Końska rewia mody cz. VII (2013)

a dla Algo lepsza brązowa w gwiazdki czy różowa z brązowym pasem w gwiazdki??  😁



na jesień ma taką maść :

wątek zamknięty
Drugi wariant.
wątek zamknięty
Minosia brązowa w gwiazdki. mimo, że jest ciemno-brązowa, to się nie zlewa z gniadymi/skarogniadymi dzięki tym białym gwiazdkom. mam zdjęcia na gniadym (co prawda nie aż tak ciemnym jak twój), ale robione telefonem na szybko, więc piękne nie są. jak chcesz to mogę wrzucić 🙂
wątek zamknięty
Co myślicie o Eskadronie carbon

dla tego rudego?


Przydałoby mi się coś na zawody, więc może być mało wytrzymałe. Czy może jednak dozbierać i zamówić pad w kolorze Anky coffee? Marzył mi się taki swego czasu 😉
wątek zamknięty
ankers mi się na rudej zupełnie nie widzi, ale to pewnie kwestia gustu 😉 Za to w Anky coffee lub czymś o zbliżonym kolorze byłoby super. Generalnie brązy na kasztanach są mega trafione! Nie myślałaś o rozetkowym ESie heban? 
wątek zamknięty
Hm, tak popatrzyłam i chyba faktycznie bezszał. Myślałam, że skorzystam z promocji w Equishopie (cottony za 78 zł 😉). Chyba w końcu stanie na brązowym padzie. Chciałabym, żeby było elegancko.
wątek zamknięty
ankers, niee, totalnie nie! Jest tyle pięknych czapraków dla takiego rudzielca, ten w ogóle nie pasuje! Brązowy pad będzie szałowy na pewno za to 😍
wątek zamknięty
emptyline, super w marone, to chyba najładniejszy kolor Całka.  🙂  Masz piękną kamizelkę, co to?

ankers, pasowałoby, ale dla mnie - zbyt pogrzebowo.

Minosia, brązowa! Coraz bardziej mnie kusi... A jak wyszły, to połowa narzekała, że paskudnie pstrokate.  😁
wątek zamknięty
Myślicie, że performance teak-white eskadrona będzie pasować do mojej? Tak też się zastanawiam nad ogłowiem meksykańskim dla niej.. 🙂 Więcej jest zwolenników, czy przeciwników? Aktualnie mamy normalne, angielskie.  😀
wątek zamknięty
eruantalle ja ( ze swoimi żałobnymi upodobaniami) widzę ją w czerni, z jakąś beżową lamówką *.*
A co do ogłowia- pokaż jej pyszczek w ogłowiu 😉
wątek zamknięty
Właśnie koleżanka też ma mi oddać jakiś czarny czaprak eskadrona z jakimś kremowym haftem, bo okazał się dla jej konia za duży. Zrobię zdjęcie i pokażę, a w sumie podkładkę mamy z tego owczego futra i też ładnie by się komponowało.. 🙂 Dołączam zdjęcie w ogłowiu!
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
07 lutego 2013 19:25
Altiria, dziękuję. To moja absolutnie ukochana kamizelka, Pikeur Calistra. Ja się ciągle czaję na cinnamona, ale coś passa finansowa mi nie sprzyja.
wątek zamknięty
Gniady w komplecie petrol i es grey-sesame:



Nadadzą się do galerii?
wątek zamknięty
Cavallia jak możesz to wrzuć zdjęcie. 🙂
Altiria ktoś wrzucał zdjęcia na Ciapku to rzeczywiście dla mnie za dużo było tego wszystkiego.. A dla grubego czemu nie.  😁

Ogółem obie derki mi się podobają, ale bez przesady.. Muszę się na jedną zdecydować..  😀iabeł:
wątek zamknięty
ruda77 w szarym esie i białych owijkach wygląda nieziemsko!  💘
wątek zamknięty
Ruda77, w petrolu prześlicznie 🙂
wątek zamknięty
Minosia, na ciapku była 'miła dla oka pstrokacizna'.  😎  Dla gładkiego konia jak dla mnie taka derka jest ok.
Nie znalazłam nigdzie na promocji już tego niciaka, więc zaczął mnie kusić dralon z mint, który jest tylko 70 zł droższy, a ładniejszy.  😁  Tylko po kiego grzyba mi 4 polarówka na niegolonego konia? Chociaż pojawił się cień szansy, że może w przyszłym sezonie będzie ogolona, więc w sumie...  😀iabeł:
wątek zamknięty
Altiria właśnie mi też podoba się dralon z mint-teak i ten z coffe-berry, ale ten zakup planuje trochę później.  😵
wątek zamknięty
Dziewczyny też myślałam że mój skarogniady Maczo zleje się z derką ale wygląda cudownie.
Zdjęcie telefonem na szybko  😍
wątek zamknięty
wiecie może jakie owijki oprócz eskadrona ( chodzi mi o tańsze) będą pasowały do eskadrona nici creme z najnowszej kolekcji ?  🙂
wątek zamknięty
w jakim sklepie internetowym mogę kupić owijki BR?
wątek zamknięty
jett   success is the best revenge
07 lutego 2013 21:03
W animalii są  🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 lutego 2013 21:18
Moj brudno-nog w jade 💘
wątek zamknięty
Dziewczyny pomórzcie ! Jakie Owijki pasują do Es'a Mouse-terra-ivory ? Oryginalnych to raczej nie dorwę 🙁
wątek zamknięty
Presja - cudownie w tej derce

Zairka - kolejny wasz kolor 🙂
wątek zamknięty
jett, dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka, jumptec?
http://www.gnl.pl/bandaze-polarowe-jump-p-1232.html

edit: ups, pomylilam sie  😡
wątek zamknięty
Zairka, okropność!
wątek zamknięty
Zairka, macie lepsze kolory, w tym jakoś tak mdło 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 lutego 2013 22:08
Chcialam zielono i nudno i mam 😂
Z owijkami powinno byc lepiej a jak nie to mi i tak sie podoba
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.