegoś kurczaka curry, za to jutro ja zupę krem z papryki, bo dorwałam w biedrze w promocji dużo czerwonej 😀
Jakaś słaba i senna jestem ostatnie dni, mam nadzieję, że się nie rozchoruje 😵
Zdrowia wszystkim! :kwiatek: teraz najgorszy czas na chorowanie...
Ja zrobilam superowy trening z kumplami, zrobilismy stojke i czuje sie ekstra! Pozytywnie sie naladowalam i jestem gotowa do kolejnych wyzwan 😅 Trzymajcie kciuki za mnie dzisiaj o 16, mam spotkanie w swojej sprawie, swojego rozwoju i w ogole, oby dobrze poszlo 🏇

maiiaF, u mnie tez dzisiaj kurczak curry 🙂 sprobuj sie wzmocnic zupami na rosole dlugo gotowanym, powinno pomoc.
Ja mam fazę na łososie. Kupuję takie porcje w Biedronce, tylko trzeba grzebać dobrze, żeby był mały 😁 do naczynia, sypię przyprawami i do piekarnika. Do tego jakieś warzywa z mrożonki i mniam.

Cierp1enie ja zalajkowałam! I trzymam kciuki 🙂
maiiaF - Dziekuje pieknie  :kwiatek: juz zmienilam. Zdrowiej, oj pelno choryby teraz, ja tez juz slabo sie czuje :/ a dzis mialam zaczac, ehh nie dam sie i zrobi choc troche.

Zen - kciuki zacisniete kochana!

Pokemon - ja tez faza na lososie, na kolacje mam wedzonego na zimno z twarogiem om om 🙂
Dziekuje pieknie za glos 🙂 Niestety po raz 3 u Ewy w konkursie jestem na 2 miejscu buu :/


Moj maz ma angine ropna i to jakas straszna, teraz dodatkowo musi isc do laryngologa, silny antybiotyk i do kontroli za 2 dni, jak nie przejdzie to zastrzyki do miesniowe i chyba lyzeczkowanie...

mnie tez gardlo boli i czuje sie slabo... chyba mnie zarazil
Ja się bujałam trzy dni, ale już mi przeszło i dzisiaj idę walczyć dalej o swoje na siłkę.
Zen i jak,i jak?? 😀  👀
Cierpl lajk oczywiście dany ,trzymam kciuki bo zasłużyłaś!!

A ja wczoraj odebrałam moja dietę 2800kcal(104g białka/78g tłuszczu/425g  weglowodanów).
I była analiza składu ciała iiii uwaga ,waga spadła,BF poszło do 22,2% i mam niedobór masy mięśniowej się uśmiałam wczoraj z tego  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 października 2015 17:06
A na jakiej wadze robiłaś analizę? Bo to jakiś straszny shit :P Ta u mnie w klubie jest podobno niezła, tzn ma dobre opinie.
Wichurkowa - pokaz jakies pomysly z diety na pw
dzieki za lajka


zjadlam podwieczorek, oslabiona jestem wiec na szybko odrobiny bigosu od mamy z bulka.
Na kolacje mam twarog i lososia.
Wichurkowa, rany, jak Ty masz taki BF, to ja nie wiem 😁 😜 Spotkanie bardzo pozytywne, dziekuje!

Cierpienie, czuje, ze okladka bedzie twoja! Nie wiem tylko do kiedy jest ta akcja? Tylko jedna dziewczyna ma wiecej od Ciebie, ale wierze, ze uda sie ja przeskoczyc, bo przyznam, ze mnie jej fotki jakos nie przekonaly, nie widzialam sylwetki etc.

Zdrowia dziewczyny! Nie dajcie sie!
oj raczej nieee, bo ona juz ma ponad 1000 lajkow wiecej. :/ Troche to podejrzane, bo my w wiekszosci mamy podobne sumy, a ona nagle w kilka sekund miala juz 500
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się