Końska rewia mody cz. VII (2013)

darolga polecam derki , poprawiają humor , podoba mi się jeszcze jedna , kiedyś ją dorwę  😜
wątek zamknięty
jaka?? 🙂
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
20 lutego 2013 23:10
[img][/img]
wątek zamknięty
Minosia tą  😍

darolga  Ale ty masz właśnie tą hazelową  a ja nie mam  :/ 
wątek zamknięty
Darolga dziękuję.Warto wierzyć w marzenia, bo się spełniają.Ja toffee derkę dralona widziałam w Holandii.Nawet tania była.
Monia piękna derka nici.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 lutego 2013 07:30
Ola, Minosia, bardzo dziękuję 🙂

etosha, nie dziwię się że się cieszysz, ja do Chocochipa przekonana nie byłam, ale jak go zobaczyłam na żywo to byłam stracona 🙂

faith, super w tym motylkowym padzie 🙂 Co do Anek, ja bym wybrała albo jakiś jasny, kontrastujący brąz lub beż, albo pomarańcz - ale nie oczokonkretną, tylko np. Burnt Orange albo Coral. Mocny róż, jak np. Sangria, Orchidea, też byłby super 😎

monia, gratulacje 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
21 lutego 2013 08:35
faith, a moze coffe?
wątek zamknięty
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
21 lutego 2013 10:40
Dziewczyny, na Segana brać cottona teak czy exclusive orange?
wątek zamknięty
teak
wątek zamknięty
lizzy teak 🙂
monia bardzo ładny zestaw 😀 w moim guście 😉
Livia bardzo ładnie w dralonie petrol


wstawiam najnowszy zakup, i jestem coraz bardziej przekonana do Euro stara.... zaczynam je bardziej lubić niż Eskadrony 😍
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
21 lutego 2013 14:15
Kurcze... A byłam bardziej za orange  🤔 Ma ktoś może zdjęcia orange i teak ? Miło by było na gniadym lub skarogniadym 😀
wątek zamknięty
lizzy nie mam fot, ale teak. Mam  komplet teak melange na gniadosza. Bardzo ładnie, elegancko ale z przytupem - bo lamówka taka wesoła i w czapraku i w uszach. Oprócz choco (brillant i microfaser) to mój ulubiony brąz (a mam jeszcze marone microfaser - taż fajnie gniademu)
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
21 lutego 2013 14:22
lizzy

Ja mam tylko zdjecie pomarańczu ES padu na skarogniadym takie. Ale daje wyobrażenie co do zestawienia czapraka.

wątek zamknięty
lizzy to bierz orange, w końcu to Tobie ma się podobać, ja ogólnie nie lubię pomarańczowych czapraków
w szamtoholikach jest teak na gniadym 🙂
wątek zamknięty
lizzy, orange! Nic tak nie poprawia zimowego nastroju jak dający oczach pomarańcz! A już zwłaszcza na ciemnej maści 🙂
wątek zamknięty
Dobierał ktoś nie-ankowe owijki do Cornflowera? Złapałam fazę na owijkowanie, mam już AŻ 3 komplety.  😁 Chyba jeszcze poszukam do petrola i chili.
edit: No i szukam, znalazłam chyba tylko yorki. Może ktoś ma pasujące owijki do petrola i chili?
wątek zamknięty
lizzy, nie kupuj teak! Moim zdaniem będzie brzydko, w orange duże lepiej 🙂
wątek zamknięty
agata* świetnie Christmasowi w tym ESie  💘
taki  🚫 gdzie teraz stoicie ?
wątek zamknięty
faith, może rozważysz amber?
wątek zamknięty
Horze teraz wchodzi z kolekcją na lato 2013. I mają lateksowe połyskujące czapraki! 🤣
Czerwony, trawiasty zielony, oczodajny róż, pomarańcz, granat i żółty. Do tego są pod kolor plecione naczółki, strzemiona z kolorowymi wkładkami, ochraniacze i kalosze też połyskujące, w sensie takie a la lakier. Jeśli ktoś gustuje w tego typu zestawach, to będzie miał używanie 😉
wątek zamknięty
Kujka wlasnie jestem gdzies miedzy Amber a Coffe a Cinnamon, chociaz troche korci mnie Aquarius😉
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
21 lutego 2013 16:19
quanta, Pfiff też wszedł z plastikami takimi.
wątek zamknięty
Czyżby w tym sezonie nic prócz plastik-fantastik nie było?  🤔
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
21 lutego 2013 16:44
Uratuje nas Caball. 😁 Będzie jeszcze fajniej jak wzbogacą się w nowe kolory.
wątek zamknięty
A ma być ich wiecej?
wątek zamknięty
Tym razem maluch w petrol (petrol stary, nie choco/petrol) i kantarze mint


I Diva dalej w Winter Red i kantarze ES
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
21 lutego 2013 17:41
Cobrinha nie wiem 🙂. Ale wprowadzili teraz "limitowaną serię" atramentowego, chyba każdy się na ten kolor zaślinił 🙂. Ja mam nadzieję, że będzie więcej kolorów.
wątek zamknięty
lizzy - pomaranczowy na skarym wyglada super 🙂 Tu moj w Eskadronie rost




Dorzucam dzisiejszego karego w szokmolowym padzie turn-around czarno-szarym 😉

wątek zamknięty
Toulene i dralon z nowej kolekcji 🙂
[url=http://www.ebay.de/sch/i.html?_odkw=reitsport+klawunde&_osacat=0&_from=R40&LH_Complete=1&_trksid=p2045573.m570.l1313&_nkw=Collection+navy-green-red&_sacat=0&clk_rvr_id=452810024770]klik[/url]
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.