Targi jeździeckie w Poznaniu - CAVALIADA 6-9 grudnia 2012

Ruszyła sprzedaż biletów na tegoroczną Cavaliadę w Poznaniu!
Jak co roku będzie osobny wątek na oczekiwania, uwagi i komentarze 🙂 Kto się wybiera tym razem? Czego oczekujecie od tegorocznej imprezy?

Info o biletach:
http://cavaliada-poz.mtp.pl/pl/dla_publicznosci/ceny_biletow/

Program Cavaliada Sport:
http://cavaliada-poz.mtp.pl/pl/dla_publicznosci/program_zawodow_2012/
BASZNIA   mleczna i deserowa
04 października 2012 21:41
Ceny biletow przerazajace... Idz z rodzina, to dwie stowy na bilety. A majac dzieci przedsprzedaz to sobie mozna....
no i przyznam, że po ostatniej organizacji, to nie tylko cena biletów zniechęca do przybycia.
ps i nie o kołbijów mi chodzi, czy kapelusznika, co cały dzień pejczykiem hałasował...jakby nie było ofert sado-maso na mieście 🤔wirek:
w ubiegłym roku groupon oferował tańsze bilety, przypuszczam,że i teraz będą  😀
a przewodnika z segwayem, też oferuje...i coś na bóle żoładka po jedzeniu?
o jedzeniu to nawet Wrotki nie wspominaj... zatruli mnie pyrami :-)
...myślisz, że taka wyjątkowa jesteś? sie nie masz czym chwalić 😉
nie chwale, tylko żale :p
jedzenie parszywe to fakt,ale można zawsze gdzieś wyskoczyć, zjeść i pogadać 🙂
jedzenie parszywe to fakt,ale można zawsze gdzieś wyskoczyć, zjeść i pogadać 🙂
no właśnie nie mozna, bo wejście było "jednorazowe" i jak wyskoczysz po jedzenie, to już bez powrotu
a  żeby się spotkać i pogadać, to żadne MTP nie są potrzebne 😉
jedzenie parszywe to fakt,ale można zawsze gdzieś wyskoczyć, zjeść i pogadać 🙂


Mój mąż wyskoczył na miasto a potem czekał żeby go wpuścili (za dużo osób ), oczywiście musiał kupić drugi bilet  🤔wirek: 

Oczywiście ja będę jak co roku .
W tym roku wybieram zdecydowanie Berlin. Zeszłoroczna impreza w Poznaniu była pomyłką. Chcesz zobaczyć to - płać, tamto - płać. Dobrej kawy nie było gdzie wypić, zjeść też nie. Miasto rozkopane, zaparkować problem. Nie na moje nerwy  😉

Wrotki, Baffinka - aż tak źle było po jedzeniu? Może i dobrze, że nic już nie było do zjedzenia jak zgłodniałam pod koniec dnia  😉
Nie rozumiem cen biletów sobotnich. Że niby co jak kupie bilet "sobota rano" to mnie wywalą w połowie imprezy czy jak?

Czego mi brakowało:

a) jedzenia na hali sport - no nie mówię o knajpie ale chociaż jakieś hot- dogi, picie, jakieś mini stoisko na hali sport
b) jakości jedzenia - to była porażka totalna i jak organizatorzy nie podejmą publicznie tematu i nie napiszą, że w tym roku będzie lepsze to nie przyjdę bo to nie jest impreza, na którą się wpada na 2h a na obiad do domu.

Czy będą przewijaki dla dzieci w toaletach - bo jako mama muszę przyjść z dzieckiem i nie wiem czy jestem "mile widziana".
Czy będę miała możliwość postawić wózek na/przy trybunach bo jak do tej pory było ciężko.
Czy ktoś w końcu wpadnie na pomysł numerowania miejsc na trubunach bo co ci po tym, że kupisz bilet jak siedzieć nie masz gdzie potem i jakieś durne akcje trzeba robić z okupywaniem tyłkami miejsc przed konkursami dużo wcześniej...


