Elbląg i okolice

Witam to ja maskotek . Może teraz mi tego nie usuną . Może jest ktoś z Elbląga lub okolic 🙂 Zapraszam wszystkich . Pozdrawiam Piotrek
🙂 😉 😀
Averis   Czarny charakter
06 listopada 2012 17:56
My star, Kącik Elblonżanin?
to jak ja mam to napisać pomóż mi  ?? 🙁
Ludzie skasujcie te smiecie ;-/
Petit. może ciebie skasujemy :P jak taka mądra jesteś
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
06 listopada 2012 18:01
Kącik Elblążan

edit. błąd 🙂
Constant
Bardzo ci dziękuje 🙂
a może Elblążan jednak 

ą zamienia się samo na on  😵
Już zmienione teraz czekam na was 🙂
może "Elbląg i okolice " poprostu?
mi generalnie chodziło o to że nie mogę napisać tego dobrze, tzn przez "ą", bo tak się poprawnie pisze, ale mi samo się edytuje na "on", nie wiem dlaczego  🤔
horse_art
ja cie normalnie wielbię  🙇 dzięki taki proste a mi sprawia problem ahhh ten twój maskotek co nie ?  zonk
u mnie tak samo chciałem zmienić temat a wyskakiwało mi ,,on,,
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
06 listopada 2012 18:10
Ja źle napisałam powinno być przez "ą". Przepisałam i się nawet nie zstanowiłam  🤣
zonk,  bo to taka niewymawialna nazwa że nawet słownik zgłupiał.

no dobra... to ja spadam bo o jeździectwie w okolicach elblaga nie mam pojęcia 😉
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
06 listopada 2012 21:31
w sumie to ja z okolicy 😉 zakladajac, że 70 km to niedaleko.. 🤣 
My Star jakbyś był łaskaw jeszcze usunąć cudzysłów z tytułu to byłabym wdzięczna  :kwiatek:
[quote author=horse_art link=topic=89820.msg1576088#msg1576088 date=1352225924] to ja spadam bo o jeździectwie w okolicach elblaga nie mam pojęcia 😉
[/quote]nikt nie ma, bo już nie ma o czym.
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
06 listopada 2012 21:43
wrotki fakt faktem nic ciekawego "sportowo/hodowlanie się w okolicy nie dzieje ( patrząc w stronę Ostródy/Olsztyna ) a szkoda..

a z drugiej strony rekreacja działa nawet prężnie i byłoby miło poznać "sąsiadów zza płota' 😉
ceffyl
ale bardzo stadnin jest w okolicy Elbląga jak np : W Zaściankach lub w Zastawnie . Ja jeżdżę w Zastawnie a wy ?
In.   tęczowy kucyk <3
07 listopada 2012 16:23
Jest wątek o stajniach w warm-maz. Tyle lat nie było potrzeby zakładania osobnego wątku i nagle jest? Po co? Nic się nie działo ciekawego wcześniej i nadal się nie dzieje.
Poza tym ile jest tu osób z Elbląga? Cztery? Z czego dwie już dawno tam nie mieszkają.
Wątek zupełnie bez sensu.
Powiem ci że często są organizowane zawody w Zaściankach . Hubertusy oraz wiele rajdów itp ja nie wiesz to nie mów
In.   tęczowy kucyk <3
07 listopada 2012 17:04
No tak, zawody "za stodołą" na prawdę zasługują na osobny wątek.
Po pierwsze nie za stodoła jak nie wiesz jakie warunki mamy to proszę nie odzywaj sie 🙂 Są dwie ogromne hale +  lonżownik + maneż otwarty + myjka + ogromne stajnie i  duże boksy + super sprzęt . A ze się spytam skąd jesteś ? Że wyrażasz takie opinie słucham >?<
Po pierwsze nie za stodoła jak nie wiesz jakie warunki mamy to proszę nie odzywaj sie 🙂 Są dwie ogromne hale +  lonżownik + maneż otwarty + myjka + ogromne stajnie i  duże boksy + super sprzęt
i kompletnie nic z tego nie wynika, bo w jeździectwie najważniejsze są konie i ludzie.
wrotki,  ale stodoły nie ma ! to zawody nie zastodołowe !

hahaha 🙂😉)
[quote author=horse_art link=topic=89820.msg1577532#msg1577532 date=1352363820]
wrotki,  ale stodoły nie ma ! to zawody nie zastodołowe !

hahaha 🙂😉)
[/quote]
Jak to nie ma? To gdzie trzymają siano?  😉
.... A ze się spytam skąd jesteś ? Że wyrażasz takie opinie słucham >?<


odpowiem za In. z Elblaga, nawet swojego konia kupila z Zastawna.


jezdziecko w Elblągu nic sie nie dzieje. nikt nie reprezentuje soba sensownego poziomu, wiec rowniez sie zastanawiam nad czym tu rozprawiac... 🤔
[quote author=horse_art link=topic=89820.msg1577532#msg1577532 date=1352363820]
wrotki,  ale stodoły nie ma ! to zawody nie zastodołowe !

hahaha 🙂😉)

Jak to nie ma? To gdzie trzymają siano?  😉
[/quote]

u nas też stodoły nie ma... wiec zawodów nie organizujemy hahaha 😀

Losia, no ale jest rekreacja, sa rajdy czy coś tam, przecież jeździectwo to nie tylko zawody i wysoki poziom...90 % to wlasnei rekreacja, turystyka i leśno-zastodołowość. w szczecińskim tez nie rozmawiamy o zawodach tylko o stajnaich i pierdołach..
A olsztyński wątek nie jakoś super sportowy i w Towarzyskich na dodatek 🙂
horse_art jest rekracja, wlasciwie sama rekreacja. rajdy tez tylko amatorskie w ramach podziwiania widokow. jest wiele pieknych miejsc, ALE! dla mnie, jako zawodnika amatora nie ma tam nic! nic poza ladnymi teranami. o treningi musialam sie usmiechac do osoby oddalonej o 100km.  😵 jedyna szansa dla sportowca, nawet amatora, to po prostu sie przeprowadzic.

do tego kazdy ma wyidealizowany obraz swoich umiejetnosci- jezdzeckiech czy trenerskich. taki jest moj obraz tego miejsca i dlatego, jak tylko pojawila sie okazja, po ukonczeniu szkoly, wyjechalam.

p.s. dla mnie to tez jest bardziej watek na towarzyskie, bo jezdziecko jest zwyczajnie słabo w tym rejonie
Moje drogie panie :
Dobry  trenerów u nas nie zabraknie , nie wiecie a mówicie 🙁 Pani R.Burzyńska jest dla mnie super trenerką i nie jedna osobę dobrze nauczyła jeździć 🙂 A rajdy to są nawet kilkudniowe . Jeżeli by nie było warunków to by ludzie nie wstawijali koni do pensjonatu za 800 zł więc jest dużo wyjazdów nasze konie z Zastawna ciągle wyjeżdżają na zawody 🙂 Więc troszkę tu się dzieję 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się