I w ogóle mam wrażenie, że organizatorzy się trochę zachłysnęli tym, że im wyszło i szykuje się powtórka z poprzedniego roku, a to chyba nie na tym polega, że ma być co roku tak samo. jest idea trójpodizału: targi, sport, rozrywka ale to już niejako norma a nie wartość dodana.

co więc będzie "motywem przewodnim" w tym roku?
Nie rozumiem cen biletów sobotnich. Że niby co jak kupie bilet "sobota rano" to mnie wywalą w połowie imprezy czy jak?


Może bramka z "targów" na "sport" nie zadziała po 15😲0, jeżeli będzie się miało bilet przedpołudniowy? Ale jeżeli nie będzie się zmieniać hali, to chyba bez znaczenia?


Czy ten program zawodów podany na stronie Cavaliady jest już kompletny?
Jedzenie było okropne i do tego ceny z kosmosu...  😲
Ceny biletów w tym roku wysokie.. i dziwnie jakoś z tymi biletami na rano i na wieczór.. jak będę chciała  iść od rana do wieczora, to muszę kupić dwa bilety ?  rok temu było tez zamieszanie z  przechodzeniem między sklepami a halą z zawodami. Ludzie którzy wtedy mieli tylko bilety na halę z zakupami  wchodzili za darmo oglądać zawody  🤔
mozna tez kupic bilet na caly dzien i z glowy🙂
mysle ze bil,ety na pol dnia wprowadzono dla tych ludzi, ktorzy niekoniecznie chca siedziec od rana do wieczora - i ja np. skorzystam🙂 bo i tak musze sie po poludniu zwinac do domu pociagiem😉
jedzenie, sklepiki, catering itd. są ogólnie ogromnym mankamentem MTP - nie dotyczy to tylko Cavaliady
niestety majac stoisko na targach - albo zamawiamy sobie catering z zewnątrz, albo kombinujemy inaczej
jedzenie: nie miałam problemu z pójściem do "restauracji" przy grunwaldzkiej (do niej jest wejście i z targów, i od ulicy). Fakt, że żarcie takie sobie, ale lepsze niż to na halach 😎
dwa lata temu pytałam przy zakupie czy bilet jest jednorazowy czy jednodniowy, sprzedawca odpowiedział, że jednodniowy. Kiedy się okazało, ze jednak po wyjściu na zewnątrz wejść przez bramki z powrotem nie można, poszłam do menadżera i wpuścili nas bez problemu...
Jedzenie faktycznie błe 🤔 Jednak powinno być smaczniej i przede wszystkim taniej, bo parenaście złotych za zimne naleśniki to średni interes.
Nie mogę się doczekać  😅
Kurcze, to może ja otworzę stoisko z jedzeniem 😁
Marudy wszystkie, patrzcie na nowe przejścia między halami 😀



za duza fota :/
i ja będę jak co roku 🙂
Nie mogę się doczekać. Uwielbiam klimat Cavaliady. 🙂
A jak już jesteśmy przy temacie jedzenia, to pal sześć czy dobre czy nie dobre. Podziwiam ludzi którzy mają cierpliwość wytrwać godzinę w kolejce po nie. 😎
Ja będę na pewno 🏇 A jeśli chodzi o jedzenie to chyba najlepiej wziąć ze sobą kanapki i termos z herbatą/ kawą. Tanie, smaczne i bez kolejki.
Amarotsa tragedia. Ja jadłam pyre z gzikiem i rano takie hafty szły, że szok  😵
Do dzisiaj mam wstręt i nie jem jak mama zrobi na obiad  😎
W jakim okresie na grouponie była ta przedsprzedaż?
czy ktos widzi program na pawilon pokazowy czy go po prostu jeszcze nie ma?
Raczej już w tym roku na gruponie ofert nie będzie.
One były wtedy bo się bano, że będzie niska frekwencja. Po doświadczeniach z zeszłego roku organizatorzy wiedzą, że raczej z ilością widzów problemu nie będzie.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
29 października 2012 10:37
fajnie,że w tym roku Cavaliada jest w terminie mojego wolnego z okazji Barbórki  😎 😁

ale nie wiem,czy w tym roku chce nam się jechać... 😀iabeł:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się